שרשור הכוונה ומודיעין 02/12

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאaלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

easyJet

New member
מתחנת רכבת הראשונים

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
מתחנת רכבת הראשונים
לבלפור 135 בת ים, החל מהשעה 19:00

לא ברור לי מאתר דן, רשום כי רק מרח' אבי אסירים, אבל בגוגל מפות כן מופיע תחנה של קו 19 צמוד לרכבת הראשונים,

mister K

New member
קו 19 לא מגיע לרכבת הראשונים בשעות הערב

מתחנת רכבת הראשונים
לבלפור 135 בת ים, החל מהשעה 19:00

לא ברור לי מאתר דן, רשום כי רק מרח' אבי אסירים, אבל בגוגל מפות כן מופיע תחנה של קו 19 צמוד לרכבת הראשונים,
קו 19 לא מגיע לרכבת הראשונים בשעות הערב
אבל תחנת המוצא שלו במסוף אבי האסירים נמצאת במרחק 5 דקות הליכה.

Bus Nerd

Active member
ממזור (ליד פתח תקווה) לרמת אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
שלום לפורום.

אני צריך להגיע ביום שלישי בשעות הערב ממושב מזור לאיזור רמת אביב (ליד הקניון). יש לכם עצות? שאלתי את גוגל אבל רוב ההצעות שלו נראות מאוד לא נוחות (בעיקר אלו שעוברות בז'בוטינסקי, ששמעתי שהוא פקוק בכל שעה בזמן האחרון).

המטרה היא להגיע ליעד בין 16:30 ל18:00 ולבזבז כמה שפחות זמן בנסיעה. אין לי בעיה עם החלפות וכו', אני רוצה את המסלול הכי קצר.

למישהו יש הצעות? אני בד"כ שואל את bus.gov.il ואת גוגל, אבל הפעם חשבתי שאתייעץ גם בפורום.

תודה.

olli3

New member
מנהל
אם השעות מתאימות, תוכל להיעזר בקו 472 דן.

שלום לפורום.

אני צריך להגיע ביום שלישי בשעות הערב ממושב מזור לאיזור רמת אביב (ליד הקניון). יש לכם עצות? שאלתי את גוגל אבל רוב ההצעות שלו נראות מאוד לא נוחות (בעיקר אלו שעוברות בז'בוטינסקי, ששמעתי שהוא פקוק בכל שעה בזמן האחרון).

המטרה היא להגיע ליעד בין 16:30 ל18:00 ולבזבז כמה שפחות זמן בנסיעה. אין לי בעיה עם החלפות וכו', אני רוצה את המסלול הכי קצר.

למישהו יש הצעות? אני בד"כ שואל את bus.gov.il ואת גוגל, אבל הפעם חשבתי שאתייעץ גם בפורום.

תודה.
ממזור 84 של קווים ואני מניח שאין טעם לפרט על הקווים שמכביש 40... עד למחלף שעריה. במחלף שעריה אתה ממשיך עם 472 של דן (בתחנה שלפני העליה לכביש 471 - מכבית לכיוון מערב). מ472 אתה יורד בעזריאלי והולך לתחנות שעל דרך בגין, משם אתה ממשיך עם 171/274 אגד ו279 דן עד לקניון רמת אביב. לקרבת הקניון מגיע גם קו 501 (נמיר פינת איינשטיין).
&nbsp
אישית לא הייתי ממתין ספציפית לאחד מהקויים שציינתי לעיל ופשוט הייתי עולה גם על 71/271 אגד ויורד מהם בנמיר פינת יהודה המכבי. משם יש שפע של קווים לסביבת קניון רמת אביב: 7/24/25/45 דן, 126 אגד.
&nbsp
אופציית נסיעה אחרת תכלול הגעה לפתח תקווה והחלפה במרכז העיר ל49 דן המגיע לאונ' תל אביב (עובר גם בחיים לבנון פינת איינשטיין). אופציה מהירה יותר תהיה באמצעות החלפה לקו 266 דן (לטעמי אין נקודת השקה בין 84 ל266, בדוק זאת) ומ266 המהיר תוכל לרדת ברכבת בני ברק ולהמשיך משם עם 33 דן לקניון רמת אביב או עם 40 התדיר לרכבת האונ' ומשם באמצעות 7/13/45/49 לאיזור קניון רמת אביב.

סנוי

New member
למה בעצם לא קראו ל-472 קו 471? כדי לא לבלבל עם X71?

ממזור 84 של קווים ואני מניח שאין טעם לפרט על הקווים שמכביש 40... עד למחלף שעריה. במחלף שעריה אתה ממשיך עם 472 של דן (בתחנה שלפני העליה לכביש 471 - מכבית לכיוון מערב). מ472 אתה יורד בעזריאלי והולך לתחנות שעל דרך בגין, משם אתה ממשיך עם 171/274 אגד ו279 דן עד לקניון רמת אביב. לקרבת הקניון מגיע גם קו 501 (נמיר פינת איינשטיין).
&nbsp
אישית לא הייתי ממתין ספציפית לאחד מהקויים שציינתי לעיל ופשוט הייתי עולה גם על 71/271 אגד ויורד מהם בנמיר פינת יהודה המכבי. משם יש שפע של קווים לסביבת קניון רמת אביב: 7/24/25/45 דן, 126 אגד.
&nbsp
אופציית נסיעה אחרת תכלול הגעה לפתח תקווה והחלפה במרכז העיר ל49 דן המגיע לאונ' תל אביב (עובר גם בחיים לבנון פינת איינשטיין). אופציה מהירה יותר תהיה באמצעות החלפה לקו 266 דן (לטעמי אין נקודת השקה בין 84 ל266, בדוק זאת) ומ266 המהיר תוכל לרדת ברכבת בני ברק ולהמשיך משם עם 33 דן לקניון רמת אביב או עם 40 התדיר לרכבת האונ' ומשם באמצעות 7/13/45/49 לאיזור קניון רמת אביב.
למה בעצם לא קראו ל-472 קו 471? כדי לא לבלבל עם X71?

JonJon9

New member
מרמת גן לבית שמש מחר בבוקר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
אני צריך להיות ברחוב ריב"ז ברמת בית שמש בשעה עשר וחצי.
אני יוצא מאזור הבורסה בר"ג.
תודה.

olli3

New member
מנהל
אני מניח שהכוונה ל10 וחצי בבוקר...

אני צריך להיות ברחוב ריב"ז ברמת בית שמש בשעה עשר וחצי.
אני יוצא מאזור הבורסה בר"ג.
תודה.
אני מניח שהכוונה ל10 וחצי בבוקר...
אם מדובר על 10 וחצי בלילה אז קו 412 של סופרבוס מרכבת מרכז (מהמסוף) יביא אותך עד היעד.
&nbsp
אם מדובר על 10 וחצי בבוקר, התמונה שונה, יש 3 אופציות, בדוק מה יותר יעיל לך מבחינת לוח זמנים, עלויות וכו':
&nbsp
1. 68 של קווים, 70 של דן לצומת גבעת שמואל והחלפה מאותה התחנה ל497/597 סופרבוס עד ליעד.
&nbsp
2. כל קו למכון מור והחלפה ל497/597 (במחיר הזמן של נסיעה דרך מרכז בני ברק).
&nbsp
3. רכבת לבית שמש ומתחנת הרכבת ממשיכים עם 12/15 של סופרבוס שהם הקווים המהירים ליעד שלך או עם 14 סופרבוס שעושה סיבוב ארוך יותר בדרך ליעד שלך. עבור כל 3 הקווים תחנת המוצא היא ברכבת בית שמש, לכן תוכל לדעת מי מהם מתאים לך מראש.
&nbsp
***מכלך הקווים שציינתי, תחנת היהירדה היא או "שדרות נהר הירדן/ריבל" או "שדרות נהר הירדן/רבי יוחנן בן זכאי (ריב"ז = רבי יוחנן בן זכאי).

Ofekalef1

New member
התמצאות באת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
התמצאות באת"א
חבר שלי צריך להיות ב"כיתות הנדסה - כיתות 008" באוניברסיטת תל אביב.
אין לי ממש מושג איפה זה, והמפה של את"א די גרועה..
אשמח לעזרה.

orchilit

New member
אם לא שינו שום דבר, ההנדסה יושבת בצד הדרום מזרחי של מתחם

התמצאות באת"א
חבר שלי צריך להיות ב"כיתות הנדסה - כיתות 008" באוניברסיטת תל אביב.
אין לי ממש מושג איפה זה, והמפה של את"א די גרועה..
אשמח לעזרה.
אם לא שינו שום דבר, ההנדסה יושבת בצד הדרום מזרחי של מתחם
האוניברסיטה, ליד ג'ורג' וייז פינת קלאוזנר, הכניסה משער 14. מדובר בבניין וולפסון.
הקווים שעוברים שם 7, 25, 45, 49, 271, 274, 279, 289

מצב
הנושא נעול.
למעלה