תחנת רכבת רעננה דרום & מחלף 531/4

מצב
הנושא נעול.

ביום שישי האחרון, אני ובועז סיירנו לראשונה בתחנת הרכבת רעננה דרום (שמופיעה לעיתים גם תחת השם "רעננה מרכז").
התרשמנות מהיקף הפרויקט וממורכבותו, בשל העובדה שהתחנה היא חלק מ מחלף תלת מפלסי אימתני ש" קורם פלדה ובטון" בימי אלו ע"י חברת שפיר הנדסה.
אני רוצה להודות למהנדס הביצוע הראשי, פיטר עדינייב, על הסיור שערך לנו, ועל ההסברים הרבים.
טרם השגתי הדמייה "סטנדרטית" של התחנה, אז בינתיים קבלו את ארבעת החזיתות של התחנה, מתוך תוכנית אדריכלית שהיתה תלוייה על הקיר אצל מהנדס הביצוע במשרד.

סנוי

New member
אז כל מבנה התחנה יימצא מתחת לגשרי הכביש. מה לגבי גישה לתחנה?

ביום שישי האחרון, אני ובועז סיירנו לראשונה בתחנת הרכבת רעננה דרום (שמופיעה לעיתים גם תחת השם "רעננה מרכז").
התרשמנות מהיקף הפרויקט וממורכבותו, בשל העובדה שהתחנה היא חלק מ מחלף תלת מפלסי אימתני ש" קורם פלדה ובטון" בימי אלו ע"י חברת שפיר הנדסה.
אני רוצה להודות למהנדס הביצוע הראשי, פיטר עדינייב, על הסיור שערך לנו, ועל ההסברים הרבים.
טרם השגתי הדמייה "סטנדרטית" של התחנה, אז בינתיים קבלו את ארבעת החזיתות של התחנה, מתוך תוכנית אדריכלית שהיתה תלוייה על הקיר אצל מהנדס הביצוע במשרד.
אז כל מבנה התחנה יימצא מתחת לגשרי הכביש. מה לגבי גישה לתחנה?
האם חשבו על דרך פשוטה לקשר את מסוף רעננה לתחנה? בעתיד המסוף יהיה עוד יותר מרכזי לערי הסביבה.
האם תוכננה הכנה לגישה אל צדו המערבי של כביש 4? אני יודע שזה רחוק עד כמעט בלתי אפשרי, אבל עדיין. מתעניין בשביל תושבי רעננה.

בועז ל

New member
תודה גדולה לך ולפיטר, כבוד המפכ"ל!

תודה גדולה לך ולפיטר, כבוד המפכ"ל!
היה אחלה סיור. בדיעבד, אני שמח שלא נתת לאחיך העייף לוותר על הטיפוס על גשר 531.

מצב
הנושא נעול.
למעלה