יידוי אבנים על אוטובוס סמוך לשער האשפות

מצב
הנושא נעול.

yair480

Active member

המקום היחיד שבו מופיע הדיווח הוא רוטר
http://rotter.net/forum/scoops1/231109.shtml#1
עברתי במקום כ20 דקות לאחר האירוע והתנועה במקום התנהלה כבר כרגיל.
לטובת המתעדים הלוחית רישוי של האוטובוס הוא 87-550-01
כמה זמן לוקח לתקן את החלון המנופץ ?
ולא צילמתי כי אין לי מצלמה איכותית בפלאפון.

davidfainshtein

Member
מנהל
למה איפה חשבת שידווחו על כך? בערוץ 2?

ב-YNET? או חס וחלילה בהארץ?
אם היו מיידים אבן על אוטובוס "פלסטיני" אז היית שומע על כך בהרחבה.

לא נכון, בירושלים תוקפים פלסטינים תדירות

ב-YNET? או חס וחלילה בהארץ?
אם היו מיידים אבן על אוטובוס "פלסטיני" אז היית שומע על כך בהרחבה.
לא נכון, בירושלים תוקפים פלסטינים תדירות
וזה לא מפורסם בתקשורת, יתרה מזאת קבוצת הפשיסטים שתוקפת ומאיימת עליהם מסתובבת קבוע במרכז ירושלים

היא לא אובייקטיבית במידה שווה לכולם.

בסדר בסדר
התקשורת אוביקטיבית כן.
לא כל אירוע נגד יהודים מדווח וגם לא כל אירוע נגד פלסטינים. מה שמוזר הוא שאתה חושב שרק אירועים נגד יהודים לא מדווחים.

davidfainshtein

Member
מנהל
שוב אתה?

לא כל אירוע נגד יהודים מדווח וגם לא כל אירוע נגד פלסטינים. מה שמוזר הוא שאתה חושב שרק אירועים נגד יהודים לא מדווחים.
שוב אתה?
לא, אני לא חושב שכל אירוע מדווח. אבל אם תשווה את היקף האלימות של הערבים כנגד היהודים והיקף האלימות שכנגד ותעמיד אותן באותה המשוואה אני פשוט אחסום אותך מכתיבה בפורום לצמיתות על כתיבה שקרית.

GLSRA

Active member
חברים יקרים - יש לי הצעה

שוב אתה?
לא, אני לא חושב שכל אירוע מדווח. אבל אם תשווה את היקף האלימות של הערבים כנגד היהודים והיקף האלימות שכנגד ותעמיד אותן באותה המשוואה אני פשוט אחסום אותך מכתיבה בפורום לצמיתות על כתיבה שקרית.
חברים יקרים - יש לי הצעה
יש לי דעה גם בעניינים אלו, אבל ברשותכם, אני מציע להוריד את מפלס הדיון והסערות הנלוות לכל ההקשרים הפוליטיים.
אני חושב שמרבית הקוראים בפורום לא קוראים נאמנים ועוקבים אחרי מגוון השרשורים מטעמים פוליטיים אלא בעיקר מעניין בתחבורה ציבורית, בתשתיות מכל הסוגים.
לדעתי, אם נרצה, אפשר יהיה בקלות להתווכח ולהכניס פוליטיקה והקשרים של החיים במדינת ישראל, ולהפוך במהירות את הפורום לפלטפורמה לדיונים אינסופים וסוערים.
על כן, אם אפשר, נא לחזור למקורות ונמשיך כולנו להנות משרשורים מהנים ומעניינים.
דווקא חסימה של קוראים, בעיניי עלולה להיות מדרון חלקלק וניטרול של קוראים מסויימים על פני אחרים. הצעתי היא להימנע מחסימת קוראים וכותבים, ובמקביל מציע לכל הכותבים להשתדל להימנע מהעלאת סוגיות מעוררות מחלוקת שבדרך כלל אינן במרכזה של ההוויה שלשמה נועד והוקם הפורום.
אשמח אם מרבית הקוראים יסכימו איתי.
ערב טוב לכולם

davidfainshtein

Member
מנהל

חברים יקרים - יש לי הצעה
יש לי דעה גם בעניינים אלו, אבל ברשותכם, אני מציע להוריד את מפלס הדיון והסערות הנלוות לכל ההקשרים הפוליטיים.
אני חושב שמרבית הקוראים בפורום לא קוראים נאמנים ועוקבים אחרי מגוון השרשורים מטעמים פוליטיים אלא בעיקר מעניין בתחבורה ציבורית, בתשתיות מכל הסוגים.
לדעתי, אם נרצה, אפשר יהיה בקלות להתווכח ולהכניס פוליטיקה והקשרים של החיים במדינת ישראל, ולהפוך במהירות את הפורום לפלטפורמה לדיונים אינסופים וסוערים.
דווקא חסימה של קוראים, בעיניי עלולה להיות מדרון חלקלק וניטרול של קוראים מסויימים על פני אחרים. הצעתי היא להימנע מחסימת קוראים וכותבים, ובמקביל מציע לכל הכותבים להשתדל להימנע מהעלאת סוגיות מעוררות מחלוקת שבדרך כלל אינן במרכזה של ההוויה שלשמה נועד והוקם הפורום.
ערב טוב לכולם

חברים יקרים - יש לי הצעה
ערב טוב לכולם

הייתי שם ממש בסמוך

הייתי שם ממש בסמוך
ישבתי בכניסה לגן הארכיאולוגי ושמעתי בלאגן אך (שלא כהרגלי) לא טרחתי לקום ולראות מה קרה.
שלשום בערב במשך זמן ארוך לא נתנו לתחבורה הציבורית לנוע לעבר הכותל עקב בעיות בטחון והורידו את כולם בצנחנים\שבטי ישראל.

במדינת ynet ואהרונוביץ זו שגרה ברוכה. מסכן ארדן שלא יודע מה לשות מול ההרס שהשאירו לו שם במשרד.

.

הייתי שם ממש בסמוך
ישבתי בכניסה לגן הארכיאולוגי ושמעתי בלאגן אך (שלא כהרגלי) לא טרחתי לקום ולראות מה קרה.
שלשום בערב במשך זמן ארוך לא נתנו לתחבורה הציבורית לנוע לעבר הכותל עקב בעיות בטחון והורידו את כולם בצנחנים\שבטי ישראל.

במדינת ynet ואהרונוביץ זו שגרה ברוכה. מסכן ארדן שלא יודע מה לשות מול ההרס שהשאירו לו שם במשרד.
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה