איך מזמימנים מונית?

מצב
הנושא נעול.

LM87

New member
איך מזמימנים מונית?

איך מזמימנים מונית?
שאלה טיפשית. אף פעם לא הזמנתי מונית... אני רוצה להגיע מאוניברסיטת תל אביב לאור יהודה. המנחה שלי אומרת שהיא מוכנה לשלם על זה מתקציב המחקר שלה- אני צריך לשלם מזומן לנהג ולהביא קבלה.
כמה זה יכול לעלות (אין לי מוגש כמה מזומן לקחת איתי), מה זמן הנסיעה ואיך מזמינים מונית?

easyJet

New member
GET TAXI

איך מזמימנים מונית?
שאלה טיפשית. אף פעם לא הזמנתי מונית... אני רוצה להגיע מאוניברסיטת תל אביב לאור יהודה. המנחה שלי אומרת שהיא מוכנה לשלם על זה מתקציב המחקר שלה- אני צריך לשלם מזומן לנהג ולהביא קבלה.
כמה זה יכול לעלות (אין לי מוגש כמה מזומן לקחת איתי), מה זמן הנסיעה ואיך מזמינים מונית?
GET TAXI
דרך האפליקציה הכי טוב, תרשמי/ום הערה לנהג להצעת מחיר והוא יצור עמך קשר. אתה יכול/ה לשלם גם באשראי, הקבלה תוכל/י לקבל גם כקובץ PDF בסיום הנסעיה.

LM87

New member
לא ממש הבנתי

GET TAXI
דרך האפליקציה הכי טוב, תרשמי/ום הערה לנהג להצעת מחיר והוא יצור עמך קשר. אתה יכול/ה לשלם גם באשראי, הקבלה תוכל/י לקבל גם כקובץ PDF בסיום הנסעיה.
לא ממש הבנתי
צריך להתקין אפליקציה לטלפון? והאפליקציה עצמה תתקשר לנהג מונית הקרוב?
&nbsp
ולא הבנתי מה זה הצעת מחיר. אם אני כותב 10 שקלים אז יבוא לי אחד ב10 שקלים?..
מה מחיר נורמלי שאדם שפוי יסכים לנסוע בו מצפון תל אביב לאור יהודה?

S o l l y

New member
לא

לא ממש הבנתי
צריך להתקין אפליקציה לטלפון? והאפליקציה עצמה תתקשר לנהג מונית הקרוב?
&nbsp
ולא הבנתי מה זה הצעת מחיר. אם אני כותב 10 שקלים אז יבוא לי אחד ב10 שקלים?..
מה מחיר נורמלי שאדם שפוי יסכים לנסוע בו מצפון תל אביב לאור יהודה?
לא
האפליקציה עובדת כמו תחנת מוניות, אתה מבקש מונית והיא "משדכת" אותך לנהג קרוב שנמצא באיזור ובא לאסוף אותך.

לגבי מחיר, יש אפשרות או להפעיל מונה, או לשלם ע"פ תעריף נסיעות בינעירוניות שמפורסם באתר של משרד התחבורה, אם אתה רוצה לקבל מושג אתה יכול לחפש את המחירון ולראות כמה עולה נסיעה מתל אביב לאור יהודה, סביר להניח שגם עם מונה זה יהיה הסדר גודל.

חוץ מזה אתה פשוט יכול לחייג לתחנת מוניות ולהזמין מונית, יש תחנת מוניות הקסטל קרוב לאוניברסיטה, יש מוניות הדר, אתה פשוט מחייג ומזמין מונית לאיפה שאתה נמצא ותוך כמה דק היא מגיעה.

LM87

New member
איך מחייגים לתחנת מוניות?

לא
האפליקציה עובדת כמו תחנת מוניות, אתה מבקש מונית והיא "משדכת" אותך לנהג קרוב שנמצא באיזור ובא לאסוף אותך.

לגבי מחיר, יש אפשרות או להפעיל מונה, או לשלם ע"פ תעריף נסיעות בינעירוניות שמפורסם באתר של משרד התחבורה, אם אתה רוצה לקבל מושג אתה יכול לחפש את המחירון ולראות כמה עולה נסיעה מתל אביב לאור יהודה, סביר להניח שגם עם מונה זה יהיה הסדר גודל.

חוץ מזה אתה פשוט יכול לחייג לתחנת מוניות ולהזמין מונית, יש תחנת מוניות הקסטל קרוב לאוניברסיטה, יש מוניות הדר, אתה פשוט מחייג ומזמין מונית לאיפה שאתה נמצא ותוך כמה דק היא מגיעה.
זה נראה יותר פשוט טכנולוגית. אבל בטח עולה יותר כי יש מוקדן? מה העלות יכולה להיות?

במודו

New member
כותבים בגוגל תחנת מונית ליד האונ' ואז:

זה נראה יותר פשוט טכנולוגית. אבל בטח עולה יותר כי יש מוקדן? מה העלות יכולה להיות?
כותבים בגוגל תחנת מונית ליד האונ' ואז:
מתקשרים למספר שמופיע ואומרים שלום, אני רוצה להזמין מונית לאור יהודה. יש תוספת תשלום של כמה שקלים על הזמנה דרך הטלפון.

העלות תהיה לדעתי בסביבות 80-100 ש"ח ביום, ויותר מזה בלילה.

העלות תהיה לדעתי בסביבות 80-100 ש"ח ביום, ויותר מזה בלילה.

אורי404

New member
לדעתי עדיף לסגור מראש עם תחנת מונית קרובה

איך מזמימנים מונית?
לדעתי עדיף לסגור מראש עם תחנת מונית קרובה
לדבר בטלפון עם אחת מתחנות המוניות הקרובות. לסגור על מחיר ועל קבלה.
בסיום העבודה להתקשר לתחנה, שבה סוכם העניין ולהזמין מונית.
כך למשל עשו במקום העבודה שלי, כאשר אני ועובדים אחרים היינו מסיימים לעבוד, אחרי גמר שירות האוטובוסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה