בתמצית : תגבור ל204 בשעות העומס. אבל מסיים בכרמלית כמו 16. בבוקר רק בכיוון כרמלית, אחה"צ בשני הכיוונים.
פורסם בפייסבוק של דן :
החל מ 1/7/15- משפרים את התחבורה מדרך הטייסים לכרמלית ופותחים קו חדש – 304.
קו 304 יפעל בבוקר בכיוון אחד בלבד מדרך הטייסים לכרמלית ובשעות הצהריים בשני הכיוונים.
להלן מסלול הנסיעה מדרך הטייסים לכרמלית: מדרך הטייסים, דרך בר לב, לח"י, אצ"ל, דרך ההגנה )רכבת
ההגנה(, לוינסקי )תחנה מרכזית(, עלייה, אלנבי, הרברט סמואל, חנניה, הכובשים וכניסה לכרמלית.
להלן מסלול הנסיעה מכרמלית לדרך הטייסים: מכרמלית, רחוב הירקון, אלנבי, העלייה, לוינסקי )תחנה
מרכזית(, דרך ההגנה )רכבת ההגנה(, אצ"ל, לח"י, דרך בר לב, ששת הימים, מח"ל, דרך הטייסים - תחנה סופית.