‫ שרשור הכוונה ומודיעין 17/11

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאaלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

LM87

New member
מצפון תל אביב לאור יהודה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
מצפון תל אביב לאור יהודה
אני צריך להגיע לאור יהודה, רחוב יקותיאל אדם מצפון תל אביב (רחוב איינשטיין פינת חיים לבנון). המלצות מסלול ומה עלות הנסיעה?

oshlick1

New member
באיזו שעה? האם יש לך רב קו?

מצפון תל אביב לאור יהודה
אני צריך להגיע לאור יהודה, רחוב יקותיאל אדם מצפון תל אביב (רחוב איינשטיין פינת חיים לבנון). המלצות מסלול ומה עלות הנסיעה?
באיזו שעה? האם יש לך רב קו?

סנוי

New member
מדובר בשני קווים, ובין 5-10 דקות הליכה, תלוי איפה ברחוב.

מצפון תל אביב לאור יהודה
מסלול: אני חוזר כל יום מהאוניברסיטה ליהוד עם 171/274 מאותו צומת (שער 7, הראשי של האוני') ויורד ברחוב המסגר, תחנת בית ספר שבח. משם הולך כמה דקות לגשר לה-גוארדיה ועולה על 37/475. זה המסלול הכי נוח ובמקרה הוא גם מתאים לך.
אתאר לך את מיקום התחנות לפי יציאה מהאוניברסיטה: איינשטיין/לבנון - לקו 171, צא מהאוניברסיטה ימינה ותחצה את חיים לבנון למדרכה שמול הקינג ג'ורג' (לא להתבלבל עם הצד של המסעדה עצמה, כי שם 171 נוסע לכיוון ההפוך), לקו 274 צא שמאלה לתחנה הראשונה בלי לחצות כביש.
בירידה באור יהודה: יקותיאל אדם רחוב לא קצר, אז אם אתה צריך מספר נמוך, רד בתחנת "פארק קנדה" (4 אחרי צומת מסובים), תחצה את הפארק בקו ישר אל רחוב אבנר, הקף את הכיכר הקטנה מימין והמשך ישר עד להצטלבות יקותיאל אדם (חמש דקות ברגל) אם אתה צריך את הקצה השני (40~) רד בצומת סביון, כנס ברגל לאור יהודה, ובכיכר הראשונה תחצה ימינה לרחוב יקותיאל אדם (חמש דקות ברגל).
עלויות: 6.90*2.
&nbsp
הערות: תלוי בשעות של הנסיעה שלך (לא ציינת) - יש אפשרות נוספת, לקחת קו 279 מהאוניברסיטה (תחנה ממול לשער הראשי של האוניברסיטה) ולהצטלב עם 37/475 בלה גארדיה/משה דיין או בתחנתו הסופית, אבל רק קח בחשבון שהוא לא פעיל בשעות הערב המאוחרות. 20:00~
קו 37 לא עוצר בפארק קנדה אחרי האוטובוס שיוצא מתמח"ת ב-20:00 אלא נכנס לתוך אור יהודה.

oshlick1

New member
יש גם קו 94 של קווים, 3 פעמים אחה''צ

מסלול: אני חוזר כל יום מהאוניברסיטה ליהוד עם 171/274 מאותו צומת (שער 7, הראשי של האוני') ויורד ברחוב המסגר, תחנת בית ספר שבח. משם הולך כמה דקות לגשר לה-גוארדיה ועולה על 37/475. זה המסלול הכי נוח ובמקרה הוא גם מתאים לך.
אתאר לך את מיקום התחנות לפי יציאה מהאוניברסיטה: איינשטיין/לבנון - לקו 171, צא מהאוניברסיטה ימינה ותחצה את חיים לבנון למדרכה שמול הקינג ג'ורג' (לא להתבלבל עם הצד של המסעדה עצמה, כי שם 171 נוסע לכיוון ההפוך), לקו 274 צא שמאלה לתחנה הראשונה בלי לחצות כביש.
בירידה באור יהודה: יקותיאל אדם רחוב לא קצר, אז אם אתה צריך מספר נמוך, רד בתחנת "פארק קנדה" (4 אחרי צומת מסובים), תחצה את הפארק בקו ישר אל רחוב אבנר, הקף את הכיכר הקטנה מימין והמשך ישר עד להצטלבות יקותיאל אדם (חמש דקות ברגל) אם אתה צריך את הקצה השני (40~) רד בצומת סביון, כנס ברגל לאור יהודה, ובכיכר הראשונה תחצה ימינה לרחוב יקותיאל אדם (חמש דקות ברגל).
עלויות: 6.90*2.
&nbsp
הערות: תלוי בשעות של הנסיעה שלך (לא ציינת) - יש אפשרות נוספת, לקחת קו 279 מהאוניברסיטה (תחנה ממול לשער הראשי של האוניברסיטה) ולהצטלב עם 37/475 בלה גארדיה/משה דיין או בתחנתו הסופית, אבל רק קח בחשבון שהוא לא פעיל בשעות הערב המאוחרות. 20:00~
קו 37 לא עוצר בפארק קנדה אחרי האוטובוס שיוצא מתמח"ת ב-20:00 אלא נכנס לתוך אור יהודה.
יש גם קו 94 של קווים, 3 פעמים אחה''צ
מחיים לבנון-קלצ'קין ליד מרכז הספורט.
אמנם מסלול ארוך אבל מאחר שזה קו איזוטרי הוא לרוב נוסע ריק ומדלג על הרבה תחנות.
מגיע לרחוב יקותיאל אדם.
אם אין רב קו ולא רוצים לשלם שני כרטיסים, או לא רוצים החלפה יכול להיות רלבנטי גם.

LM87

New member
שעה

מצפון תל אביב לאור יהודה
שעה
לא ידעתי שזה חשוב. אני צריך להיות שם ב13:30 או משהו. מספר בית 19
&nbsp
יש רב קו. התכוונתי האם זה בעלות של נסיעה בתל אביב או שיותר? בתל אביב עולה לי 6.90

olli3

New member
מנהל
אותו הדבר, אור יהודה נמצאת באותו איזור תעריף של תל אביב.

שעה
לא ידעתי שזה חשוב. אני צריך להיות שם ב13:30 או משהו. מספר בית 19
&nbsp
יש רב קו. התכוונתי האם זה בעלות של נסיעה בתל אביב או שיותר? בתל אביב עולה לי 6.90
אותו הדבר, אור יהודה נמצאת באותו איזור תעריף של תל אביב.

londonisrael

New member
קו 444 מירושלים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
קו 444 מירושלים
מוריד בים המלח? יש מצב שיהיה מקום בלי להזמין? (באתר אין אפשרות הזמנת מקום כזה) תודה לעונים.

olli3

New member
מנהל
כן, החל מלפני מספר חודשים 444 מוריד בים המלח.

קו 444 מירושלים
מוריד בים המלח? יש מצב שיהיה מקום בלי להזמין? (באתר אין אפשרות הזמנת מקום כזה) תודה לעונים.
לגבי הזמנת מקומות, אין לי מושג.

londonisrael

New member
תודה רבה

לגבי הזמנת מקומות, אין לי מושג.
תודה רבה
חבל שנוספה אפשרות כזו, ולא נוספה אפשרות ההזמנה במערכת ההזמנות של הקו. קווי אילת עלולים להיות מתאים, וקשה לבנות עליהם.

yair480

Active member
מאונברסיטת בר אילן לאואטלט הרצליה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
מה הדרך הכי נוחה? ומה הכי מהיר?ומה הכי זול?
אבל הכי חשוב האם זה כלול במחיר של המעבר(אותו אזור) או שיש תעריף קצת יותר יקר בגלל שכביכול עוברים אזור?
תודה
זה למחר בבוקר.

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מה הדרך הכי נוחה? ומה הכי מהיר?ומה הכי זול?
אבל הכי חשוב האם זה כלול במחיר של המעבר(אותו אזור) או שיש תעריף קצת יותר יקר בגלל שכביכול עוברים אזור?
תודה
זה למחר בבוקר.
תשובות>>>
הכי מהיר ונוח: כל קו למחלף גהה (68/70/136/164/244 ועוד כמה נספחים) וממחלף גהה בתחנה שמתחת לגשר ממשייכם עם 614 של נתיב אקספרס עד לתחנת צומת הרצליה (צומת אכדיה), שם עולים על גשר הולכי הרגל ויורדים בצדו השני לרחוב מדינת היהודים, הליכה של עוד דקה וחצי והגעת.
&nbsp
יכול להיות שמהיר ונוח: 56 לרכבת השלום ומשם רכבת להרצליה תלוי בשעה בבוקר, דרך השלום פקוקה בשעות מסויימות) או 68/70 לרכבת מרכז ומשם ברכבת. ביציאה מתחנת הרכבת פונים שמאלה לעבר גשר הולכי הרגל, יורדים ממנו בצד השני ועולים ברחוב שפיים (הרחוב בעליה), בקצה הרחוב מגיעים לכביש החוף, שם פוגשים גשר הולכי רגל נוסף, עוברים גם אותו ומגייעם לרחוב מדינת היהודים.
&nbsp
הכי זול: 56 של קווים לרכבת השלום (יכול להיות איטי בבוקר בשל הפקקים בדרך השלום) או 68/70 לרכבת מרכז והחלפה ל852/872 אגד. כל זה בעלות אחת בקוד 44 על סך 10.90 (לפני ההנחה שמקבלים ברב קו). אפשר לנסוע גם עם 601/605/606/615/616 של נתיב אקספרס מעזריאלי/רכבת מרכז אבל אז נאלצים לשלם עליהם בנפרד כי הם לא כלולים בהחלפת קווים בפרק זמן של 90 דקות (מבינהם הכי מהירים הם 605/615).
&nbsp
חשוב לציין שצריך להיות מתואמים עם 852/872 כי אין הרבה נסיעות שלהם כמו של שאר קווי נתיב אקספרס שציינתי לעיל.
&nbsp
כמו כן, צריך להיות מתואמים גם עם 614.
&nbsp
לו"ז של כל הקווים: www.bus.gov.il
&nbsp
כדאי לדעת שעד למצמקום מגיע גם קו 90 של מטרופולין אליו ניתן לחבור בדרך נמיר פינת ז'בוטינסקי (של תל ביב), זה מרחק הליכה של 5 דקות מרכבת מרכז ומרחק נסיעה של תחנה אחת באמצעות כל קו ברכבת מרכז על דרך נמיר במידה ובחר לעשות את ההחלפה הזאת (יש אוטובוס כל דקה בין רכבת מרכז לנמיר/זבוטינסקי) אך התדירות של 90 היא כל 20-30 דקות (תלוי בשעה).

blacknn1

New member
ערב טוב, שאלה בנוגע למרכז עינב במודיעין

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
כאמור שאלתי שלשום על הגעה מתחנת הרכבת פאתי מודיעין למרכז המסחרי מרכז עינב ואכן עם קו 6 אחרי 4 דקות - אני שם. מדובר בקו מעגלי.
אבל בדרך חזור ממרכז עינב לתחנת הרכבת..הקו לא מגיע. תחנה סופית בניין העייריה. ומשם לתחנת הרכבת מודיעין מרכז זה עוד הליכה של מעל 10 דקות.. (1.3 קילומטר עד לתחנה) האם יש קו אחר שמגיע לאחת מתחנות הרכבת פאתי מודיעין\מודיעין מרכז אשר יוצא ממרכז עינב ? המון תודה

olli3

New member
מנהל
קו 6 מגיע לרכבת מודיעין מרכז (ליד), אתה צריך לרדת בתחנה

כאמור שאלתי שלשום על הגעה מתחנת הרכבת פאתי מודיעין למרכז המסחרי מרכז עינב ואכן עם קו 6 אחרי 4 דקות - אני שם. מדובר בקו מעגלי.
אבל בדרך חזור ממרכז עינב לתחנת הרכבת..הקו לא מגיע. תחנה סופית בניין העייריה. ומשם לתחנת הרכבת מודיעין מרכז זה עוד הליכה של מעל 10 דקות.. (1.3 קילומטר עד לתחנה) האם יש קו אחר שמגיע לאחת מתחנות הרכבת פאתי מודיעין\מודיעין מרכז אשר יוצא ממרכז עינב ? המון תודה
"נהר הירדן/מעלה עמיעז" שם יש לך שביל בירידה שנקרא "מעלה עמיעז", ממול לתחנה בה אתה יורד עם מדרגות אם אני זוכר נכון שמוביל אותך לכיכר של קניון עזריאלי ורכבת מודיעין מרכז. זו הליכה של 5 דקות לרכבת מרכז.

blacknn1

New member
אזכור זאת ,תודה רבה !

"נהר הירדן/מעלה עמיעז" שם יש לך שביל בירידה שנקרא "מעלה עמיעז", ממול לתחנה בה אתה יורד עם מדרגות אם אני זוכר נכון שמוביל אותך לכיכר של קניון עזריאלי ורכבת מודיעין מרכז. זו הליכה של 5 דקות לרכבת מרכז.
אזכור זאת ,תודה רבה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה