שאלה על רב קו

מצב
הנושא נעול.

נפם

New member
שאלה על רב קו

שאלה על רב קו
ערך צבור רגיל ברב קו נותן הנחה של 20%. אני רגיל לקחת קו באפיקים מהשומרון, כשאני מקבל הנחה של 50%. אם אני טוען את הרב קו בערך צבור לאפיקים ב-30₪, ומקבל 37.5₪, כמה יורד לי מהרב קו על כל נסיעה?
אחרי הנחה לתושבי יו"ש (כאשר אני משלם במזומן באוטובוס) כרטיס עולה 7.40₪. יש לרב קו מדיניות בנוגע לריבוי הנחות, שחורג מ-50%?

יש ערך צבור בקווי השומרון של אפיקים?

שאלה על רב קו
ערך צבור רגיל ברב קו נותן הנחה של 20%. אני רגיל לקחת קו באפיקים מהשומרון, כשאני מקבל הנחה של 50%. אם אני טוען את הרב קו בערך צבור לאפיקים ב-30₪, ומקבל 37.5₪, כמה יורד לי מהרב קו על כל נסיעה?
אחרי הנחה לתושבי יו"ש (כאשר אני משלם במזומן באוטובוס) כרטיס עולה 7.40₪. יש לרב קו מדיניות בנוגע לריבוי הנחות, שחורג מ-50%?
יש ערך צבור בקווי השומרון של אפיקים?

orenhz

Member
בקווי השומרון אין הנחה נוספת

שאלה על רב קו
בקווי השומרון אין הנחה נוספת
מכיוון שגם ככה יש הנחה של 50% על כל הנסיעות.
&nbsp
לדוגמא, נסיעה בודדת עולה 7.4 ש"ח. כרטיסיה של 5 נסיעות תעלה 37 ש"ח (5*7.4), כלומר אין הבדל בין מחיר בנסיעה בודדת לבין מחיר בכרטיסיה, בנסיעות בשומרון.
&nbsp
מתי כן יש הנחה בכרטיסיות? כאשר אתה נוסע בקווי אפיקים בתוך הקו הירוק (למשל, בקו 286 מת"א לצומת ירקון). אז בנסיעה בודדת משלמים מחיר מלא, אבל בכרטיסיה יש הנחה של 20%.

מצב
הנושא נעול.
למעלה