קו אוטובוס שנכנס לביה"ח שיבא

oram13

New member

שרשור הכוונה ומודיעין 15/04

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אני צריכה להגיע למרפאות במגדל האשפוז בשיבא ואני מחפשת קו אוטובוס במסלול הקצר ביותר
שמגיע לתוך ביה"ח או בשער הקרוב ביותר למגדל.
אני מגיעה לרכבת מרכז ומשם רוצה לקחת אוטובוס לשיבא.
בתודה

אוהדא11

New member
נא להפנות את שאתך לשרשור הכוונה של 15/4

אני צריכה להגיע למרפאות במגדל האשפוז בשיבא ואני מחפשת קו אוטובוס במסלול הקצר ביותר
בתודה
נא להפנות את שאתך לשרשור הכוונה של 15/4

oram13

New member

orchilit

New member
חפש בדף הראשון שרשור שם 'שרשור הכוונה ומודיעין 15/04'

השרשור אינו פעיל
יש סימן של תקלה ליד השרשור והשאלות שראיתי שם הן משנת 2005 .
חפש בדף הראשון שרשור שם 'שרשור הכוונה ומודיעין 15/04'

olli3

New member
מנהל
מרכבת מרכז יש שתי אופציות שנכנסות לתוך בית החולים שיבא.

בתודה
ושתיהן הן לא הדרך המומלצת לנסיעה כזאת, אך קודם אפרט עליהן.
&nbsp
1. יוצאים מתחנת הרכבת ביציאת תל אביב (הראשית), איך שיוצאים מתחנת הרכבת מצד שמאל יש מסוף אוטובוסים שבו יש מספר רציפים. משם יוצא קו 69 של קווים אשר נוסע לבית החולים שיבא ונכנס אליו. המחיר הוא שטרם ההגעה לבית החולים קו 69 חורש את גבעת שמואל + תדירות נמוכה של פעם בחצי שעה. הפלוס כאן הוא שיודעים בדיוק מתי הוא יוצא כי זו תחנת המוצא שלו.
&nbsp
2. יוצאים ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), מגיעים לציר ז'בוטינסקי, חוצים לצידו השני (מומלץ באמצעות גשר הולכי הרגל), הולכים בכיוון העליה של הכביש, חולפים על פני תחנת הדלק וחוצים לעבר מספר סככות התחנה שיש לאחר הצומת ומשם ממשיכים עם קו 65 של דן. החסרונות הן תדירות נמוכה יחסית (כל 20 דקות בשעות הבוקר המוקדמות ואח"כ כל חצי שעה) ומסלול לא מהיר דרך רמת גן.
&nbsp
הפתרון המומלץ:
&nbsp
לצאת מתחנת הרכבת ביציאת תל אביב וללכת ישר לעבר הרמזור, לחצות לצד השני ולהמשיך משם עם קו 70 דן עד לתחנה הסופית - מסוף תל השומר. מהמסוף ניתן להמשיך עם קווי אוטובוס רבים לתוך בית החולים או ללכת ברגל. בתשלום באמצעות רב קו, נסיעת ההמשך תהיה ללא תשלום. התדירות גבוהה, המסלול מהיר.
&nbsp
אם מגיעים ברכבת מדרום - מומלץ לרדת בתחנת ת"א ההגנה ומפתח התחנה להמשיך עם 104 דן שגם נכנס לבית החולים וגם תדיר.

oram13

New member
תודה על ההסבר המפורט

&nbsp
1. יוצאים מתחנת הרכבת ביציאת תל אביב (הראשית), איך שיוצאים מתחנת הרכבת מצד שמאל יש מסוף אוטובוסים שבו יש מספר רציפים. משם יוצא קו 69 של קווים אשר נוסע לבית החולים שיבא ונכנס אליו. המחיר הוא שטרם ההגעה לבית החולים קו 69 חורש את גבעת שמואל + תדירות נמוכה של פעם בחצי שעה. הפלוס כאן הוא שיודעים בדיוק מתי הוא יוצא כי זו תחנת המוצא שלו.
&nbsp
2. יוצאים ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), מגיעים לציר ז'בוטינסקי, חוצים לצידו השני (מומלץ באמצעות גשר הולכי הרגל), הולכים בכיוון העליה של הכביש, חולפים על פני תחנת הדלק וחוצים לעבר מספר סככות התחנה שיש לאחר הצומת ומשם ממשיכים עם קו 65 של דן. החסרונות הן תדירות נמוכה יחסית (כל 20 דקות בשעות הבוקר המוקדמות ואח"כ כל חצי שעה) ומסלול לא מהיר דרך רמת גן.
&nbsp
הפתרון המומלץ:
&nbsp
לצאת מתחנת הרכבת ביציאת תל אביב וללכת ישר לעבר הרמזור, לחצות לצד השני ולהמשיך משם עם קו 70 דן עד לתחנה הסופית - מסוף תל השומר. מהמסוף ניתן להמשיך עם קווי אוטובוס רבים לתוך בית החולים או ללכת ברגל. בתשלום באמצעות רב קו, נסיעת ההמשך תהיה ללא תשלום. התדירות גבוהה, המסלול מהיר.
&nbsp
אם מגיעים ברכבת מדרום - מומלץ לרדת בתחנת ת"א ההגנה ומפתח התחנה להמשיך עם 104 דן שגם נכנס לבית החולים וגם תדיר.
תודה על ההסבר המפורט
אני נפעמת מתשובתך הרצינית והרצון לסייע.
כתבת באריכות ופרטת את האופציות הקיימות וכל הכבוד לך.
אני תוהה מדוע אין התייחסות לבאים לביה"ח שיבא ביניהם חולים ומבוגרים שצריכים להטלטל בדרכים זמן רב
על מנת להגיע ליעדם.
תבורך!

guyweiss

New member
יש תחנה של 65 צמוד לגשר הולכי רגל. לא צריך להתקדם לצומת עלית

&nbsp
&nbsp
&nbsp
הפתרון המומלץ:
&nbsp
&nbsp
יש תחנה של 65 צמוד לגשר הולכי רגל. לא צריך להתקדם לצומת עלית

למעלה