‬ שרשור הכוונה ומודיעין 11/06

מצב
הנושא נעול.

מיכי 10

Member
cwen ו-olli, עזרתם לי המון.

ממש כיף לעזור לך

נסעתי הלוך וחזור, כל כיוון כ-22 דקות, ומצחיק: אפילו יָצָא לי לנסוע גם הלוך וגם חזור עם אותו נהג, אז גם ישבתי באותו מקום, יעני המקום שלי.

קו 65 נוח מאד, ואפילו לא הכרתי אותו.
לא שאתחיל עכשיו לאהוב אוטובוסים, אבל זה כבר לא כזה נורא כמו בזכרונות הלא טובים שלי.

(אומנם לא הצלחתי לסדר את מה שרציתי, אבל לפחות אני יודעת שניסיתי, וסוגרת את התיקייה הזאת).

(במפות אסתכל במועד מאוחר יותר. אני צריכה פתאום, בהתראה קצרה מאד, לתת היום שיעור בשפה שאני בעצמי עדיין לומדת
).

תודה לכם ולהשתמע,

מיכל.

olli3

New member
מנהל
בשמחה :)

נסעתי הלוך וחזור, כל כיוון כ-22 דקות, ומצחיק: אפילו יָצָא לי לנסוע גם הלוך וגם חזור עם אותו נהג, אז גם ישבתי באותו מקום, יעני המקום שלי.

קו 65 נוח מאד, ואפילו לא הכרתי אותו.
לא שאתחיל עכשיו לאהוב אוטובוסים, אבל זה כבר לא כזה נורא כמו בזכרונות הלא טובים שלי.

(אומנם לא הצלחתי לסדר את מה שרציתי, אבל לפחות אני יודעת שניסיתי, וסוגרת את התיקייה הזאת).

(במפות אסתכל במועד מאוחר יותר. אני צריכה פתאום, בהתראה קצרה מאד, לתת היום שיעור בשפה שאני בעצמי עדיין לומדת
).

תודה לכם ולהשתמע,

מיכל.
בשמחה :)

olli3

New member
מנהל
קווי פ"ת לא שונו ברפורמה, רק הוכנסו לתעריפים.

אחרי כל מה ששלחתם לי היום, olli ו-cwen,
נראה שכבר לא אצטרך לשאול כאן.

בעצם כן: פתח-תקווה חסרה (למה באמת?), וגם כל מה שמעבר לגוש דן.

מיכי 10

Member
אהה. תודה.

אהה. תודה.
מעניין למה.
אנסה, אם כך, לראות אם אצליח למצוא מפה עם הקווים ה(ישנים) הקיימים של פ"ת, ככה סתם. וגם אם כתוב מתי התחילה הרפורמה. סתם מתוך סקרנות. :)

הינה מפה כולל פתח תקווה

אהה. תודה.
מעניין למה.
אנסה, אם כך, לראות אם אצליח למצוא מפה עם הקווים ה(ישנים) הקיימים של פ"ת, ככה סתם. וגם אם כתוב מתי התחילה הרפורמה. סתם מתוך סקרנות. :)
הינה מפה כולל פתח תקווה

מיכי 10

Member
מפת קווי התח"צ של פ"ת - כנראה אין.

אני לא בטוחה, אבל כנראה שהם ישנים, מהתקופה שלפני המפות. מוזר. אולי יש ופשוט לא חיפשתי מספיק.

לעומת זה קראתי קצת על תחילת הרפורמה בתח"צ ועל תאריכי השינויים שנעשו בה. :)

פתח תקווה היא חלק ממפת גוש דן של אלן.

אני לא בטוחה, אבל כנראה שהם ישנים, מהתקופה שלפני המפות. מוזר. אולי יש ופשוט לא חיפשתי מספיק.

לעומת זה קראתי קצת על תחילת הרפורמה בתח"צ ועל תאריכי השינויים שנעשו בה. :)
פתח תקווה היא חלק ממפת גוש דן של אלן.

cwen

New member
השרשור הזה סגור! שיחה כזו צריכה שרשור חדש

כן, תודה. לא שמתי לב קודם.
חסרים לי שם רחובות מסויימים, אבל אולי הם חסרים, כי אין בהם קווי אוטובוס, וגם אף פעם לא היו. (גרתי שם בעבר).
השרשור הזה סגור! שיחה כזו צריכה שרשור חדש

cwen

New member
לא לענות עם תוכן, שלא יקפוץ. (תאריך)

כן, תודה. לא שמתי לב קודם.
חסרים לי שם רחובות מסויימים, אבל אולי הם חסרים, כי אין בהם קווי אוטובוס, וגם אף פעם לא היו. (גרתי שם בעבר).
לא לענות עם תוכן, שלא יקפוץ. (תאריך)

BanjoKazooie

New member
מכפר סבא לרחוב מיטב 8 בת"א

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
איך מגיעים בבקשה?

תודה.

olli3

New member
מנהל
567 אגד עד להמסגר פינת יצחק שדה.

איך מגיעים בבקשה?

תודה.
567 אגד עד להמסגר פינת יצחק שדה.
משם אפשר ברגל (הליכה של 10 דקות - תלוי בקצב)

לחילופין, אתה עובר ליצחק שדה וממשיך משם עם קווים 9/39 דן או 168 של קווים לנסיעה של שתי דקות.

קספר71

New member
מרחובות לבית החולים איכילוב

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אשמח לדעת איך מגיעים..

olli3

New member
מנהל
222/274 אגד או רכבת לתחנת ת"א סבידור מרכז.

אשמח לדעת איך מגיעים..
222/274 אגד או רכבת לתחנת ת"א סבידור מרכז.
מתחנת הרכבת ת"א מרכז אפשר ללכת ברגל או באמצעות קו 18 של דן או קו 59 של קווים לנסיעה של לא יותר מ5 דקות. על קו 18 עולים ממסוף האוטובוסים המשותף לאגד ודן, תדירותו של קו 18 מאד גבוהה.

על קו 59 עולים מהמסוף שנמצא מול פתח הכניסה לתחנת הרכבת עצמה. תדירותו היא פעם בחצי שעה (על פי רוב), אם באים ברכבת וזמן היציאה שלו סמוך אפשר להעדיף אותו אבל אין הבדל בינו לבין קו 18.

בשעות אחה"צ בכיוון הנסיעה מת"א לרחובות יש גם את קו 275 של אגד היוצא מתוך מסוף האוטובוסים שברכבת מרכז. מקום ישיבה מובטח אך לקו זה יש יותר תחנות בדרך מאשר לקו 274.

על מנת להוזיל עלויות בשימוש ברב קו בלבד משתלם יותר לשלם בעבור נסיעה מרחובות לראשל"צ. כשמגיעים לראשל"צ לחזור לנהג ולשלם באמצעות הרב קו בעבור נסיעה לת"א. חובה שיהיה מוטען ברב קו כרטיסיה או ערך צבור של גוש דן! בכך נסיעת ההמשך בת"א בקו 18 תהיה ללא תשלום נוסף.

נסיעה מרחובות לת"א עולה 14 ש"ח באוטובוס ולכן המשך נסיעה בקו 18 תעלה לך עוד 6.60 (ואם יש כרטיסיה או ערך צבור בגוש דן אז עוד 5.30 ש"ח). נסיעה מרחובות לראשל"צ עולה 9.20 ש"ח. מראשל"צ לת"א בשימוש ברב קו (כרטיסיה/ערך צבור) הנסיעה תעלה לך עוד 5.30 כולל ההחלפה לאיכילוב.

לשיקולך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה