ידידה איבדה טלפון נייד באוטובוס אגד

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member

והיא מנסה מהבוקר להשיג את אבדות ומציאות שלהם לפי הטלפון באתר ולא עונים לה. מישהו יודע איך אפשר להגיע אליהם?

orchilit

New member
זה אולי קצת מאוחר, אבל עדיף להתקשר למודיעין ולבקש את הסניף

והיא מנסה מהבוקר להשיג את אבדות ומציאות שלהם לפי הטלפון באתר ולא עונים לה. מישהו יודע איך אפשר להגיע אליהם?
זה אולי קצת מאוחר, אבל עדיף להתקשר למודיעין ולבקש את הסניף
או המסוף אליו האוטובוס הגיע, וגם את המסוף ממנו האוטובוס יצא, ומשם לראות מה אפשר לעשות.
היה לי סיפור דומה עם שקית מלאה תרופות לסבתי ששכחתי בקו 63, (ועוד יום לפני טיסה לברלין), ובסוף הסיפור הסתיים בטוב כשהשקית הייתה במסוף אלוף שדה

846

Active member
יש כרטיס נסיעה?

יש כרטיס נסיעה?

846

Active member
קו? שעת יציאה? כיוון?

קו? שעת יציאה? כיוון?

cwen

New member
הנה הפרטים

קו? שעת יציאה? כיוון?
הנה הפרטים
&nbsp
קו 95, מחולון לאזור, יום ד', שעה 9:50. היא היתה ברביעיה האחרונה בצד שמאל. לטלפון יש קאבר כחול כהה ושני סדקים מתחת לווליום.
&nbsp
אם תוכל לברר בשבילה זה יהיה נפלא. היא לא הצליחה להגיע ליצור קשר עם אף אחד.

1Shir

New member
אני פעם שכחתי טלפון נייד במונית שירות

אני פעם שכחתי טלפון נייד במונית שירות
הנהגים היו ממש בסדר (ואף יותר מכך).
הפעילו קשרים למצוא מיידית את הטלפון (זה היה על קו ת"א-נתניה ולמיטב זכרוני מי שעזר לא היה מאותה חברה של המונית שבה שכחתי), הסיעו אותי לקבל בחזרה את הטלפון (ללא תשלום כמובן), ואז הסיעו אותי בחזרה למקום המקורי (כנ"ל ללא תשלום).
לא בטוחה שזה עוזר איכשהו לחברה שלך (אשמח לעדכון האם האבדה נמצאה), למרות שגם אם זה היה קורה לי באוטובוס, והטלפון היה חשוב לי, הייתי מנסה להגיע בעצמי למסוף שלו ולדבר עם הנהגים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה