קו חדש עפולה עלית ירושלים

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member

החל מ 29/11/15 יופעל קו חדש 954 מגבעת המורה עפולה כביש 6 ו 443 לירושלים תחנה מרכזית בשלב ראשון יופעלו 4 נסיעות לכל כיוון.

mister K

New member
גם לי נראה מוזר שרשום תחנה מרכזית

אם זה היה לציבור החרדי
הוא היה עושה סיבוב בעיר ומסיים בהר חוצבים
אבל ההגיון שלי אומר שקו ייחודי מגבעת המורה לירושלים, יותר מסביר שהוא קו המיועד למגזר החרדי.

kobimor549

New member
מסלול הקו נקרא:

אבל ההגיון שלי אומר שקו ייחודי מגבעת המורה לירושלים, יותר מסביר שהוא קו המיועד למגזר החרדי.
מסלול הקו נקרא:
מעפולה הצעירה לירושלים

orenhz

Member
בעבר הייתה חלופה לקו 277 מאלעד לי-ם שהייתה קודם מסתובבת

אם זה היה לציבור החרדי
הוא היה עושה סיבוב בעיר ומסיים בהר חוצבים
בעבר הייתה חלופה לקו 277 מאלעד לי-ם שהייתה קודם מסתובבת
בשכונות החרדיות בעיר ולבסוף הייתה מגיעה לתחנה המרכזית (בנייני האומה ליתר דיוק). אז יש גם אופציה כזאת.
אבל נמתין ונראה למה הכוונה.
&nbsp
בכל מקרה, אם רוצים לתת שירות גם לעפולה עילית, אפשר פשוט להאריך את 953 עוד קצת לתוך עפולה.

אלונזו18

New member
כן

קו של אגד ?
כן
מעפולה הצעירה דרך תחנה מרכזית עפולה, צומת מגידו, ואדי עארה וכביש 6 עד מחלף קסם, יציאה לכביש 444 ונסיעה עד צומת מודיעים, כביש 443, צומת רמות ומשם דרך הרחובות שפע חיים, אוהל יהושע, שמגר וירמיהו לתחנה המרכזית.

mister K

New member
לפי המסלול בירושלים - קו חרדי בהחלט

כן
מעפולה הצעירה דרך תחנה מרכזית עפולה, צומת מגידו, ואדי עארה וכביש 6 עד מחלף קסם, יציאה לכביש 444 ונסיעה עד צומת מודיעים, כביש 443, צומת רמות ומשם דרך הרחובות שפע חיים, אוהל יהושע, שמגר וירמיהו לתחנה המרכזית.
לפי המסלול בירושלים - קו חרדי בהחלט
מכיוון שהמסלול הוא דרך כביש 443 ולא דרך כביש 1, הסיום הוא בתחנה המרכזית וזה הגיוני.

orenhz

Member
תמוהה היציאה במחלף קסם ולא במחלף בן שמן, ונסיעה דרך 444

כן
תמוהה היציאה במחלף קסם ולא במחלף בן שמן, ונסיעה דרך 444
אלא אם כן הקו נועד לשרת גם את תושבי אלעד לעפולה (ואולי גם את תושבי ראה"ע לי-ם)

הקו לא פועל, אנחנו כבר ב-29/11

החל מ 29/11/15 יופעל קו חדש 954 מגבעת המורה עפולה כביש 6 ו 443 לירושלים תחנה מרכזית בשלב ראשון יופעלו 4 נסיעות לכל כיוון.
הקו לא פועל, אנחנו כבר ב-29/11
הקו לא קיים בכלל באתר המפות הממשלתי.

הקו כלל לא פועח ואמחנו ב-29/11

הקו כלל לא פועח ואמחנו ב-29/11
אותו סיפור כמו עם קו 580 ז"ל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה