שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)

שאלות על ערך צבור

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
שאלות על ערך צבור
שלום לכם

אם רכשתי ערך צבור מאגד תעבורה, אני יכול להשתמש בערך הצבור גם למשל בנסיעה בקו 405 ? (ירושלים - ת'א)
ובקווים עירוניים בחיפה? ובסיטיפס?

ואם רכשתי ערך צבור מדן, אוכל להשתמש בו באגד תעבורה ובשאר המקומות שציינתי?

ועוד שאלה: באישור נסיעה שך קו 100 רשום לי "מעבר שעתי באזור 255" . מה זה אזור 255?

תודה לעונים.

בקו 405, בקווים עירוניים בחיפה (אגד או מטרונית) ובסיטיפס

שאלות על ערך צבור
שלום לכם

אם רכשתי ערך צבור מאגד תעבורה, אני יכול להשתמש בערך הצבור גם למשל בנסיעה בקו 405 ? (ירושלים - ת'א)
ובקווים עירוניים בחיפה? ובסיטיפס?

ואם רכשתי ערך צבור מדן, אוכל להשתמש בו באגד תעבורה ובשאר המקומות שציינתי?

ועוד שאלה: באישור נסיעה שך קו 100 רשום לי "מעבר שעתי באזור 255" . מה זה אזור 255?

תודה לעונים.
נכון להיום ערך צבור לא תקף.
לגבי ערך צבור שנרכש בדן, עקרונית צריך להיות אפשרי להשתמש בו באגד תעבורה. האם זה אכן עובד? צריך לנסות. הערך הצבור באגד תעבורה זה דבר חדש שנכנס השבוע ולכן יכול להיות שלא הכל עובד כמו שצריך.

תודה רבה!!

לגבי ערך צבור שנרכש בדן, עקרונית צריך להיות אפשרי להשתמש בו באגד תעבורה. האם זה אכן עובד? צריך לנסות. הערך הצבור באגד תעבורה זה דבר חדש שנכנס השבוע ולכן יכול להיות שלא הכל עובד כמו שצריך.
תודה רבה!!

olli3

New member
מנהל
עובד, נבדק כבר. ערך צבור הוא החוזה היחיד שהוא ארצי.

עובד, נבדק כבר. ערך צבור הוא החוזה היחיד שהוא ארצי.

torino106

New member
מה קורה אם יש מעל 8 חוזים ברב קו?

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
לדעתי המקרה שלי הוא לא כזה מיוחד, אבל יש לי 8 חוזים ברב קו, ואני רוצה עוד חוזים...
( ת"א-חיפה ברכבת , ת"א-ירושלים ברכבת, סיטי בס, ערך צבור בקווים, ערך צבור בקוד 42, ת"א-חיפה אוטובוס, ת"א-ירושלים אוטובוס, חיפה כרטיסיות, מטרופוליטן)
&nbsp
מה עושים במקרה שכזה?
הבנתי שמשרד התחבורה אוסר להוציא יותר מרב קו אחד.. האמנם? מה משרד התחבורה מצפה ממי שצריך יותר מ 8 חוזים?

ערך צבור אחד תקף בכל נסיעה שמכובד בה ערך צבור

לדעתי המקרה שלי הוא לא כזה מיוחד, אבל יש לי 8 חוזים ברב קו, ואני רוצה עוד חוזים...
( ת"א-חיפה ברכבת , ת"א-ירושלים ברכבת, סיטי בס, ערך צבור בקווים, ערך צבור בקוד 42, ת"א-חיפה אוטובוס, ת"א-ירושלים אוטובוס, חיפה כרטיסיות, מטרופוליטן)
&nbsp
מה עושים במקרה שכזה?
הבנתי שמשרד התחבורה אוסר להוציא יותר מרב קו אחד.. האמנם? מה משרד התחבורה מצפה ממי שצריך יותר מ 8 חוזים?
אין דבר כזה ערך צבור בקוד 42 וכל ערך צבור תקף בקווים ובכל נסיעה בגוש-דן ובשרון (בקודים 41,42,43,44) בדן, אגד, קווים ומטרופולין. כבר חסכת חוזה אחד.
ולמה הכוונה במטרופוליטן?

אי אפשר להטעין יותר מ-8 חוזים ברב-קו אבל כן אפשר באופן מעשי להוציא יותר מרב-קו אחד, בחברה שונה מזו שבה יש לך את הרב-קו הראשון.

נתנאל531

Well-known member
לחלופין, אם אין לך הנחות מיוחדות - רכוש אנונימי ב־5 ש"ח

אין דבר כזה ערך צבור בקוד 42 וכל ערך צבור תקף בקווים ובכל נסיעה בגוש-דן ובשרון (בקודים 41,42,43,44) בדן, אגד, קווים ומטרופולין. כבר חסכת חוזה אחד.
ולמה הכוונה במטרופוליטן?

אי אפשר להטעין יותר מ-8 חוזים ברב-קו אבל כן אפשר באופן מעשי להוציא יותר מרב-קו אחד, בחברה שונה מזו שבה יש לך את הרב-קו הראשון.
לחלופין, אם אין לך הנחות מיוחדות - רכוש אנונימי ב־5 ש"ח

torino106

New member
הכוונה ערך צבור בגוש דן

ולמה הכוונה במטרופוליטן?

הכוונה ערך צבור בגוש דן
חשבתי שגוש דן והשרון זה מילה נרדפת לקוד 42
&nbsp
כנראה שפשוט אוציא רב קו חדש. באיזו חברה עדיף?
(כרגע יש לי של דן)
&nbsp

Ofekalef1

New member
נראה לי שברכבת, יש עמדות שירות בהרבה תחנות יחסית.

הכוונה ערך צבור בגוש דן
חשבתי שגוש דן והשרון זה מילה נרדפת לקוד 42
&nbsp
כנראה שפשוט אוציא רב קו חדש. באיזו חברה עדיף?
(כרגע יש לי של דן)
&nbsp
נראה לי שברכבת, יש עמדות שירות בהרבה תחנות יחסית.

matany

New member
ערך צבור גם ב-ש.א.מ נצרת?

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
היום נסעתי בקו פנימי בנצרת עילית וראיתי להפתעתי שחייבו לי הערך הצבור ברב-קו, למרות שיש לי גם כרטיסיה עירונית.
כשביקשתי הסבר מהנהג הוא לא כ"כ ידע מימינו ומשמאלו אז ויתרתי.
אחר כך גם ראיתי שכתוב שהכרטיס תקף ל-90 דקות אבל עליתי על קו נוסף (שחייב את הכרטיסיה שלי) אחרי 91 דקות אז אני לא יודע אם זה היה באמת תקף.

מישהו יודע משהו על זה?

מתן

כנראה ערך צבור נכנס בשבוע שעבר בכל החברות של עפיפי

היום נסעתי בקו פנימי בנצרת עילית וראיתי להפתעתי שחייבו לי הערך הצבור ברב-קו, למרות שיש לי גם כרטיסיה עירונית.
כשביקשתי הסבר מהנהג הוא לא כ"כ ידע מימינו ומשמאלו אז ויתרתי.
אחר כך גם ראיתי שכתוב שהכרטיס תקף ל-90 דקות אבל עליתי על קו נוסף (שחייב את הכרטיסיה שלי) אחרי 91 דקות אז אני לא יודע אם זה היה באמת תקף.

מישהו יודע משהו על זה?

מתן
כנראה ערך צבור נכנס בשבוע שעבר בכל החברות של עפיפי
גם בנתיב אקספרס יש ערך צבור מהשבוע שעבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה