המשך עדכונים על המטרונית

מצב
הנושא נעול.
לא מבין מאיפה מפות גוגל לוקחות את הנתונים

המשך עדכונים על המטרונית

כי שרשור המטרונית הקודם כבר לא קופץ.
שהם מציגים.
במפות גוגל לא מופיעים השינויים בקווי אגד כלל, בניגוד לאתרים אחרים. מה שכן, מופיעה המטרונית, ועדיין היא מופיעה רק החל מה-5 באוגוסט.

הם פשוט לא לוקחים את הנתונים על בסיס יומי

שהם מציגים.
במפות גוגל לא מופיעים השינויים בקווי אגד כלל, בניגוד לאתרים אחרים. מה שכן, מופיעה המטרונית, ועדיין היא מופיעה רק החל מה-5 באוגוסט.
אם אני לא טועה הם לוקחים פעם בשבוע.
יתכן שהם לקחו כשהמטרונית הופיעה רק מה5 לחודש ואחרי זה תוקן במשרד התחבורה.

מה לעשות שרק בישראל המידע הזה מעודכן כל יום, ולא חודשים מראש...

טוב, מסתבר שגם באיפה-בוס המטרונית מופיעה

אם אני לא טועה הם לוקחים פעם בשבוע.
יתכן שהם לקחו כשהמטרונית הופיעה רק מה5 לחודש ואחרי זה תוקן במשרד התחבורה.

מה לעשות שרק בישראל המידע הזה מעודכן כל יום, ולא חודשים מראש...
טוב, מסתבר שגם באיפה-בוס המטרונית מופיעה
רק מיום שני. אז מה, אין טעם לנסוע לחיפה ביום שישי?

Moshe Shitrit

New member
אילייה

שהם מציגים.
אילייה
לפי אתר מטרובוס , מי שמפעיל את המטרונית זה "דן בצפון". בקבצים האחרונים יש נתונים עבור דן בצפון, מה שלא היה עד עכשיו.
אני התייחסתי לקווי דן בצפון כאל קווי המטרונית.
אולי אני טועה, אבל אין התייחסות ספציפית למטרונית

אכן, המטרונית מופעלת ע"י "דן בצפון".

אילייה
לפי אתר מטרובוס , מי שמפעיל את המטרונית זה "דן בצפון". בקבצים האחרונים יש נתונים עבור דן בצפון, מה שלא היה עד עכשיו.
אני התייחסתי לקווי דן בצפון כאל קווי המטרונית.
אולי אני טועה, אבל אין התייחסות ספציפית למטרונית
אכן ראיתי אותם ב-GTFS. אך לא בכל-קו ולא באיפה-בוס אני לא מוצא את הקווים האלה, תוכל בבקשה לתת קישור לדף של אחד מהם באיפה-בוס?
למען האמת, כשאני מנסה לחפש באתר איפה-בוס באמצעות כרום את אחד הקווים 1, 2 או 3 ובוחר "כל המפעילים", המסך "מחפש קווים, נא להמתין..." נתקע למשך דקות ארוכות.

Moshe Shitrit

New member
היום בערב

אכן ראיתי אותם ב-GTFS. אך לא בכל-קו ולא באיפה-בוס אני לא מוצא את הקווים האלה, תוכל בבקשה לתת קישור לדף של אחד מהם באיפה-בוס?
למען האמת, כשאני מנסה לחפש באתר איפה-בוס באמצעות כרום את אחד הקווים 1, 2 או 3 ובוחר "כל המפעילים", המסך "מחפש קווים, נא להמתין..." נתקע למשך דקות ארוכות.
היום בערב
ניתן יהיה לבחור "מטרונית" ברשימת המפעילים. אני צריך פשוט לעדכן את הרשימה במסכים השונים.

לגבי חיפוש קווים, גיליתי שכרום לא מעדכן כל כך מהר קבצי HTML ו JS שנמצאים ב cache. לרוב אם נעמדים על התפריט הראשי ומבצעים קליק ימני ואז reload הוא מוריד את ה scripts המעודכנים ואז זה עובד. זה קרה גם לי במחשב מחוץ לבית.
הדרך השניה זה להגיד לכרום למחוק את ה cache/

אני עכשיו חיפשתי קו 3 וזה חזר אלי תוך שניה והמטרונית מופיעה בהם. הכי טוב שתציב את עצמך במפה איפהשהו בחיפה ותלחץ קווים קרובים, מן הסתם תראה את קווי המטרונית עם לוז מתוכנן לשבוע הבא

לא מצליח...

היום בערב
ניתן יהיה לבחור "מטרונית" ברשימת המפעילים. אני צריך פשוט לעדכן את הרשימה במסכים השונים.

לגבי חיפוש קווים, גיליתי שכרום לא מעדכן כל כך מהר קבצי HTML ו JS שנמצאים ב cache. לרוב אם נעמדים על התפריט הראשי ומבצעים קליק ימני ואז reload הוא מוריד את ה scripts המעודכנים ואז זה עובד. זה קרה גם לי במחשב מחוץ לבית.
הדרך השניה זה להגיד לכרום למחוק את ה cache/

אני עכשיו חיפשתי קו 3 וזה חזר אלי תוך שניה והמטרונית מופיעה בהם. הכי טוב שתציב את עצמך במפה איפהשהו בחיפה ותלחץ קווים קרובים, מן הסתם תראה את קווי המטרונית עם לוז מתוכנן לשבוע הבא
לא מצליח...
הדף בטעינה אינסופית גם אחרי שניקיתי את ה-cache. ניסיתי גם בפיירפוקס וגם שם יש טעינה אינסופית.
גם בתצוגת "קווים קרובים אליי" וגם בתצוגת מפת תחנות לא רואים קווים של דן בצפון, אלא רק קווים של אגד, נתיב אקספרס, נצרת ואומני אקספרס.

Moshe Shitrit

New member
אני עובד כרגע עם כרום

לא מצליח...
הדף בטעינה אינסופית גם אחרי שניקיתי את ה-cache. ניסיתי גם בפיירפוקס וגם שם יש טעינה אינסופית.
גם בתצוגת "קווים קרובים אליי" וגם בתצוגת מפת תחנות לא רואים קווים של דן בצפון, אלא רק קווים של אגד, נתיב אקספרס, נצרת ואומני אקספרס.
אני עובד כרגע עם כרום
ואני מצליח ללא בעיה.
ניסיתי מהאנדרואיד שלי דרך הרשת הסלולרית (לא האפליקציה אלה האתר) וזה עובד.

אם תחפש (גם באפליקציה) קו 3 ובהנחה שאתה במרכז הארץ, הרי כמעט בסוף הרשימה אתה תראה קווי "מטרונית" ולא "דן בצפון".

הו, סוף סוף הצלחתי!

אני עובד כרגע עם כרום
ואני מצליח ללא בעיה.
ניסיתי מהאנדרואיד שלי דרך הרשת הסלולרית (לא האפליקציה אלה האתר) וזה עובד.

אם תחפש (גם באפליקציה) קו 3 ובהנחה שאתה במרכז הארץ, הרי כמעט בסוף הרשימה אתה תראה קווי "מטרונית" ולא "דן בצפון".
הו, סוף סוף הצלחתי!
זה עבד אחרי שהצבתי את עצמי בחיפה, אבל לא בחרתי "קווים קרובים אליי" אלא חיפשתי לפי מספר קו - 3, והמטרונית הופעה בתחילת הרשימה.

amitk83

New member
פרויקט סרדין

הו, סוף סוף הצלחתי!
זה עבד אחרי שהצבתי את עצמי בחיפה, אבל לא בחרתי "קווים קרובים אליי" אלא חיפשתי לפי מספר קו - 3, והמטרונית הופעה בתחילת הרשימה.
פרויקט סרדין
היי מושיקו,
מה העניינים תותח? תוכל בבקשה להכניס לפרויקט סרדין את האופציה לדווח על עומסים גם למטרונית?

תודה

באיזו שעה נתקלת בעומס על המטרונית?

פרויקט סרדין
היי מושיקו,
מה העניינים תותח? תוכל בבקשה להכניס לפרויקט סרדין את האופציה לדווח על עומסים גם למטרונית?

תודה
האם המטרונית עברה במקרה ליד דגון והתיישבו עליה יותר מ-100 ציפורים?

האם המטרונית עברה במקרה ליד דגון והתיישבו עליה יותר מ-100 ציפורים?

אגב אפליקציות,יש לי שאלה לגבי ''תחנות'':האם אפשר לבחור שהווידג'ט יראה זמנים של רציף מסויים במסוף\ת''מ ולא את הזמנים של כל התחנה?

משרד התחבורה מספק מידע על פי

אגב אפליקציות,יש לי שאלה לגבי ''תחנות'':האם אפשר לבחור שהווידג'ט יראה זמנים של רציף מסויים במסוף\ת''מ ולא את הזמנים של כל התחנה?
משרד התחבורה מספק מידע על פי
קוד התחנה המופיע על השלט (בדרך כלל מספר בן 5 ספרות). לא קיים מידע מפורט יותר...

לכל תחנה יש קוד אחד בדיוק.

תודה.אני אנסה לבדוק אם יש קוד לרציף
לעתים לכמה שלטי תחנה יש קוד משותף, ולפעמים קוד נפרד.
לדוגמה, אם איני טועה, לכל קווי אגד שיוצאים מקומה 6 של התמח"ת יש קוד תחנה משותף.

שלחתי בדקות האחרונות פניה למשרד התחבורה בנושא

לעתים לכמה שלטי תחנה יש קוד משותף, ולפעמים קוד נפרד.
לדוגמה, אם איני טועה, לכל קווי אגד שיוצאים מקומה 6 של התמח"ת יש קוד תחנה משותף.
דרך האתר שלהם.

ביקשתי שישנו את קידוד המסופים על מנת להקל על המשתמשים.למשל:במקום שכל התחנה המרכזית בירושלים תקודד בתור תחנה מס' 4170,הקידוד יתחלק לרציפים.כך,רציף 16 יהיה תחנה מס' 41716 ורציף 22 (אוח...זאת לא דוגמה טובה,כי יש תחנה עם מספר זהה בחיפה) יהיה 41722

נתנאל531

Well-known member
יש אפשרות לתשאל את משרד התחבורה

דרך האתר שלהם.

ביקשתי שישנו את קידוד המסופים על מנת להקל על המשתמשים.למשל:במקום שכל התחנה המרכזית בירושלים תקודד בתור תחנה מס' 4170,הקידוד יתחלק לרציפים.כך,רציף 16 יהיה תחנה מס' 41716 ורציף 22 (אוח...זאת לא דוגמה טובה,כי יש תחנה עם מספר זהה בחיפה) יהיה 41722
יש אפשרות לתשאל את משרד התחבורה
על בסיס תחנה + מספר קו, במקום רק על פי מספר תחנה. אבל זו אפשרות ברמה השרת ששולח בקשות למשרד התחבורה, ולא ברמת המשתמש (אלא אם האפליקציה תומכת בזה).

שימי810

New member
תהייה לגבי המשך נסיעה ותיקוף בכרטיסי נייר

המשך עדכונים על המטרונית

כי שרשור המטרונית הקודם כבר לא קופץ.
איך זה מתבצע - ברקוד? (נשמע הכי הגיוני) טיבוע פס מגנטי? מעבד זעיר(טוב, ברור לכם שהגזמתי :))
הרי ככל שנראה בתמונות, אין כל גישה לנהג. מי מבצע את התיקוף והמשך הנסיעה?

סביר להניח שכמו ברקלת בירושלים

איך זה מתבצע - ברקוד? (נשמע הכי הגיוני) טיבוע פס מגנטי? מעבד זעיר(טוב, ברור לכם שהגזמתי :))
הרי ככל שנראה בתמונות, אין כל גישה לנהג. מי מבצע את התיקוף והמשך הנסיעה?
סביר להניח שכמו ברקלת בירושלים
כרטיס מגנטי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה