‬ שרשור הכוונה ומודיעין 11/06

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

רעננה <--> אשדוד

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

רעננה <--> אשדוד
איך אוכל לצאת מקניון רננים רעננה ביום רביעי ב18:30 -19:00
לרובע י"א באשדוד? כמה זמן ייקח?

איך אוכל לצאת ביום חמישי ב10:15 ממרכז כלניות אשדוד לקניון רננים ברעננה? כמה זמן ייקח?

olli3

New member
מנהל
קצת מורכב, קשה לי להחליט מה יהיה יעיל יותר.

רעננה <--> אשדוד
איך אוכל לצאת מקניון רננים רעננה ביום רביעי ב18:30 -19:00
לרובע י"א באשדוד? כמה זמן ייקח?

איך אוכל לצאת ביום חמישי ב10:15 ממרכז כלניות אשדוד לקניון רננים ברעננה? כמה זמן ייקח?
אופציות:

1. קו 7 של מטרופולין לתחנת הרכבת הוד השרון משם רכבת ללאשדוד ומתחנת הרכבת באשדוד קו 23 של אגד תעבורה. הקו מתואם לזמני הגעת הרכבת. אבל... קו 23 האחרון יוצא בשעה 19:36 מתחנת הרכבת. הרכבת שתביא אותך בזמן לשם תהיה הרכבת שיוצאת מהוד השרון בשעה 18:03 (יש החלפה באחת מתחנות ת"א).

2. קו 7 מטרופולין לתחנת הרכבת הוד השרון, משם ברכבת לת"א מרכז, יציאה למסוף האוטובוסים והחלפה לקווים 280/281 ויאולה. ירידה במרכזית אשדוד והחלפה לקו 15 של אגד תעבורה לרובע י"א.

3. קווים 2/7 מטרופולין (עדיפות ל7 המהיר יותר) לצומת רעננה מרכז. משם קו 149 של מטרופולין או 567 אגד לרכבת מרכז, החלפה ל280/281 וממרכזית אשדוד קו 15.

4. שזו אופציה שיכולה להיות מהירה יותר מכניסה לת"א: 2/7 לצומת רעננה מרכז, משם 567 אגד לצומת גהה. שם מחליפים ל68 של קווים, 70 דן עד לבר אילן (התחנה השנייה בבר אילן), חוצים לצד של בר אילן וממשיכים משם עם 315 ויאולה לאשדוד. לחילופין מצומת גהה עם קו 164 למסוף אלוף שדה ומשם עם קו 315 לאשדוד. תחנת הקווים 68/70/164 נמצאת ברמפת החזרה לכביש גהה (הכביש המהיר ממנו 567 בדיוק ירד). *קו 315 האחרון יוצא מתל השומר בשעה 20:15, לפניו יש נסיעה ב19:30.

לטעמי הכי יעיל יהיה דרך רכבת מרכז בת"א, בין אם להגיע לרכבת מרכז ברכבת ובין אם באוטובוס (הנסיעה בשעות האלו באוטובוס מהירה).

תודה על התשובה המפורטת

אופציות:

1. קו 7 של מטרופולין לתחנת הרכבת הוד השרון משם רכבת ללאשדוד ומתחנת הרכבת באשדוד קו 23 של אגד תעבורה. הקו מתואם לזמני הגעת הרכבת. אבל... קו 23 האחרון יוצא בשעה 19:36 מתחנת הרכבת. הרכבת שתביא אותך בזמן לשם תהיה הרכבת שיוצאת מהוד השרון בשעה 18:03 (יש החלפה באחת מתחנות ת"א).

2. קו 7 מטרופולין לתחנת הרכבת הוד השרון, משם ברכבת לת"א מרכז, יציאה למסוף האוטובוסים והחלפה לקווים 280/281 ויאולה. ירידה במרכזית אשדוד והחלפה לקו 15 של אגד תעבורה לרובע י"א.

3. קווים 2/7 מטרופולין (עדיפות ל7 המהיר יותר) לצומת רעננה מרכז. משם קו 149 של מטרופולין או 567 אגד לרכבת מרכז, החלפה ל280/281 וממרכזית אשדוד קו 15.

4. שזו אופציה שיכולה להיות מהירה יותר מכניסה לת"א: 2/7 לצומת רעננה מרכז, משם 567 אגד לצומת גהה. שם מחליפים ל68 של קווים, 70 דן עד לבר אילן (התחנה השנייה בבר אילן), חוצים לצד של בר אילן וממשיכים משם עם 315 ויאולה לאשדוד. לחילופין מצומת גהה עם קו 164 למסוף אלוף שדה ומשם עם קו 315 לאשדוד. תחנת הקווים 68/70/164 נמצאת ברמפת החזרה לכביש גהה (הכביש המהיר ממנו 567 בדיוק ירד). *קו 315 האחרון יוצא מתל השומר בשעה 20:15, לפניו יש נסיעה ב19:30.

לטעמי הכי יעיל יהיה דרך רכבת מרכז בת"א, בין אם להגיע לרכבת מרכז ברכבת ובין אם באוטובוס (הנסיעה בשעות האלו באוטובוס מהירה).
תודה על התשובה המפורטת
איך נוח מאשדוד לרעננה למחרת?

olli3

New member
מנהל
רכבת לתחנת הוד השרון ומשם קו 7 לקניון רננים.

תודה על התשובה המפורטת
איך נוח מאשדוד לרעננה למחרת?
רכבת לתחנת הוד השרון ומשם קו 7 לקניון רננים.
לחילופין, רכבת לת"א מרכז, קו 149 מדרך נמיר הסמוכה או 567 אגד מדרך בגין הסמוכה (אני אישית מעדיף את 149) עד לצומת רעננה מרכז ומשם קווים 2/7/8 מטרופולין כאשר 7/8 מהירים ו2 איטי יותר.

מומלץ שתטען ערך צבור. ערך צבור ניתן לטעון בדן, מטרופולין וקווים בלבד. באגד לא ניתן לטעון אך אגד מכבדת ערך צבור שהוטען בחברות האחרות.

כאשר תבצע נסיעה בערך הצבור מת"א לקניון רננים וכך בעצם תחליף אוטובוס בצומת רעננה מרכז, אתה לא תשלם על נסיעת ההמשך.

זה עדיף לך לרכוש ערך צבור מאשר כרטיסיה כי יכול להיווצר מצב שתחזור/תבוא ברכבת ובכך לא תצטרך כרטיסיה בין ת"א לרעננה אלא כרטיסיה פנימית לאיזור השרון שעלותה נמוכה יותר.

שים לב שברכבת יש הנחות שונות, כמו כרטיס הלוך ושוב, כרטיס הלוך ושוב +חופשי יומי לגוש דן בלבד (לא לרעננה), כרטיסיית 12 נסיעות, חופשי שבועי לרכבת, חופשי שבועי לרכבת משולב אוטובוסים וחופשי חודשי ברכבת/חופשי חודשי משולב אוטובוסים.

gabi49

New member
הגעה מלוד לבלומפילד

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה מלוד לבלומפילד
בתחבורה ציבורית (אוטובוסים או מוניות)

מיכי 10

Member
אם מותר להתפנק... בתוך רמת-גן,

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

במקום לחפש לבד.
אז רק אם למישהו קל למצוא בשליפה, ובלי "לכתת רגליים" יותר מדי, אשמח לקבל עזרה בענייני אוטובוס פנים-רמת-גני:

עלי להגיע במשך הבוקר מאזור סוף רחוב הרא"ה לרחוב החשמונאים 15. וגם בחזרה!
חוששת שאין חניה באזור.
מעדיפה שילוב של הליכה ברגל, ובלבד שאצטרך רק אוטובוס אחד.

בתודה מראש,
מיכל.

olli3

New member
מנהל
יש את 61/67 של דן.

במקום לחפש לבד.
אז רק אם למישהו קל למצוא בשליפה, ובלי "לכתת רגליים" יותר מדי, אשמח לקבל עזרה בענייני אוטובוס פנים-רמת-גני:

חוששת שאין חניה באזור.

בתודה מראש,
מיכל.
יש את 61/67 של דן.
אפשר לעלות על 67 מרחוב הירדן או מהרא"ה פינת נגבה. יורדים ממנו בציר ז'בוטינסקי פינת ביאליק, התחנה יוצאת דיי מול החשמונאים ומשם הליכה קצרה ליעד שלך.

על 61 אפשר לעלות גם כן מרחוב הירדן או מהראה פינת נגבה ולרדת ממנו בארלוזורוב פינת החשמונאים. זו לטעמי הדרך היותר מומלצת אבל אני לא מרבה לנסוע ברמת גן בשעות היום ואני מניח ש67 אוכל הרבה פקקים בהרצל, מה גם שאם זכור לי נכון מז'בוטינסקי לחשמונאים זו עליה או שמכיוון ארלוזורוב זו עליה, אינני זוכר.

מיכי 10

Member
תודה, olli3.

יש את 61/67 של דן.
אפשר לעלות על 67 מרחוב הירדן או מהרא"ה פינת נגבה. יורדים ממנו בציר ז'בוטינסקי פינת ביאליק, התחנה יוצאת דיי מול החשמונאים ומשם הליכה קצרה ליעד שלך.

על 61 אפשר לעלות גם כן מרחוב הירדן או מהראה פינת נגבה ולרדת ממנו בארלוזורוב פינת החשמונאים. זו לטעמי הדרך היותר מומלצת אבל אני לא מרבה לנסוע ברמת גן בשעות היום ואני מניח ש67 אוכל הרבה פקקים בהרצל, מה גם שאם זכור לי נכון מז'בוטינסקי לחשמונאים זו עליה או שמכיוון ארלוזורוב זו עליה, אינני זוכר.
תודה, olli3.
קיוויתי שיש 67 ברחוב הרא"ה קרוב לרחוב פנחס, כמו שהיה פעם, וזה בדיוק מה שאני לא יודעת לאחר השינויים של השנתיים(?) האחרונות. בכל אופן תודה.

olli3

New member
מנהל
שימי לב להודעתה של cwen, יש לך את 65.

תודה, olli3.
קיוויתי שיש 67 ברחוב הרא"ה קרוב לרחוב פנחס, כמו שהיה פעם, וזה בדיוק מה שאני לא יודעת לאחר השינויים של השנתיים(?) האחרונות. בכל אופן תודה.
שימי לב להודעתה של cwen, יש לך את 65.

cwen

New member
הכוונה למספרים הגבוהים בהרוא"ה באיזור

במקום לחפש לבד.

חוששת שאין חניה באזור.

בתודה מראש,
מיכל.
אלוף שדה?

אם כן, הקו שלך הוא 65. התחנה הראשונה שלו בהרוא"ה היא באיזור פנחס רוטנברג. ולרדת בארלוזורוב בתחנה של החשמונאים.

את יכולה לראות פה את מיקום התחנות: http://www.govmap.gov.il/
ללחוץ בצד ימין על "יישומים" ואז "חיפוש קווי אוטובוס". משם זה כבר די מסביר את עצמו.

olli3

New member
מנהל
65 הרבה יותר טוב מ67/61.

אלוף שדה?

אם כן, הקו שלך הוא 65. התחנה הראשונה שלו בהרוא"ה היא באיזור פנחס רוטנברג. ולרדת בארלוזורוב בתחנה של החשמונאים.

ללחוץ בצד ימין על "יישומים" ואז "חיפוש קווי אוטובוס". משם זה כבר די מסביר את עצמו.
65 הרבה יותר טוב מ67/61.

מיכי 10

Member
תודה, cwen.

אלוף שדה?

תודה, cwen.

כן, סוף הרא"ה, התכוונתי למספרים הגבוהים, באזור אלוף שדה.

אה, מעולה! לא ידעתי על קו 65 במתכונתו זו. והצלחתי עכשיו, עם ההסברים שלך, למצוא במפה, ולראות שאני יכולה לרדת בארלוזורוב פינת החשמונאים, וגם לחזור איתו משם.

נהדר. תודה רבה רבה.

(אשמור את המפה הכללית עם ההסברים בתיקייה במחשב שלי).

olli3

New member
מנהל
הנה משהו שמאד אבל מאד יעזור לך>>>

תודה, cwen.

אה, מעולה! לא ידעתי על קו 65 במתכונתו זו. והצלחתי עכשיו, עם ההסברים שלך, למצוא במפה, ולראות שאני יכולה לרדת בארלוזורוב פינת החשמונאים, וגם לחזור איתו משם.

נהדר. תודה רבה רבה.

כאן נמצאים כל קווי גוש דן (לא כולל פתח תקווה). לחיצה על כל קו וקו נותנת לך את המפה שלו בלבד. אני לא בטוח אם כל המידע נכון, יש מצב שלא עדכנו את זה (ככה זה בארץ את יודעת...) אבל זה פתרון לא רע.

הנה הקישור: http://busline.gov.il/Web/Maps/AllLines/Default.aspx

באתר שנתתי לך לעיל יש גם מפה כללית לכל גוש דן אבל היא פחות טובה מהמפה שבתחתית הודעה זו.

כמו כן, תוכלי להיכנס למפה של כל גוש דן שיצר המנהל החביב שלנו כאן בפורום, אלן. והנה היא כאן: http://telaviv.busmappa.com/p/blog-page.html

מיכי 10

Member
נ ה ד ר
מפות עוזרות לי מאד.

כאן נמצאים כל קווי גוש דן (לא כולל פתח תקווה). לחיצה על כל קו וקו נותנת לך את המפה שלו בלבד. אני לא בטוח אם כל המידע נכון, יש מצב שלא עדכנו את זה (ככה זה בארץ את יודעת...) אבל זה פתרון לא רע.

באתר שנתתי לך לעיל יש גם מפה כללית לכל גוש דן אבל היא פחות טובה מהמפה שבתחתית הודעה זו.

כמו כן, תוכלי להיכנס למפה של כל גוש דן שיצר המנהל החביב שלנו כאן בפורום, אלן. והנה היא כאן: http://telaviv.busmappa.com/p/blog-page.html
נ ה ד ר
מפות עוזרות לי מאד.
ממהרת, ונכנסתי רק כדי להציץ שוב במפה ששלחה לי cwen, אז אני לא נכנסת כרגע למפות שלך, אבל כבר שמחה בהן מאד.
פשוט חייבת לרוץ, לפני שיסגרו לי את ביטוח לאומי.

תודה על הכל, אוֹלִּי, ולהשתמע בהמשך.

מיכי 10

Member
יופי של מפות ואינפורמציה.

יופי של מפות ואינפורמציה.

אוצר ממש

תודה מכל ה-

cwen

New member
ממש כיף לעזור לך

תודה, cwen.

נהדר. תודה רבה רבה.

ממש כיף לעזור לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה