‬ שרשור הכוונה ומודיעין 27/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אודה להנחיות הגעה מרכבת הרצליה לרחוב הנדיב בהרצליה. תודה!

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

olli3

New member
מנהל
רחוב הנדיב הוא רחוב ארוך...

לחלק שקרוב לתחנת הרכבת של רחוב הנדיב (הנדיב פינת ז'בוטינסקי), ניתן להשתמש בקווים 8/9/39. יש לרדת בתחנת ז'בוטינסקי/הנדיב. תחנת המוצא של קו 9 היא תחנת הרכבת, לעומת זאת, קו 39 עובר בתחנת הרכבת בשני כיוונים שונים, עלייך לקחת את קו 39 בכיוון הנסיעה לכפר סבא.
&nbsp
תחנת המוצא של קו 8 היא תחנת הרכבת בהרצליה אבל יש לו שני מסלולים. מסלול הבוקר שלו הוא ישירות לרחוב הנדיב פינת ז'בוטינסקי (אין לו עוד תחנות ברחוב הנדיב). המסלול החל מהשעה 14:00 הוא הפוך, קודם הוא נוסע למרכז העיר ורק אח"כ מגיע ליעד שלך, סיבוב גדול יחסית. לכן, לאחר השעה 13:30, תוכלי להשתמש רק בקווים 9/39.
&nbsp
כדאי לבדוק את הלו"ז של קו 8 באתר www.bus.gov.il ולבצע חיפוש על פי מספר קו, לבחור בהרצליה, קו 8 ותחנת המוצא "תחנת רכבת" ותחנת היעד "הנדיב". כך תקבלי את הלו"ז הרלוונטי עבורך.
&nbsp
במידה ועלייך להגיע לחלק של מרכז העיר, היכן שעיריית הרצליה תוכלי לנסוע מתחנת הרכבת בקו 29 מטרופולין (קו תדיר מאד) בכיוון הנסיעה לכפר סבא. עלייך לרדת ממנו בתחנת סוקולוב/הניצנים.

תודה רבה. הנסיעה הינה היום לרחוב הנדיב 71 מה אתה מציע לקחת?

לחלק שקרוב לתחנת הרכבת של רחוב הנדיב (הנדיב פינת ז'בוטינסקי), ניתן להשתמש בקווים 8/9/39. יש לרדת בתחנת ז'בוטינסקי/הנדיב. תחנת המוצא של קו 9 היא תחנת הרכבת, לעומת זאת, קו 39 עובר בתחנת הרכבת בשני כיוונים שונים, עלייך לקחת את קו 39 בכיוון הנסיעה לכפר סבא.
&nbsp
תחנת המוצא של קו 8 היא תחנת הרכבת בהרצליה אבל יש לו שני מסלולים. מסלול הבוקר שלו הוא ישירות לרחוב הנדיב פינת ז'בוטינסקי (אין לו עוד תחנות ברחוב הנדיב). המסלול החל מהשעה 14:00 הוא הפוך, קודם הוא נוסע למרכז העיר ורק אח"כ מגיע ליעד שלך, סיבוב גדול יחסית. לכן, לאחר השעה 13:30, תוכלי להשתמש רק בקווים 9/39.
&nbsp
כדאי לבדוק את הלו"ז של קו 8 באתר www.bus.gov.il ולבצע חיפוש על פי מספר קו, לבחור בהרצליה, קו 8 ותחנת המוצא "תחנת רכבת" ותחנת היעד "הנדיב". כך תקבלי את הלו"ז הרלוונטי עבורך.
&nbsp
במידה ועלייך להגיע לחלק של מרכז העיר, היכן שעיריית הרצליה תוכלי לנסוע מתחנת הרכבת בקו 29 מטרופולין (קו תדיר מאד) בכיוון הנסיעה לכפר סבא. עלייך לרדת ממנו בתחנת סוקולוב/הניצנים.
תודה רבה. הנסיעה הינה היום לרחוב הנדיב 71 מה אתה מציע לקחת?

JonJon9

New member
קו 83 מתל אביב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קו 83 מתל אביב
אני צריך להגיע ביום ראשון לקראת הצהריים לראשון לציון (הגפן 9).
האופציה הכי טובה בשבילי היא קו 83 של אגד, שיוצא מרכבת מרכז.
באתר של אגד נכתב, שמשך הנסיעה בזמן הזה הוא שעתיים, וזה נשמע לי ממש לא הגיוני.
מנסיון, אם אני צריך להיות בכתובת הנ"ל בראשון לציון ב11 בבוקר, מתי אני צריך לצאת עם האוטובוס מתל אביב?
חוץ מזה:
כשאני נוסע עם האוטובוס לראשון לציון, באיזו תחנה אני צריך לרדת? ואיך אני ממשיך משם
לכתובת שלי?
תודה רבה

cwen

New member
83 זה קו שעושה הרבה סיבובים

קו 83 מתל אביב
מנסיון, אם אני צריך להיות בכתובת הנ"ל בראשון לציון ב11 בבוקר, מתי אני צריך לצאת עם האוטובוס מתל אביב?
חוץ מזה:
כשאני נוסע עם האוטובוס לראשון לציון, באיזו תחנה אני צריך לרדת? ואיך אני ממשיך משם
לכתובת שלי?
תודה רבה
אם אתה יוצא מאיזור רכבת מרכז הייתי ממליצה לנסוע ב 274 דווקא. קו הרבה יותר מהיר. יש לו תחנה בז'בוטינסקי, מרחק הליכה מהיעד שלך.
&nbsp
אני לא מכירה עד כדי כך את ראשון, אז אולי מישהו יבוא עם איזה רעיון החלפה מעולה - אבל מה שבטוח, 274 עדיף על 83.

cwen

New member
אופס, טעיתי, כנראה שזו חלופה שם.

אם אתה יוצא מאיזור רכבת מרכז הייתי ממליצה לנסוע ב 274 דווקא. קו הרבה יותר מהיר. יש לו תחנה בז'בוטינסקי, מרחק הליכה מהיעד שלך.
&nbsp
אני לא מכירה עד כדי כך את ראשון, אז אולי מישהו יבוא עם איזה רעיון החלפה מעולה - אבל מה שבטוח, 274 עדיף על 83.
אבל מה שבטוח, אפשר להגיע עם 274 להרצל ושם להחליף ל 83, אחרי שהוא עורך את רוב הסיבובים שלו. ובטח יבוא עוד מעט מישהו עם רעיון החלפה יותר טוב.

cwen

New member
או לפני הסיבובים

אבל מה שבטוח, אפשר להגיע עם 274 להרצל ושם להחליף ל 83, אחרי שהוא עורך את רוב הסיבובים שלו. ובטח יבוא עוד מעט מישהו עם רעיון החלפה יותר טוב.
או לפני הסיבובים
מה שהצלחתי להבין מהמפה זה שאתה צריך 274 מרכבת מרכז עד הרצל/אסא, לחזור קצת אחורה עד הרצל פינת רוטשילד ולקחת משם קו 83 לכיוון תל אביב לשלוש תחנות. ויש שם גם קו 11 וקו 10 שנראה שגם מגיעים לאותו מקום. יהיו כנראה כמה אפשרויות.
&nbsp
זה מה שאני הייתי עושה. אבל תמתין באמת לראות אם יבוא מישהו שמכיר את ראשון יותר טוב ממני.

olli3

New member
מנהל
הגיוני מאד אם בא לך לחרוש את יפו, בת ים וראשון לציון.

קו 83 מתל אביב
חוץ מזה:
לכתובת שלי?
תודה רבה
האופציה הכי טובה ומהירה לך היא קווים 274/275 אגד (נסיעה של כ-40 דקות), אבל זה כבר תלוי מהיכן אתה יוצא לדרכך, האם אתה יוצא לדרכך מרכבת מרכז או שאתה מגיע לרכבת מרכז מקום אחר? אם אתה מגיע ממקום אחר - ציין מהיכן וניתן לך הכוונה שתתאים לך.
&nbsp
קו 274 פועל כל היום ואוסף אותך מנמיר פינת ארלוזורוב, קו 275 יוצא ממסוף האוטובוסים שברכבת מרכז ומהווה בעצם תגבור ל274 בשעות העומס של הצהרים ואחה"צ. קו 274 מהיר יותר במקצת מ275.
&nbsp
משניהם אתה יורד בתחנה הנקראת "הרצל/אסא" בראשון לציון (תחנה אחת אחרי המרכזית הישנה), איך שאתה יורד אתה חוזר אחורה ופונה שמאלה לרחוב רוטשילד, הליכה של 10-12 דקות ומשמאלך תהיה פניה לרחוב הגפן (שים לב, יש הרבה פניות לרחובות קטנים). אם לא בא לך ללכת, רד מ274/275 בתחנה המרכזית הישנה, המשך עם כיוון נסיעת האוטובוס לתחנת האוטובוס הבאה (הליכה של חצי דקה) ושם יש קווים עירוניים, תוכל לעלות שם על קווים 10/11/12/13/17/21/83/85 של אגד לנסיעה של שתי תחנות לרוטשילד/גורדון. ממש ממול לתחנה זו הפניה לרחוב הגפן. במידה ויש לך רב קו, נסיעת ההמשך תהיה ללא תשלום נוסף.

JonJon9

New member
אני מגיע מרכבת מרכז

האופציה הכי טובה ומהירה לך היא קווים 274/275 אגד (נסיעה של כ-40 דקות), אבל זה כבר תלוי מהיכן אתה יוצא לדרכך, האם אתה יוצא לדרכך מרכבת מרכז או שאתה מגיע לרכבת מרכז מקום אחר? אם אתה מגיע ממקום אחר - ציין מהיכן וניתן לך הכוונה שתתאים לך.
&nbsp
קו 274 פועל כל היום ואוסף אותך מנמיר פינת ארלוזורוב, קו 275 יוצא ממסוף האוטובוסים שברכבת מרכז ומהווה בעצם תגבור ל274 בשעות העומס של הצהרים ואחה"צ. קו 274 מהיר יותר במקצת מ275.
&nbsp
משניהם אתה יורד בתחנה הנקראת "הרצל/אסא" בראשון לציון (תחנה אחת אחרי המרכזית הישנה), איך שאתה יורד אתה חוזר אחורה ופונה שמאלה לרחוב רוטשילד, הליכה של 10-12 דקות ומשמאלך תהיה פניה לרחוב הגפן (שים לב, יש הרבה פניות לרחובות קטנים). אם לא בא לך ללכת, רד מ274/275 בתחנה המרכזית הישנה, המשך עם כיוון נסיעת האוטובוס לתחנת האוטובוס הבאה (הליכה של חצי דקה) ושם יש קווים עירוניים, תוכל לעלות שם על קווים 10/11/12/13/17/21/83/85 של אגד לנסיעה של שתי תחנות לרוטשילד/גורדון. ממש ממול לתחנה זו הפניה לרחוב הגפן. במידה ויש לך רב קו, נסיעת ההמשך תהיה ללא תשלום נוסף.
אני מגיע מרכבת מרכז

olli3

New member
מנהל
אז בשעה הרלוונטית לך, 274 כפי שציינתי לעיל.

אני מגיע מרכבת מרכז
אז בשעה הרלוונטית לך, 274 כפי שציינתי לעיל.
אישית, הייתי ממשיך עם שאר הקווים שציינתי מהמרכזית הישנה בראשל"צ, במיוחד בימים החמים האלו.
&nbsp
דר"א, במקום כבר אין תחנה מרכזית, היא נהרסה ממזמן ונבנה שם מתחם מגורים. למרות זאת, בכריזה של האוטובוס אתה תשמע "תחנה מרכזית ישנה".

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

האם יש מוניות שירות מנתניה לאזוה"ת כפר נטר?
הי,
האם יש מוניות שירות מנתניה מהאזור של שדרות בן צבי לאזור התעשייה של כפר נטר- רח' האלון? כמה זמן צפויה הנסיעה להמשך בבקרים, בסביבות 7:00?
תודה מראש!

livnat3984

New member

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הי,
האם יש מוניות שירות מנתניה מהאזור של שדרות בן צבי לאזור התעשייה של כפר נטר- רח' האלון? כמה זמן צפויה הנסיעה להמשך בבקרים, בסביבות 7:00?
תודה מראש!

olli3

New member
מנהל
יש מוניות שירות לאבן יהודה שלהערכתי נוסעות כמו האוטובוס דרך

הי,
תודה מראש!
יש מוניות שירות לאבן יהודה שלהערכתי נוסעות כמו האוטובוס דרך
כפר נטר, תבדקי זאת מול מוניות שי-לי, יש להם גם אתר אינטרנט.

בכל מקרה, יש לך את קווים 48/49 של אגד תעבורה (לא 48א) שמגיעים לאיזור התעשיה בכפר נטר. זמן הנסיעה בהם עומד על כ-30 דקות, יכול להיות שקצת יותר בשעה שציינת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה