לו"ז של היום הראשון של הרפורמה בחיפה

מצב
הנושא נעול.
קו 11 בקריות - קו סיבובי דו-כיווני

מופיע באתרים. בינתיים בדקתי באתר אגד ובאתר כל קו, וניתן לראות את המסלולים ולוחות הזמנים החדשים ליום שישי ה-16/8.
אל תתנו ללו"ז הזה לבלבל אתכם: הוא לא נוסע כל 5-10 דקות. הוא נוסע כל 15 דקות בכל כיוון.

אוהד11

New member
חכמי משרד התחבורה עוד לא הבינו שלא ממספרים

אל תתנו ללו"ז הזה לבלבל אתכם: הוא לא נוסע כל 5-10 דקות. הוא נוסע כל 15 דקות בכל כיוון.
קווים דו-סיבוביים באותו מספר בכיוונים מנוגדים ? כך היה גם עם 41 בת"א עם הפעלת הרפורמה ועד לשינוי שנעשה בו ?

raminec

New member
מה זה קווים דו-סיבוביים?

קווים דו-סיבוביים באותו מספר בכיוונים מנוגדים ? כך היה גם עם 41 בת"א עם הפעלת הרפורמה ועד לשינוי שנעשה בו ?
מה זה קווים דו-סיבוביים?

alantan

New member
צודק, והאמת שיותר נוח להפריד את הקו הסיבובי

צודק, והאמת שיותר נוח להפריד את הקו הסיבובי
לשני חצאים כאשר הקו משנה את מספרו החל מתחנה מסויימת באמצע המסלול והלאה. זה פחות מבלבל מאשר הצורך לזכור איזה קו זה עם השעון ואיזה נגד כיוון השעון.

גם לא ברור לי הקטע של 136 - היה 23 ו-23א כי הקטע בהדר (הרצליה, הנביאים וחסן שוקרי) משמש לנסיעה באותו כיוון נסיעה עבור שני כיווני הקו. אם הנהגים יקפידו על שילוט יעד נכון זה עשוי להיות בסדר, אבל מהנסיון שלי בתל אביב (חברת "דן" - אני מדבר אליך!) הנהגים ממש לא מקפידים.

כמה זמן לוקח לפי הלו"ז לקו 3 של המטרונית

מופיע באתרים. בינתיים בדקתי באתר אגד ובאתר כל קו, וניתן לראות את המסלולים ולוחות הזמנים החדשים ליום שישי ה-16/8.
כמה זמן לוקח לפי הלו"ז לקו 3 של המטרונית
ליסוע מקצה לקצה וכמה זמן לוקח הקטע שלו בקרית ים?
(באתר כל קו יש תשובות מעניינות לשאלות הללו...)

זהו ממני לבינתיים, אתם מוזמנים לנתח עוד.

ביום שני נדע יותר פרטים כי יתפסם הלו"ז של ה-18/8, אז אפשר יהיה לעשות השוואה מסודרת בין הלו"ז של יום חול לפני הרפורמה ללו"ז של יום חול אחרי הרפורמה.

ניתן לראות לו"ז מלא לשבוע הבא

ביום שני נדע יותר פרטים כי יתפסם הלו"ז של ה-18/8, אז אפשר יהיה לעשות השוואה מסודרת בין הלו"ז של יום חול לפני הרפורמה ללו"ז של יום חול אחרי הרפורמה.
ניתן לראות לו"ז מלא לשבוע הבא
באתר BUS.GOV.IL
לפי מס' קו+לו"ז שבועי (אני מניחה שזה מעודכן כבר)

הארכת קו 13 בקריות

הארכת קו 13 בקריות
עוד משהו שלדעתי לא הוזכר בשום מקום: קו 13 יוארך לאורך הטיילת עד גבול קרית ים בעקבות ביטול קו 51א. נראה שמדובר בשיפור משמעותי בקטע הזה, כי קו 51א פעל רק בחלק משעות היום, וקו 13 פועל מהבוקר עד הערב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה