תחבורה ציבורית: תמיכה ב GET TAXI...

מצב
הנושא נעול.

makiko

New member

אתמול בצהרים, נתקעתי עם הרכב (ועם המשפחה... סה"כ 4 נפשות) בצומת גולני והייתי צריך מונית בלהגיע למרכז.

ביררתי עם מוניות מעפולה ומטבריה. בסוף הורדתי את GET TAXI. איך, לעזאזל, האפליקציה הזו עובדת?

ציפיתי ש (לפי השלבים הבאים):
1. את כתובת האיסוף הנוכחית (צומת גולני) הוא יזהה אוטומטית.
2. אציין את כתובת היעד
3. אקבל רשימה של מוניות זמינות מהאזור שבו אני נמצא, ובתוך כמה זמן הן יכולות להגיע אלי ולאסוף אותי
4. אקבל הצעות מחיר מכל אחת מהמוניות הנמצאות קרוב אלי
5. אבחר את המונית הרצויה, לפי הזמן המשוער להגעה אלי, ועם המחיר הנמוך ביותר

בפועל, קיבלתי מסך בו הייתי צריך להזין מס' (איזה מספר עלי להזין בצומת גולני...)
לאחר מכן - היה רשום למעלה - Premium Taxi תוך 30 דקות. לחצתי עליו, קיבלתי מסך שרשום (העברית העילגת במקור...): מונה ללא 5.20 ש"ח למעט ה' 8:00-15:00 חג והזמנה עתידית. כמו כן מגוון כלי הרכב שיש לו (סקודה וכו') (את מי זה מעניין???). כמו כן, תמונה של מפה עם זכוכית מגדלת וכוונת (כנראה הזנת יעד). נסיון ללחוץ על הכפתורים האלו לא הוביל למסך ברור...

ניסיתי להתקשר לתמיכה הטלפונית שלהם. יש מענה קולי שעלי לשלוח מייל...
ניסיתי היום (ראשון) להתקשר שוב בשביל לפענח את התעלומה. קיבלתי (שוב) מענה קולי לשלוח מייל.

איך, לעזאזל, ה GET TAXI הזה עובד?

רצ"ב צילום מסך מהבוקר, כשכבר לא היה רלבנטי)

בסופו של דבר, מצאתי מונית מטבריה, בעלות של 400 ש"ח (כל שאר המוניות רצו בין 600 ל 650 ש"ח)

אגב, במידה והייתי רוצה תח"צ: מהן האפשרויות להגיע מצומת גולני לפתח תקווה? מתי היה האוטובוס הראשון?

תודה

נתנאל531

Well-known member
קו 836 פועל מטבריה לתל אביב מ־15:30 בצהרי שבת

אתמול בצהרים, נתקעתי עם הרכב (ועם המשפחה... סה"כ 4 נפשות) בצומת גולני והייתי צריך מונית בלהגיע למרכז.

ביררתי עם מוניות מעפולה ומטבריה. בסוף הורדתי את GET TAXI. איך, לעזאזל, האפליקציה הזו עובדת?

2. אציין את כתובת היעד
3. אקבל רשימה של מוניות זמינות מהאזור שבו אני נמצא, ובתוך כמה זמן הן יכולות להגיע אלי ולאסוף אותי

לאחר מכן - היה רשום למעלה - Premium Taxi תוך 30 דקות. לחצתי עליו, קיבלתי מסך שרשום (העברית העילגת במקור...): מונה ללא 5.20 ש"ח למעט ה' 8:00-15:00 חג והזמנה עתידית. כמו כן מגוון כלי הרכב שיש לו (סקודה וכו') (את מי זה מעניין???). כמו כן, תמונה של מפה עם זכוכית מגדלת וכוונת (כנראה הזנת יעד). נסיון ללחוץ על הכפתורים האלו לא הוביל למסך ברור...

ניסיתי היום (ראשון) להתקשר שוב בשביל לפענח את התעלומה. קיבלתי (שוב) מענה קולי לשלוח מייל.

בסופו של דבר, מצאתי מונית מטבריה, בעלות של 400 ש"ח (כל שאר המוניות רצו בין 600 ל 650 ש"ח)

אגב, במידה והייתי רוצה תח"צ: מהן האפשרויות להגיע מצומת גולני לפתח תקווה? מתי היה האוטובוס הראשון?

תודה
קו 836 פועל מטבריה לתל אביב מ־15:30 בצהרי שבת
ופועל בתדירות של פעם בשעה. מצד שני, מחיר הנסיעה שלו הוא 44 ש"ח, 4 נפשות (ללא הנחות ילדים / 2 נסיעות וכו') יוצא 180 ש"ח. יכול להיות שבמקרה שלך תוספת 220 ש"ח הייתה כדאית כדי להגיע עד פתח הבית בנסיעה משפחתית במונית (אפשרות לעצירה להפסקה קלה בתחנת דלק), במקום להגיע עד מיקום מרכזי באוטובוס (ומשם צריך תחבורה משלימה עד הבית, זמן נסיעה ארוך יותר וכו').
&nbsp
&nbsp

GETT

2. אציין את כתובת היעד

תודה
GETT
1. האפליקציה מבקשת ממך להזין כתובת שאתה נמצא בה או אם הGPS מופעל אצלך בנייד בדרך כלל המער' מזהה אוטומטית.
בעיה אם אתה נמצא בצומת כלשהי או לא יודע את מס' הבית המדוייק-אני רושמת פשוט אפס ואז רוב הפעמים זה עובד.
דרך אגב אפשר להיות בבית ולהזמין מונית למישהו שנמצא בכתובת אחרת..
2. האפשרויות שיש למעלה זה הצי רכבים שאתה יכול לבחור מתוכם ולכל צי יש מחיר שונה, בסופש/ערב לכולם יש את התוספת ולכן זה גם מופיע למעלה.
3. בהזנה של יעד הנסיעה אתה לא חייב לציין את היעד (לפעמים זה עוזר והנהגים באים יותר מהר, לפעמים ההפך).
4. ברגע שציינת את הפרטים - המערכת מחפשת מונית באזור ורושמת למעלה הערכה תוך כמה זמן תגיע אלייך מונית. צומת גולני למשל זה אזור שאין בו הרבה נהגים, לכן היה רשום 30 דק'.
5. ברגע שנהג כלשהו מאשר ולוקח את הנסיעה יהיה רשום לך הערכה בזמן אמת של זמן ההגעה של המונית אלייך. אם אין נהגים שלוקחים את הנסיעה המערכת מחפשת שוב או שואלת אם אתה רוצה לבטל.

מקווה שזה עוזר ובכל אופן שלא תתקע שוב

makiko

New member
תודה: אז האם אני לא יודע מה המחיר עד שנהג המונית

GETT
1. האפליקציה מבקשת ממך להזין כתובת שאתה נמצא בה או אם הGPS מופעל אצלך בנייד בדרך כלל המער' מזהה אוטומטית.
בעיה אם אתה נמצא בצומת כלשהי או לא יודע את מס' הבית המדוייק-אני רושמת פשוט אפס ואז רוב הפעמים זה עובד.
דרך אגב אפשר להיות בבית ולהזמין מונית למישהו שנמצא בכתובת אחרת..
2. האפשרויות שיש למעלה זה הצי רכבים שאתה יכול לבחור מתוכם ולכל צי יש מחיר שונה, בסופש/ערב לכולם יש את התוספת ולכן זה גם מופיע למעלה.
3. בהזנה של יעד הנסיעה אתה לא חייב לציין את היעד (לפעמים זה עוזר והנהגים באים יותר מהר, לפעמים ההפך).
4. ברגע שציינת את הפרטים - המערכת מחפשת מונית באזור ורושמת למעלה הערכה תוך כמה זמן תגיע אלייך מונית. צומת גולני למשל זה אזור שאין בו הרבה נהגים, לכן היה רשום 30 דק'.
5. ברגע שנהג כלשהו מאשר ולוקח את הנסיעה יהיה רשום לך הערכה בזמן אמת של זמן ההגעה של המונית אלייך. אם אין נהגים שלוקחים את הנסיעה המערכת מחפשת שוב או שואלת אם אתה רוצה לבטל.

מקווה שזה עוזר ובכל אופן שלא תתקע שוב
לא מגיע אלי?
&nbsp
בצורה כזו - אני לקוח שבוי. הוא יכול לנקוט בכל מחיר, ואני חיכיתי חצי שעה עד שהוא יגיע...

S o l l y

New member
כן

לא מגיע אלי?
&nbsp
בצורה כזו - אני לקוח שבוי. הוא יכול לנקוט בכל מחיר, ואני חיכיתי חצי שעה עד שהוא יגיע...
כן
אבל אתה לא לקוח שבוי, כי אתה יכול להגיד לו להפעיל מונה, או לעבוד לפי מחירון משרד התחבורה.
GETT היא לא אפליקציה בשביל לבצע מסחרה ולעשות "מכרז" בין מוניות, אלא אפליקציה שבאה לתת מענה להזמנת מוניות, ולפשט את התהליך של הזמנת מונית בטלפון שהיה נהוג פעם.
אם אני זוכר נכון גם אם תכניס יעד מדויק תוכל לקבל מחיר מראש לפני ההזמנה...

makiko

New member
תודה: אם כך, מה המחיר לפי משרד התחבורה מצומת גולני לפ"ת

כן
אבל אתה לא לקוח שבוי, כי אתה יכול להגיד לו להפעיל מונה, או לעבוד לפי מחירון משרד התחבורה.
GETT היא לא אפליקציה בשביל לבצע מסחרה ולעשות "מכרז" בין מוניות, אלא אפליקציה שבאה לתת מענה להזמנת מוניות, ולפשט את התהליך של הזמנת מונית בטלפון שהיה נהוג פעם.
אם אני זוכר נכון גם אם תכניס יעד מדויק תוכל לקבל מחיר מראש לפני ההזמנה...
או לחילופין, כמה זה היה יוצא לי עם מונה (דרך כביש 6)?
&nbsp
תודה

כאן יש קובץ עם כל המחירים על פי התעריפון

או לחילופין, כמה זה היה יוצא לי עם מונה (דרך כביש 6)?
&nbsp
תודה
כאן יש קובץ עם כל המחירים על פי התעריפון
כלומר אם מבקשים קודים ולא מונה:
http://he.mot.gov.il/index.php?opti...niyot&catid=82:2010-04-14-07-13-28&Itemid=118
&nbsp
אין הגדרת מחיר מצומת גולני, אבל הוא נמצא בערך בין טבריה לנצרת עלית.
מטבריה לפתח תקווה: תעריף 1 - 595, תעריף 2 - 730.
מנצרת עלית לפתח תקווה: תעריף 1 - 503, תעריף 2 - 614.
&nbsp
אתה יכול לבקש מהנהג לחייב אותך לפי קוד ואז תדע בדיוק כמה תשלם, אבל קשה לדעת מראש אם זה ייצא יותר זול או יותר יקר מאשר עם מונה.

לא ניתן לדעת את המחיר מראש

לא מגיע אלי?
&nbsp
לא ניתן לדעת את המחיר מראש
מה שכן-כל הנהגים שנסעתי איתם (יוצא לי לנסוע פעם-פעמיים בחודש ולפעמים יותר) הפעילו מונה ונסעו לפי מסלול שה-GPS הראה להם, ככה שזה לא משהו שאפשר או קל "לתכמן".

מצב
הנושא נעול.
למעלה