‫‫ שרשור הכוונה ומודיעין 02/11‬ ‬‬

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
השאלה שלך כבר שגויה

מתל אביב לבני ברק
מחר אני נוסע מתחנה מרכזית חדשה בתל אביב לבני ברק. יש לי שם שלושה יעדים. אשמח אם תעזרו לי עם שלושת הכתובות. באילו אוטבוסים ובאיזה סדר לנסוע...

שלושת היעדים:

אהרונוביץ 19

בר כוכבא 21

הלחי 2, דיזיין סנטר (משרד הרישוי)

תודה מראש.
השאלה שלך כבר שגויה
מה יש לך לחפש בתחנה המרכזית בתל אביב?
אתה רוצה להגיע לבני ברק? ציין מהיכן אתה מגיע ושכח מהתחנה המרכזית שכנראה אין לך שום סיבה לעבור בה.

היא לא שגויה. אני גר דקה מהתחנה המרכזית.

השאלה שלך כבר שגויה
מה יש לך לחפש בתחנה המרכזית בתל אביב?
אתה רוצה להגיע לבני ברק? ציין מהיכן אתה מגיע ושכח מהתחנה המרכזית שכנראה אין לך שום סיבה לעבור בה.
היא לא שגויה. אני גר דקה מהתחנה המרכזית.

אני ממליץ לך לנסוע ברכבת מתחנת ההגנה לתחנת בני ברק שסמוכה

מתל אביב לבני ברק
מחר אני נוסע מתחנה מרכזית חדשה בתל אביב לבני ברק. יש לי שם שלושה יעדים. אשמח אם תעזרו לי עם שלושת הכתובות. באילו אוטבוסים ובאיזה סדר לנסוע...

שלושת היעדים:

אהרונוביץ 19

בר כוכבא 21

הלחי 2, דיזיין סנטר (משרד הרישוי)

תודה מראש.
לדיזיין סנטר.
לאחר מכן לנסוע מהתחנה שעל הגשר ברחוב מבצע קדש מול תחנת רכבת בני ברק, בצד המערבי של הגשר המרוחק מהתחנה (לכיוון דרום) עם אחד מהקווים 7, 33, 40, 52 של דן עד לתחנה של אולמי מודיעין ברחוב בן גוריון ומשם ללכת ברגל לרחוב בר כוכבא שהוא הרחוב המקביל לבן גוריון ממזרח לו.
לאחר מכן לך ברגל לתחנה מול מכון מור בז'בוטינסקי לכיוון מזרח ותעלה על אחד מני קווים רבים שנוסעים לכיוון מחלף גהה ורד בתחנה שליד רחוב אהרונוביץ' ומשם ברגל לאהרונוביץ' 19.

מעולה. תודה !!!

לדיזיין סנטר.
לאחר מכן לנסוע מהתחנה שעל הגשר ברחוב מבצע קדש מול תחנת רכבת בני ברק, בצד המערבי של הגשר המרוחק מהתחנה (לכיוון דרום) עם אחד מהקווים 7, 33, 40, 52 של דן עד לתחנה של אולמי מודיעין ברחוב בן גוריון ומשם ללכת ברגל לרחוב בר כוכבא שהוא הרחוב המקביל לבן גוריון ממזרח לו.
לאחר מכן לך ברגל לתחנה מול מכון מור בז'בוטינסקי לכיוון מזרח ותעלה על אחד מני קווים רבים שנוסעים לכיוון מחלף גהה ורד בתחנה שליד רחוב אהרונוביץ' ומשם ברגל לאהרונוביץ' 19.
מעולה. תודה !!!

new face

New member
מתל אביב רחוב ארלוזרוב (אזור רחוב בארי) לפ"ת

‫‫ שרשור הכוונה ומודיעין 02/11‬ ‬‬

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאaלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מנחם בגין 73?

באיזו שעה?

מנחם בגין 73?
באיזו שעה?
מסביבות 13:00 ועד סביבות 19:00 יש את קו 166 של דן בתדירות של פעם ב 30-45 דקות שנוסע בארלוזורוב ומגיע להדר גנים בפתח תקוה. אפשר לנסוע איתו עד התחנה האחרונה שלו ומשם ברגל.
אם הזמנים שלו לא נוחים, אפשר לנסוע עם קו 66 של דן מארלוזורוב עד מרכז פתח תקוה, לרדת בתחנה ברחוב ההסתדרות (לפני חיים עוזר), לעבור ברגל לתחנה ברחוב וולפסון לכוון מזרח (וולפסון זה ההמשך המזרחי של ההסתדרות) ושם לעלות על 97 או 98 של קווים עד ליעד.

new face

New member
שעה 3-4 בצהריים. תודה!

באיזו שעה?
מסביבות 13:00 ועד סביבות 19:00 יש את קו 166 של דן בתדירות של פעם ב 30-45 דקות שנוסע בארלוזורוב ומגיע להדר גנים בפתח תקוה. אפשר לנסוע איתו עד התחנה האחרונה שלו ומשם ברגל.
אם הזמנים שלו לא נוחים, אפשר לנסוע עם קו 66 של דן מארלוזורוב עד מרכז פתח תקוה, לרדת בתחנה ברחוב ההסתדרות (לפני חיים עוזר), לעבור ברגל לתחנה ברחוב וולפסון לכוון מזרח (וולפסון זה ההמשך המזרחי של ההסתדרות) ושם לעלות על 97 או 98 של קווים עד ליעד.
שעה 3-4 בצהריים. תודה!

אוטובוס 166 דן עולה 6.90. יש גם מוניות שירות 66 שנוסעות בעצם

מנחם בגין 73?
אוטובוס 166 דן עולה 6.90. יש גם מוניות שירות 66 שנוסעות בעצם
כמו 166 עד ליעד שלך אבל הן יותר יקרות. להערכתי מעל 10 שח לנסיעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה