שאלה לגבי כבודה בטיסת UP (לא על מנת האוכל באל-על האמת חחח)

מצב
הנושא נעול.

סנוי

New member

אני מקווה שזה רלוונטי לשאול פה, אבל אשאל זאת גם בפורום תעופה (שואל פה רק מפני שהנושא מצויין בראש העמוד)

לטיסת UP, אני רשאי להביא כבודת יד של פריט אחד, עד 8 קילו במימדים xyz. אם אעלה לטיסה הזו גם עם תיק גב קטן, האם הוא נחשב פריט שני? או למשל במקרה של אישה שעולה למטוס עם טרולי קטן ותיק. האם יגידו במקרה כזה שזה יישלח לבטן המטוס וייחשב כמזוודה נוספת?

אני מקבל מסרים סותרים לגבי העניין הזה. מצד אחד במוקד שלהם אומרים בנחרצות שניתן -רק- פריט אחד, ולא משנה מהו (נראה תמוה), ובפייסבוק אנשים רבים טוענים כי הדיילות בכלל לא מסתכלות על זה, והן מעלימות עין מעוד שקית או עוד תיק שעולה איתך למטוס, כל עוד מזוודת הטרולי מתאימה למימדים שהם דורשים.

אז האם לקחת סיכון? תודה לכל העונים, אני באמת מבולבל מהעניין.

orchilit

New member
ממה שזכור לי מטיסתי בUP שנה שעברה (ואני טס עוד שבוע איתם גם)

אני מקווה שזה רלוונטי לשאול פה, אבל אשאל זאת גם בפורום תעופה (שואל פה רק מפני שהנושא מצויין בראש העמוד)

לטיסת UP, אני רשאי להביא כבודת יד של פריט אחד, עד 8 קילו במימדים xyz. אם אעלה לטיסה הזו גם עם תיק גב קטן, האם הוא נחשב פריט שני? או למשל במקרה של אישה שעולה למטוס עם טרולי קטן ותיק. האם יגידו במקרה כזה שזה יישלח לבטן המטוס וייחשב כמזוודה נוספת?

אני מקבל מסרים סותרים לגבי העניין הזה. מצד אחד במוקד שלהם אומרים בנחרצות שניתן -רק- פריט אחד, ולא משנה מהו (נראה תמוה), ובפייסבוק אנשים רבים טוענים כי הדיילות בכלל לא מסתכלות על זה, והן מעלימות עין מעוד שקית או עוד תיק שעולה איתך למטוס, כל עוד מזוודת הטרולי מתאימה למימדים שהם דורשים.

תיק גב אינו נחשב לכבודת יד. (כי תיק גב לא עולה לקבינות למעלה) אני גם מתכוון לעלות עם תיק גב וכבודת יד. (ללא קשר למזוודה הרגילה שתיכנס לבטן המטוס).

סנוי

New member
תודה רבה - כבר בדקתי שוב ואתה צודק, כל עוד זה לא כבד

תיק גב אינו נחשב לכבודת יד. (כי תיק גב לא עולה לקבינות למעלה) אני גם מתכוון לעלות עם תיק גב וכבודת יד. (ללא קשר למזוודה הרגילה שתיכנס לבטן המטוס).
תודה רבה - כבר בדקתי שוב ואתה צודק, כל עוד זה לא כבד
אם תיק הגב יכיל בתוכו עוד כמה קילו של כבודה, זה עשוי לעורר את תשומת לבם של הדייילות. בקיצור, אין בעיה לעלות עם תיק גב.

Ccyclist

Well-known member
נשמע כמו איום על הטריק הקבוע שלי: שקית צידה קטנה בתוך התרמיל

נשמע כמו איום על הטריק הקבוע שלי: שקית צידה קטנה בתוך התרמיל
בשלבי הצ'ק אין ואפילו בשער עצמו שקית הבד נמצאת בתוך התרמיל, וכשמגיעים לשער המטוס היא יוצאת ממנו עם כל מה שבאמת צריך בטיסה ומתאים למקום בתוך הרשת שבכיסא שלפני.
&nbsp
זה חוסך את כל ההתעסקויות האלו של לקום-לשבת במהלך הטיסה.
&nbsp
אני מקווה שלא מאיימים על משהו בקנה מידה כזה, לא שאטוס אל-על אם יש ברירה אחרת כי ל"מתשאלים" שלהם שלא פוגשים באף חברה אחרת שטסה לארץ אין לי כוח להסביר איך יכול להיות שהדרכון הישראלי שלי חף מחותמות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה