שאלת רב קו, מקווה שתוכלו לעזור לי

מצב
הנושא נעול.

Maldini Girl

New member

אהלן.
אני סטודנטית בירושלים, עשיתי בתחילת השנה כרטיס רב קו סטודנט (זה אומר ששילמתי משהו כמו 1400 שקל ובתמורה אני נוסעת בתוך העיר נסיעות חינם, ובנסיעות בינעירוניות משלמת חצי מחיר)
היום יש לי יום סידורים בת"א- האם הרב-קו סטודנט יהיה תקף לי גם בת"א, כלומר- גם שם יהיו לי נסיעות חינם בתוך העיר?
אני מרגישה שזו שאלה מטומטמת אבל בעבר כבר היו הבדלים ולא יכולתי להשתמש ברב קו שנטען בת"א בירושלים ולהפך.

Bus Nerd

Active member
עם כרטיס רב קו סטודנטיאלי של ירושלים

אהלן.
אני סטודנטית בירושלים, עשיתי בתחילת השנה כרטיס רב קו סטודנט (זה אומר ששילמתי משהו כמו 1400 שקל ובתמורה אני נוסעת בתוך העיר נסיעות חינם, ובנסיעות בינעירוניות משלמת חצי מחיר)
היום יש לי יום סידורים בת"א- האם הרב-קו סטודנט יהיה תקף לי גם בת"א, כלומר- גם שם יהיו לי נסיעות חינם בתוך העיר?
אני מרגישה שזו שאלה מטומטמת אבל בעבר כבר היו הבדלים ולא יכולתי להשתמש ברב קו שנטען בת"א בירושלים ולהפך.
לא תקבלי בת"א נסיעות בחינם, אבל אם תטעיני ערך צבור תקבלי הנחה של 50%.
&nbsp
אם את מתכוונת לבצע מספר נסיעות בת"א באותו יום יותר הגיוני שתטעיני חופשי יומי של ת"א, גם אם עליו לא מקבלים הנחת סטודנט הוא יוצא הרבה יותר זול

חופשי יומי משתלם רק במידה ויש 5 ומעלה נסיעות

&nbsp
אם את מתכוונת לבצע מספר נסיעות בת"א באותו יום יותר הגיוני שתטעיני חופשי יומי של ת"א, גם אם עליו לא מקבלים הנחת סטודנט הוא יוצא הרבה יותר זול
חופשי יומי משתלם רק במידה ויש 5 ומעלה נסיעות
כשנסיעה כוללת גם את ה90 דקות של המעברים אחרי התיקוף

Maldini Girl

New member
תודה ושאלה

&nbsp
תודה ושאלה
אין בעיה להטעין חופשי יומי על רב קו שגם ככה יש בו ״חופשי שנתי״? תודה על התשובה המהירה

את צריכה לשלם חצי מחיר.

אהלן.
את צריכה לשלם חצי מחיר.
כלומר נסיעה של באזור המרכזי עולה לך 3 שקלים כולל 90 דקות מעבר
&nbsp
כשאת יוצאת מירושלים תטעני ערך צבור בכרטיס הרב קו וגם על הנסיעה מירושלים לתל אביב וגם על הנסיעות בגוש דן תשלמי מהערך צבור הזה. וככה תקבלי את המעברים בגוש דן ואת ההנחות.

Maldini Girl

New member
סליחה על הבורות. מה זה אומר

את צריכה לשלם חצי מחיר.
כלומר נסיעה של באזור המרכזי עולה לך 3 שקלים כולל 90 דקות מעבר
&nbsp
כשאת יוצאת מירושלים תטעני ערך צבור בכרטיס הרב קו וגם על הנסיעה מירושלים לתל אביב וגם על הנסיעות בגוש דן תשלמי מהערך צבור הזה. וככה תקבלי את המעברים בגוש דן ואת ההנחות.
לטעון מהערך הצבור?

ערך צבור זה החוזה שאמור להחליף את הררטיסיות

לטעון מהערך הצבור?
את נותנת לנהג 30/50/100 שקלים,בכרטיס נטען לך כפול, כלומר 60/100/200 בהתאמה.
אחרי זה כשאת נוסעת יורד לך מהערך הצבור סכום הנסיעה, כלומר בתל אביב 5.9 שקלים.

תקף בכל הנסיעות הבינעירוניות, פרט לרכבת
וכמעט בכל הנסיעות העירוניות (ירושלים עדיין לא)

Maldini Girl

New member
המון תודה, שאלה אחרונה

את נותנת לנהג 30/50/100 שקלים,בכרטיס נטען לך כפול, כלומר 60/100/200 בהתאמה.
אחרי זה כשאת נוסעת יורד לך מהערך הצבור סכום הנסיעה, כלומר בתל אביב 5.9 שקלים.

תקף בכל הנסיעות הבינעירוניות, פרט לרכבת
וכמעט בכל הנסיעות העירוניות (ירושלים עדיין לא)
המון תודה, שאלה אחרונה
אני יכולה להטעין כסף אצל נהגי האוטובוס בתל אביב? תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה