אשכול לוד עובר מ"ויאוליה" לחברת "קווים"?

xSHULLAx

New member

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
השמועה התגלגלה לאוזני... כרגע לא מופיע על זה שום מידע באתר של שתי החברות הנ"ל, האם למישהו יש מושג מה העניין?

orenhz

Member
לא מדוייק

השמועה התגלגלה לאוזני... כרגע לא מופיע על זה שום מידע באתר של שתי החברות הנ"ל, האם למישהו יש מושג מה העניין?
לא מדוייק
כל אשכול מודיעין, קריית ספר, רמלה-לוד עובר לחב' קווים.
המעבר אמור להתבצע ש-3 שלבים:
1. קריית ספר (מודיעין עילית)
2. מודיעין
3. רמלה-לוד (ייתכן שאני לא מדייק בס' 2+3)

אאל"ט, קווי ויאוליה בלוד לא עוברים לקווים. כנ"ל לגבי קווי אגד (244, 248, 249).
הקווים שצפויים לעבור הם כל קווי סופרבוס של רמלה, לוד וקריית ספר, וכל קווי ויאוליה של מודיעין.

התאריך המקורי לתחילת המעבר אמור להיות במאי 2013, אבל כנראה שיש עיכוב כלשהו.

connex

Active member
קווי ויאוליה בלוד עוברים לקווים ב24/5

לא מדוייק
כל אשכול מודיעין, קריית ספר, רמלה-לוד עובר לחב' קווים.
המעבר אמור להתבצע ש-3 שלבים:
1. קריית ספר (מודיעין עילית)
2. מודיעין
3. רמלה-לוד (ייתכן שאני לא מדייק בס' 2+3)

אאל"ט, קווי ויאוליה בלוד לא עוברים לקווים. כנ"ל לגבי קווי אגד (244, 248, 249).
הקווים שצפויים לעבור הם כל קווי סופרבוס של רמלה, לוד וקריית ספר, וכל קווי ויאוליה של מודיעין.

התאריך המקורי לתחילת המעבר אמור להיות במאי 2013, אבל כנראה שיש עיכוב כלשהו.
כך טוענים נהגי שתי החברות
אני מניח שסדר הפעימות השתנה כי הנהגים הנ"ל טוענים שקווי סופרבוס יעברו לקווים רק בקיץ
לגבי מודיעין אין לי מושג אך בעקבות רצון ויאוליה לעזוב את הארץ (שאגב,אינני יודע אם עדיין רלוונטי לאור הפסיקה של בית המשפט בצרפת שאין הפרת זכויות אדם מצדה בעצם פעילות הרק"ל בשועפט) אני מניח שאולי גם אשכול מודיעין יעבור לקווים בתאריך הנ"ל

846

Active member
וואוליה עוזבת עוד 39 מדינות חוץ מישראל

אני מניח שסדר הפעימות השתנה כי הנהגים הנ"ל טוענים שקווי סופרבוס יעברו לקווים רק בקיץ
לגבי מודיעין אין לי מושג אך בעקבות רצון ויאוליה לעזוב את הארץ (שאגב,אינני יודע אם עדיין רלוונטי לאור הפסיקה של בית המשפט בצרפת שאין הפרת זכויות אדם מצדה בעצם פעילות הרק"ל בשועפט) אני מניח שאולי גם אשכול מודיעין יעבור לקווים בתאריך הנ"ל
וואוליה עוזבת עוד 39 מדינות חוץ מישראל
היא מצמצמת בהדרגה את כל פעילות התח"צ העולמית שלה.

ויאוליה לא "עוזבת"

ויאוליה לא "עוזבת"
המטרה שלה זה למכור את חטיבת התחבורה הציבורית העולמית שלה, בשלמותה או בחלקים.
היא לא תעזוב היכן שיש חוזים קיימים. או שיסתיימו החוזים או שתמכור את כל החטיבה של ויאוליה ישראל כולל החוזים.ובמקרה של מכירה אז כמובן שחובה אישור של משרד התחבורה למכירה.

846

Active member
עוזבת במקומות שהיא מסיימת חוזים או מוכרת

ויאוליה לא "עוזבת"
המטרה שלה זה למכור את חטיבת התחבורה הציבורית העולמית שלה, בשלמותה או בחלקים.
היא לא תעזוב היכן שיש חוזים קיימים. או שיסתיימו החוזים או שתמכור את כל החטיבה של ויאוליה ישראל כולל החוזים.ובמקרה של מכירה אז כמובן שחובה אישור של משרד התחבורה למכירה.
עוזבת במקומות שהיא מסיימת חוזים או מוכרת
להפסיק לפעול במקום מסויים זאת עזיבת המקום......

שמועה לא מבוססת?

שמועה לא מבוססת?
הבוקר שמעתי שמספר נהגים שנוסעים בקווי ויאוליה באיזור לוד, ועתידים לעבור לחברת 'קווים' בסוף החודש, ניסו אוטובוסים חדשים שחברת 'קווים' רכשה בהתאם להסכם שלה עם משרד התחבורה.
לטענת הנהגים, מדובר באוטובוסים מדגם "VOLVO B7 ומדובר בדגם שלא מתאים לנסיעות בינעירוניות (כמו בכביש המהיר) הם טוענים שהנסיעה שגם היום אורכת למעלה מ 40 דקות בקוו לוד - תא (462) אמורה להימשך עוד 20 דקות משום שהאוטובוס לא מגיב במהירות לזינוקים, ומסורבל באופן כללי, שלא בדומה ל דגם B11 או B12 שמותאמים לצרכים הללו. אין לי מושג אם זה נכון, מדובר בהסכם שיחול מעוד שבועיים.

orenhz

Member
וודאי התכוונת ל-B7R, דגם חלש יחסית

שמועה לא מבוססת?
הבוקר שמעתי שמספר נהגים שנוסעים בקווי ויאוליה באיזור לוד, ועתידים לעבור לחברת 'קווים' בסוף החודש, ניסו אוטובוסים חדשים שחברת 'קווים' רכשה בהתאם להסכם שלה עם משרד התחבורה.
לטענת הנהגים, מדובר באוטובוסים מדגם "VOLVO B7 ומדובר בדגם שלא מתאים לנסיעות בינעירוניות (כמו בכביש המהיר) הם טוענים שהנסיעה שגם היום אורכת למעלה מ 40 דקות בקוו לוד - תא (462) אמורה להימשך עוד 20 דקות משום שהאוטובוס לא מגיב במהירות לזינוקים, ומסורבל באופן כללי, שלא בדומה ל דגם B11 או B12 שמותאמים לצרכים הללו. אין לי מושג אם זה נכון, מדובר בהסכם שיחול מעוד שבועיים.
למיטב ידיעתי עם 290 כ"ס "בלבד".

שאלה למבינים: דגם B7Rיכול להגיע עם מרכב מארס או פיוניר? או שניהם?

אורי404

New member
B7R קיים בשני המרכבים

למיטב ידיעתי עם 290 כ"ס "בלבד".

שאלה למבינים: דגם B7Rיכול להגיע עם מרכב מארס או פיוניר? או שניהם?
B7R קיים בשני המרכבים
ב"קווים" וב"מטרופולין" קיימים אוטובוסים כדגם B7R הן לאוטובוסים עירוניים והן לאוטובוסים בינעירוניים.

mister K

New member
העירוניים הם B7RLE ולא B7R.

B7R קיים בשני המרכבים
ב"קווים" וב"מטרופולין" קיימים אוטובוסים כדגם B7R הן לאוטובוסים עירוניים והן לאוטובוסים בינעירוניים.
מנוע זהה, שלדה שונה.

846

Active member
חצי שילדה שונה, החלק הקידמי שונה,

מנוע זהה, שלדה שונה.
חצי שילדה שונה, החלק הקידמי שונה,
נמון ב LE וגבוה ברגיל והחצי האחורי גבוה וזהה ע"מ להוזיל עלויות.

amirv

New member
אני יודע על יולי

אני יודע על יולי
לוד היתה מראש במכרז, אך היתה מתוכננת להיות השלב האחרון, במקום זה שינו את הסדר.
השאר יעבור לאיטו לקווים במהלך השנה, אני מניח שאחרי החגים יעבור עוד חלק.

connex

Active member
אז זהו,שכנראה מדובר על סופרבוס

אני יודע על יולי
לוד היתה מראש במכרז, אך היתה מתוכננת להיות השלב האחרון, במקום זה שינו את הסדר.
השאר יעבור לאיטו לקווים במהלך השנה, אני מניח שאחרי החגים יעבור עוד חלק.
אז זהו,שכנראה מדובר על סופרבוס
כל נהגי ויאוליה בלוד תמימי דעים שב24/5 הם בחוץ
כנראה ביולי מדובר על החלפת סופרבוס בקווים כי כמו שרשמתי,נהגי ויאוליה אומרים "קיץ" אבל לא יותר מזה

connex

Active member
ישנה הודעה רשמית באתר ויאוליה

ישנה הודעה רשמית באתר ויאוליה
נוסעים נכבדים, בסוף יום חמישי ה-23/5, חברתנו תסיים את פעילות קווי התחבורה בעיר לוד וחברת קווים תתפוס את מקומנו. צוות ההנהלה ועובדי החברה מבקשים להודות לכם על תקופה של שיתוף פעולה. בברכת המשך נסיעה טובה, ואוליה תחבורה.

לא מצאתי הודעה דומה בקווי מודיעין אז אני משער שויאוליה תמשיך להפעיל את הקווים שם עד הפעימה הבאה

ררנם

New member
הודעה על כך מופיעה באתר ויאוליה

הודעה על כך מופיעה באתר ויאוליה
כשמחפשים מידע על אחד הקווים בלוד, מופיעה ההודעה:

"נוסעים נכבדים, בסוף יום חמישי ה-23/5, חברתנו תסיים את פעילות קווי התחבורה בעיר לוד וחברת קווים תתפוס את מקומנו. צוות ההנהלה ועובדי החברה מבקשים להודות לכם על תקופה של שיתוף פעולה. בברכת המשך נסיעה טובה, ואוליה תחבורה."

למעלה