‫ שרשור הכוונה ומודיעין 10/11

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאaלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

Osnatz1

New member
נסיון שני, מאשקלון לרח' שביל המרץ בת"א

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
היי, ענו לי בפעם הקודמת ששאלתי והמליצו על קו 300 + הליכה רגלית של כרבע שעה.
אשמח לשמוע על אופציה נוספת, כשהעדיפות היא להגיע ברכבת ולא באוטובוס בין עירוני. יש קו כלשהו שמגיע לשם מהתחנה המרכזית נניח ואז ארד בתחנת ההגנה?
&nbsp
ההליכה הרגלית היא לא מה שמפריע לי (למרות שאם יהיה גשום אז זה יהיה בעייתי), אני בעיקר לא רוצה לנסוע באוטובוס.
&nbsp
שוב תודה רבה

אני מציע רכבת לתחנת צומת חולון, היא הכי נגישה למקום.

היי, ענו לי בפעם הקודמת ששאלתי והמליצו על קו 300 + הליכה רגלית של כרבע שעה.
אשמח לשמוע על אופציה נוספת, כשהעדיפות היא להגיע ברכבת ולא באוטובוס בין עירוני. יש קו כלשהו שמגיע לשם מהתחנה המרכזית נניח ואז ארד בתחנת ההגנה?
&nbsp
ההליכה הרגלית היא לא מה שמפריע לי (למרות שאם יהיה גשום אז זה יהיה בעייתי), אני בעיקר לא רוצה לנסוע באוטובוס.
&nbsp
שוב תודה רבה
מתחנת צומת חולון חוצים את דרך בן צבי ולוקחים את הקווים 96, 189, 289, 157, 201, 451, 461 ועוד - לכיוון תל אביב.
אפשר גם ללכת ברגל כחצי שעה.
אפשר גם ללכת ברגל מתחנת הרכבת ת"א ההגנה, זה טיפה יותר קרוב.
&nbsp

Osnatz1

New member
תודה! איך האזור מבחינת בטיחות הליכה רגלית?

מתחנת צומת חולון חוצים את דרך בן צבי ולוקחים את הקווים 96, 189, 289, 157, 201, 451, 461 ועוד - לכיוון תל אביב.
אפשר גם ללכת ברגל כחצי שעה.
אפשר גם ללכת ברגל מתחנת הרכבת ת"א ההגנה, זה טיפה יותר קרוב.
&nbsp
השאלה נוגעת גם לשעות הערב המאוחרות נניח, דרום תל אביב וזה...
&nbsp
ותודה רבה! כל הקווים האלו מגיעים לרחוב שביל המרץ או שאני צריכה לרדת בתחנה כלשהי ברחוב סמוך? אני שואלת כי לא הצלחתי לאתר שום תחנה בשביל המרץ דרך האפליקציה איפה-בוס.
&nbsp
עכשיו הורדתי מובאיט למרות שזכרתי אותה כנוראית והיא דווקא מצאה לי אפשרות של לרדת בחולון וולפסון ואז קו 84. זה גם נשמע תקין?
&nbsp
בד"כ תל אביב ממש פשוטה מבחינת בירורי תחב"צ, אם זה אזור עם חניה נראה לי שכבר עדיף יהיה להגיע ברכב...

תשובות

השאלה נוגעת גם לשעות הערב המאוחרות נניח, דרום תל אביב וזה...
&nbsp
ותודה רבה! כל הקווים האלו מגיעים לרחוב שביל המרץ או שאני צריכה לרדת בתחנה כלשהי ברחוב סמוך? אני שואלת כי לא הצלחתי לאתר שום תחנה בשביל המרץ דרך האפליקציה איפה-בוס.
&nbsp
עכשיו הורדתי מובאיט למרות שזכרתי אותה כנוראית והיא דווקא מצאה לי אפשרות של לרדת בחולון וולפסון ואז קו 84. זה גם נשמע תקין?
&nbsp
בד"כ תל אביב ממש פשוטה מבחינת בירורי תחב"צ, אם זה אזור עם חניה נראה לי שכבר עדיף יהיה להגיע ברכב...
תשובות
באיזור קרית המלאכה עצמו (היכן שנמצא שביל המרץ) יש זנות בלילה, אבל יש שם גם עסקים ומועדנות פופלריים (כגון הסטנד-אפ פקטורי). על אף מקום בתל אביב לא הייתי אומר שהוא לא בטוח. אם רוצים להימנע מאזורים עם אוכלוסיה ענייה במיוחד, כדאי לבוא מהצד של צומת חולון ולא מהצד של ההגנה.
&nbsp
יורדים בשוקן/קיבוץ גלויות או בהר ציון/קיבוץ גלויות, תלוי עם איזה אוטובוס באים.
&nbsp
את מוזמנת לנסוע בקו 84 אם בא לך להמתין חצי שעה לאוטובוס לא תדיר שמגיע מראשון, וגם קצת להאריך את הדרך. הדרך שהצעתי לך עדיפה כמה מונים מבחינת זמן המתנה ממוצע.

Osnatz1

New member
תודה רבה, עזרת לי מאוד! המשך שבוע נפלא

תשובות
באיזור קרית המלאכה עצמו (היכן שנמצא שביל המרץ) יש זנות בלילה, אבל יש שם גם עסקים ומועדנות פופלריים (כגון הסטנד-אפ פקטורי). על אף מקום בתל אביב לא הייתי אומר שהוא לא בטוח. אם רוצים להימנע מאזורים עם אוכלוסיה ענייה במיוחד, כדאי לבוא מהצד של צומת חולון ולא מהצד של ההגנה.
&nbsp
יורדים בשוקן/קיבוץ גלויות או בהר ציון/קיבוץ גלויות, תלוי עם איזה אוטובוס באים.
&nbsp
את מוזמנת לנסוע בקו 84 אם בא לך להמתין חצי שעה לאוטובוס לא תדיר שמגיע מראשון, וגם קצת להאריך את הדרך. הדרך שהצעתי לך עדיפה כמה מונים מבחינת זמן המתנה ממוצע.
תודה רבה, עזרת לי מאוד! המשך שבוע נפלא

aשרון

New member
הכוונה בת"א...

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
הכוונה בת"א...
איזה קו אוטובוס אני תופס מהצד של הקריה מול בנייני עזריאלי לדיזינגוף סנטר. הלוך חזור. תודה

olli3

New member
מנהל
למדתי שזה כן משנה, מסיבה פשוטה של זיהוי האוטובוס בקלות יתרה.

דן, אבל זה ממש לא משנה
כשאתה יודע שהקו שלך מופעל על ידי דן למשל, אתה לא נמתח בכל רגע שמגיע אוטובוס לתחנה, אלא רק כשמגיע אוטובוס של דן לתחנה. ובמקומות כמו עזריאלי, לסובב את הראש אחרי כל האוטובוסים שעוברים שם, זה לא דבר פשוט, רק מהחשש לפספס את האוטובוס...
&nbsp
גם לי זה נראה בהרבה מקרים, מה זה משנה כבר מי המפעיל עד ששמתי לב לזה בתחנה שעובר בה רק קו אחד של אגד וכל השאר קווים של מפעילים אחרים. עניין אותי לראות רק את הירוק מתקרב.

mister K

New member
יש מספר קו בוהק ובולט בחזית. זה הדבר הראשון שהנוסע רואה.

כשאתה יודע שהקו שלך מופעל על ידי דן למשל, אתה לא נמתח בכל רגע שמגיע אוטובוס לתחנה, אלא רק כשמגיע אוטובוס של דן לתחנה. ובמקומות כמו עזריאלי, לסובב את הראש אחרי כל האוטובוסים שעוברים שם, זה לא דבר פשוט, רק מהחשש לפספס את האוטובוס...
&nbsp
גם לי זה נראה בהרבה מקרים, מה זה משנה כבר מי המפעיל עד ששמתי לב לזה בתחנה שעובר בה רק קו אחד של אגד וכל השאר קווים של מפעילים אחרים. עניין אותי לראות רק את הירוק מתקרב.
לדעתי רוב האנשים ששואלים "איזו חברה" עושים זאת כי הם לא יודעים שהכירטוס הוא משותף ושמערכת המידע היא משותפת.

olli3

New member
מנהל
יכול להיות, אבל אנשים היום מנצלים את הזמן שלהם בתחנות

לדעתי רוב האנשים ששואלים "איזו חברה" עושים זאת כי הם לא יודעים שהכירטוס הוא משותף ושמערכת המידע היא משותפת.
במקום בלהסתכל על איזה קו מגיע בכליון עיניים כמו בעבר. כשאתה עסוק במשהו אחר ובזווית העין רואה אוטובוס של דן, אתה מתעמק יותר וכשאתה רואה שמדובר באוטובוס אחר, אתה לא מתייחס.
&nbsp
ויש גם את הפאן היותר בעייתי, יש אנשים שהורגלו שיש שני קווים בעלי אותו המספר בעיר שלהם שאפילו עוברים באותן התחנות ולכן חשוב להם לדעת מי המפעיל כדי לא לעלות על קו שלא מתאים להם.

mister K

New member
אנשים כיום לא שמים לב בכלל מהו צבע האוטובוס

במקום בלהסתכל על איזה קו מגיע בכליון עיניים כמו בעבר. כשאתה עסוק במשהו אחר ובזווית העין רואה אוטובוס של דן, אתה מתעמק יותר וכשאתה רואה שמדובר באוטובוס אחר, אתה לא מתייחס.
&nbsp
ויש גם את הפאן היותר בעייתי, יש אנשים שהורגלו שיש שני קווים בעלי אותו המספר בעיר שלהם שאפילו עוברים באותן התחנות ולכן חשוב להם לדעת מי המפעיל כדי לא לעלות על קו שלא מתאים להם.
אנשים כיום לא שמים לב בכלל מהו צבע האוטובוס

aשרון

New member
אני מסכים עם olli3

&nbsp
אני מסכים עם olli3
חשוב לי לדעת מי המפעיל של הקו כדי שלא אצטרך להיות במתח על כל אוטובוס שעובר, וגם שלא אעלה על האוטובוס הלא נכון. וגם אי אפשר לראות מרחוק את מספר הקו שבקדמת האוטובוס אלא רק כשהוא במרחק קצר מהתחנה.

ולמה לא מכרים את התחנות בעזריאלי?, השמש שם קופחת, והתחנות עצמן קטנות מאוד וקרובות מאוד האחת לשניה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה