השינוי הראשון שפורסם - קווי אשדוד

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
זו ההגדרה שלך, בפועל בכל רחבי הארץ, זה לא המצב.

אמרת ישיר זה ישיר ללא עצירה מחוץ לאשדוד
וכמה שיותר מהר.

מי שרוצה מגן יבנה יש 300 , 340 מתוגבר.
זו ההגדרה שלך, בפועל בכל רחבי הארץ, זה לא המצב.
405,480 וקווים רבים היוצאים מירושלים ליעדים שונים ברחבי הארץ הופכים ללא ישירים כי הם עוצרים במחלף הראל (מבשרת)?
&nbsp
370/380/470 מבאר שבע הופכים ללא ישירים כי הם עוצרים בסורוקה/אונ' בן גוריון? 470 הופך ללא ישיר כי הוא עוצר בלטרון בשני כיווני הנסיעה? ויש עוד דוגמאות ענפות מכל חלקי הארץ.
&nbsp
שירות ישיר משמעותו לרוב - נסיעה על הציר המהיר ביותר. זה לא אומר שלא ניתן שתהיינה לו תחנות לאיסוף בלבד או להורדה בלבד בדרך. מצד שני, זה לא אומר שתהיינה לו המון תחנות כאלו, אלא ממש מעט.
&nbsp
לגבי תגובת החרטא, תגיד מה שתגיד. הרי גם ככה עוד מעט תוצף בפלאיירים על כל קו וקו (ולא רק באמצעות פלאיירים). אתה פשוט סתם עושה רעש גדול, בתכל'ס לא צריך חודש מראש לפרסם את הכל לציבור, אתה מצפה שאזרח יזכור שבעוד חודש משנים קו כזה וכזה? חוץ מזה שיש כאן ברוב מוחלט של תוספות שירות + קישור למקומות שלא היה אליהם שירות כיום. אם למישהו היה מתבטל קו (לא משנה מספר או משהו דומה), אז היה צורך בהסברה יותר רצינית. אבל כאן הצב שונה. אף אחד לא יזדעזע לגלות ש15 הופך ל150 ו151 וש16 הופך ל152. ואנשים לא סומכים על מה שכותבים להם גם ככה, גם אם אתה מעמיד דייל שאומר לו - זה הקו שמתאים לך, יש לא מעט אנשים שלמרות כל זאת ישאלו את הנהג.
&nbsp
ואין לי כח להמשיך כי זה סתם מיותר. הבנתי את דעתך, תישאר איתה שהכל עקום וזהו.

olli3

New member
מנהל
ולגבי 213 ולא 312 כפי שכתבת. זו החלופה הנוכחית של 313

אם 325 ישיר ,למה עוצר בצומת גן יבנה ?
ו 312 לאן הוא בדיוק ביבנה ודרך איפה.
ולגבי 213 ולא 312 כפי שכתבת. זו החלופה הנוכחית של 313
לאיזור התעשיה ביבנה. יהיה שינוי גם בלו"ז אם זכור לי נכון.

olli3

New member
מנהל
הבנת הנקרא - כשהכל יהיה מגובש ומסודר...

לבוא לכתוב אני ידוע אני יודע ולא אגלה לכם זה ילדותי ולא אמין
אני אם הייתי יודע ובקשו ממני לא לספר או שאני נחשפתי לחומר שעוד לא פורסם ,

לא הייתי מנפנף בזה, יש גם כאלה שעושים את זה בשביל להרגיז או למשוך תשומת לב .
יש דברים שעדיין לא סגורים סופית, לא מפרסמים דברים ואז אומרים, רגע... בעצם יש שינוי לשינוי (עוד לפני שאוטובוס התחיל לבצע מסלול חדש).
&nbsp
בין היתר בודקים שכבישים לא נחסמו באיזורים הכפריים למעבר אוטובוס או לביצוע פניה וכו' (כבר היו התאמות מסלול מהתכנון שכשהגיעו לניסיון בשטח עם אוטובוס, הוא לא הצליח לעבור). קווים חדשים - בודקים היתכנות של הגעה ללא איחורים לנסיעה הבאה. ולכן הלו"ז הקים וגם זה שמופיע בברושור של 280 מצויין כלו"ז שיכול להשתנות.
&nbsp
ורק למקרה שמישהו חושב, למה לא עשו את זה קודם? אז עשו את זה קודם, אבל צריך לעשות את זה גם בחודש של לפני ההפעלה כדי לבדוק שבאמת דבר לא השתנה ואם כן, לבצע תיקונים כדי שההפעלה תעבור כמה שיותר חלק.
&nbsp
אז כשהכל יהיה מגובש ומסודר...

yossiwed

New member
עכשיו בודקים את זה , זה הרמה הנמוכה ששולטת במשרד התחבורה

יש דברים שעדיין לא סגורים סופית, לא מפרסמים דברים ואז אומרים, רגע... בעצם יש שינוי לשינוי (עוד לפני שאוטובוס התחיל לבצע מסלול חדש).
&nbsp
בין היתר בודקים שכבישים לא נחסמו באיזורים הכפריים למעבר אוטובוס או לביצוע פניה וכו' (כבר היו התאמות מסלול מהתכנון שכשהגיעו לניסיון בשטח עם אוטובוס, הוא לא הצליח לעבור). קווים חדשים - בודקים היתכנות של הגעה ללא איחורים לנסיעה הבאה. ולכן הלו"ז הקים וגם זה שמופיע בברושור של 280 מצויין כלו"ז שיכול להשתנות.
&nbsp
ורק למקרה שמישהו חושב, למה לא עשו את זה קודם? אז עשו את זה קודם, אבל צריך לעשות את זה גם בחודש של לפני ההפעלה כדי לבדוק שבאמת דבר לא השתנה ואם כן, לבצע תיקונים כדי שההפעלה תעבור כמה שיותר חלק.
&nbsp
אז כשהכל יהיה מגובש ומסודר...
3 שנים הכל עברו מאז קונקס עזבה ושום דבר לא קרה , שבוע לפני הם בודקים ???

אז אם אתה דובר אמת ואולי עובד שם , זה צחוק מהעבודה.

olli3

New member
מנהל
אתה קורא בכלל את הכל? תקרא שוב.

אז היו בודקים לפני 3 שנים ואז מגלים שבאיזה יישוב מישהו חכם החליט לחסום את הכביש איכשהו עם משהו קבוע (לא רכב) ואוטובוס לא יכול לעבור. היו מגיעים ליום ההפעלה ואי אפשר לתת שירות נורמלי או בכלל לפרסס ולצאת חזרה ואז מה היית אומר? לא יכלו לבדוק את זה לפני שהם מפעילים.
&nbsp
אז כן, בדקו כשתכננו, בדקו במהלך השנה החולפת ועשו התאמות חדשות ובודקים גם עכשיו שדבר לא השתנה ואוטובוסים אכן יוכלו לעבור ביום ההפעלה ושזמן הנסיעה לא השתנה וכו'. מה רלוונטי לבדוק את זמן הנסיעה לפני שנה להיום? ואם משהו השתנה וזמן הנסיעה הפך להיות גדול יותר עקב עומסי תנועה חדשים?

yossiwed

New member
חרטא , מתי אתה מפרסם שינויים ביום הפעלה !!!

אז היו בודקים לפני 3 שנים ואז מגלים שבאיזה יישוב מישהו חכם החליט לחסום את הכביש איכשהו עם משהו קבוע (לא רכב) ואוטובוס לא יכול לעבור. היו מגיעים ליום ההפעלה ואי אפשר לתת שירות נורמלי או בכלל לפרסס ולצאת חזרה ואז מה היית אומר? לא יכלו לבדוק את זה לפני שהם מפעילים.
&nbsp
אז כן, בדקו כשתכננו, בדקו במהלך השנה החולפת ועשו התאמות חדשות ובודקים גם עכשיו שדבר לא השתנה ואוטובוסים אכן יוכלו לעבור ביום ההפעלה ושזמן הנסיעה לא השתנה וכו'. מה רלוונטי לבדוק את זמן הנסיעה לפני שנה להיום? ואם משהו השתנה וזמן הנסיעה הפך להיות גדול יותר עקב עומסי תנועה חדשים?
חרטא , מתי אתה מפרסם שינויים ביום הפעלה !!!
אז יש את הבלאגן וכל החרא נופל על אפיקים .

ומה יקרה עם מישהו יחליט לחסום דרך 5.8 ,עזוב אותך משטיות .

מה יש לבדוק קווים חדשים , אפשר לבדוק הכל בשובע ולפרסם לפחות 14 ימים לפני .

שיגיע כבר ה-7.8...אתה מתיש...

שיגיע כבר ה-7.8...אתה מתיש...
"אז אם אתה דובר אמת ואולי עובד שם"...
אתה לא חדש בפורום ואמור כבר לדעת קצת יותר על הכותבים הקבועים בפורום.

S a m B o o k i

New member
לא יודע.

מחירי אשכול אשדוד-יבנה
ידוע לכם אם מחירי האשכול ישתנו?
לפי טבלת המחירים שפורסמה בחוברת המכרז אכן תיהיה עליה.
לא יודע.
ממה ששמעתי שקו 349 (322 עד ה7.8 ) וקווי 350/351 אמנם נוסעים לאותו מקום , אך יהיה הבדל במחיר.
הכי לא הגיוני שיש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה