טבלת תעריפי נסיעה באוטובוסים?

מצב
הנושא נעול.

יש חיה כזו?

שלום,
אני גרה בשלומי(ת) ונוסעת דרך קבע למצובה ונהריה בנתיב אקספרס כמובן...
כבר כמה שנים שתעריף הנסיעה בין שלומי לנהריה עומד על 8שח
לפני כשה התחלתי בנסיעות שלומי-מצובה וחוייבתי לשלם גם כן 8שח
שאלת נהגים/ בתחנה בנהריה/במרכז המידע - והופנתי למשרד התחבורה - לשם יכולתי רק לשלוח שאלה דרך האתר -
נעניתי במייל לא ברור בכלל.

רק לפני מספר ימים פתאום החלו לגבות ממני 6.60 - דבר שאגב עדיין לא ידוע לכל העובדים/נהגים ... (כמו עוד כמה דברים)

לכן שאלתי בנושא
תודה

יש דבר כזה

יש חיה כזו?

שלום,
אני גרה בשלומי(ת) ונוסעת דרך קבע למצובה ונהריה בנתיב אקספרס כמובן...
כבר כמה שנים שתעריף הנסיעה בין שלומי לנהריה עומד על 8שח
לפני כשה התחלתי בנסיעות שלומי-מצובה וחוייבתי לשלם גם כן 8שח
שאלת נהגים/ בתחנה בנהריה/במרכז המידע - והופנתי למשרד התחבורה - לשם יכולתי רק לשלוח שאלה דרך האתר -
נעניתי במייל לא ברור בכלל.

רק לפני מספר ימים פתאום החלו לגבות ממני 6.60 - דבר שאגב עדיין לא ידוע לכל העובדים/נהגים ... (כמו עוד כמה דברים)

לכן שאלתי בנושא
תודה
יש דבר כזה
לכל קו יש רישיון קו, ורישיון הקו כולל גם את "נספח 5 - מטריצת תעריפים"
כל נהג (לפחות בקווים עם ריבוי התעריפים) אמור להחזיק אצלו את המטריצה הזו עד דף וכל פעם שהוא לא בטוח מה המחיר הוא יכול להסתכל בה. (לדוגמה, בנסיעות בין שלומי למצובה שזה משהו שעושים מעט נוסעים ולכן הוא לא זוכר).

חברות רבות מספקות לנהגים מטריצת מחירים "מתורגמת" בה במקום קוד התעריף כבר מופיע המחיר בשקלים. חברת נתיב אקספרס עושה זאת גם באתר שלה לכל קו וקו (תבחרי קו 31 ואז תראי טאב משמאל לכל הימים בשם "מחירים"
למיטב הבנתי - המחיר לנהריה הוא באמת 8, וכנ"ל לכל תחנה משלומי לכל תחנה בדרך (הקו מתחיל ממצובה, עובר בשלומי וממשיך דרך ראש הנקרה לנהריה), אבל כל מי שעושה נסיעה בקו 31 בתוך שלומי, או בין שלומי לצומת חניתה , משלם רק 6.6 ש"ח.
מי שנוסע בין שלומי למצובה יגלה שאין לו שורה מיוחדת במחירון, אני מסיק מזה שתחנת מצובה כלולה בתוך אזור "שלומי-צ. חניתה" ולכן היא רק 6.60, אבל כנראה היעדר השורה במחירון הוא מה שיצר את הבלבול.
אגב, - בקו 36 כתוב במפורש שמשלומי עד עבדון זה 6.60, כך שברור שעד מצובה זה גם 6.60.

אני מנחש שמישהו ממצובה התלונן ואז בנתיב רעננו את ההנחיות לנהגים. את יכולה בהחלט להתעקש מול נהגים שלא יודעים שהמחיר הנכון הוא 6.60.

תודה, באמת לא שמתי לב לטאב המחירים

יש דבר כזה
כל נהג (לפחות בקווים עם ריבוי התעריפים) אמור להחזיק אצלו את המטריצה הזו עד דף וכל פעם שהוא לא בטוח מה המחיר הוא יכול להסתכל בה. (לדוגמה, בנסיעות בין שלומי למצובה שזה משהו שעושים מעט נוסעים ולכן הוא לא זוכר).

חברות רבות מספקות לנהגים מטריצת מחירים "מתורגמת" בה במקום קוד התעריף כבר מופיע המחיר בשקלים. חברת נתיב אקספרס עושה זאת גם באתר שלה לכל קו וקו (תבחרי קו 31 ואז תראי טאב משמאל לכל הימים בשם "מחירים"
למיטב הבנתי - המחיר לנהריה הוא באמת 8, וכנ"ל לכל תחנה משלומי לכל תחנה בדרך (הקו מתחיל ממצובה, עובר בשלומי וממשיך דרך ראש הנקרה לנהריה), אבל כל מי שעושה נסיעה בקו 31 בתוך שלומי, או בין שלומי לצומת חניתה , משלם רק 6.6 ש"ח.
מי שנוסע בין שלומי למצובה יגלה שאין לו שורה מיוחדת במחירון, אני מסיק מזה שתחנת מצובה כלולה בתוך אזור "שלומי-צ. חניתה" ולכן היא רק 6.60, אבל כנראה היעדר השורה במחירון הוא מה שיצר את הבלבול.
אגב, - בקו 36 כתוב במפורש שמשלומי עד עבדון זה 6.60, כך שברור שעד מצובה זה גם 6.60.

אני מנחש שמישהו ממצובה התלונן ואז בנתיב רעננו את ההנחיות לנהגים. את יכולה בהחלט להתעקש מול נהגים שלא יודעים שהמחיר הנכון הוא 6.60.
תודה, באמת לא שמתי לב לטאב המחירים
אבל זה עדיין מוזר (ומעצבן כי גם לא הבעיה היחידה איתם)
שבקו שמתחיל/מסתיים במצובה אין שורה עם 'מצובה'...

אגב, אני לא יודעת איך ריעננו
אתמול בבוקר עדיין נלקחו לי 8 שח - והוא לא הצליח לבטל
מה שבדרכ כלל הם תמיד אומרים - שיכולים לבטל נסיעה אחרונה
אז אמר לי שבפעם הבאה אגיד לו שהוא צריך לשים לי קוד 152
(ידע אבל שכח קודם)
ומה בינתיים... רק אחרי ששאלתי הוא החליט לתת לי את ההפרש במזומן - תוך סינונים עצבניים...

אוף...רק רציתי להוציא
תודה

sweetums

New member
בקו 371 ו367 יש לפחות מקרה 1 של תעריפים שונים

יש דבר כזה

בקו 371 ו367 יש לפחות מקרה 1 של תעריפים שונים
בין אותם יעדים- קוד 5 ו6 אאל"ט.יצא לי להתקל בזה ולבזבז זמן כדי לקבל כשקל וחצי זיכוי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה