2 קבצים חשובים מאוד לשבת

מצב
הנושא נעול.
2 קבצים חשובים מאוד לשבת

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

אני מניח שתהיינה לא מעט תגובות לקבצים אלה, אז תהנו, תתרשמו ותתחילו בדיון מקצועי כמאפיין את חברי הפורום.
שבת שלום. הקבצים בחסות חברים יקרים ברכבת.....

קובץ שני:

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

אני מניח שתהיינה לא מעט תגובות לקבצים אלה, אז תהנו, תתרשמו ותתחילו בדיון מקצועי כמאפיין את חברי הפורום.
קובץ שני:
יאללה חברים, כאן אסיים לשעה הקרובה, יש לי הרבה מטרנות להכין.......

אביה.

easylivin

New member
לך אביתר ולחברים, הקובץ הראשון מפתיע!

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

29/06/2013 - הפעלת יבנה מערב-בני דרום
23/11/2013 - הפעלת עכו-נהריה ואשקלון-שדרות

גם בקובץ השני יש הפתעה

גם בקובץ השני יש הפתעה
שימו לב למפלגים בסבידור-מרכז שקשורים לפרויקט...מסילת השרון.
תאריך היעד לסיום יבנה מערב -בני דקום מופיע גם באתר הרכבת כיוני 2013.
והיעד לסיום הכפלת מוצקין-נהריה מופיע כרבעון השלישי של 2013 (נובמבר זה כבר הרבעון הרביעי).

amit1270

New member
מפתיע לטובה או לרעה?

מפתיע לטובה או לרעה?
אני מתכוון בעיקר לחלק של יבנה מערב-אשדוד ועכו-נהריה - ככל הידוע לי זה פחות או יותר הלו"ז הצפוי ואפילו עיכוב של חודש-חודשיים. לגבי אשקלון-שדרות - משום מה אני מתקשה להאמין, אבל מי אני...

כתבתי על כך בהודעה שמעל להודעה שלך

מפתיע לטובה או לרעה?
אני מתכוון בעיקר לחלק של יבנה מערב-אשדוד ועכו-נהריה - ככל הידוע לי זה פחות או יותר הלו"ז הצפוי ואפילו עיכוב של חודש-חודשיים. לגבי אשקלון-שדרות - משום מה אני מתקשה להאמין, אבל מי אני...
כתבתי על כך בהודעה שמעל להודעה שלך
יבנה מערב - אשדוד תואם את היעד לפי אתר הרכבת. עכו - נהריה מאחר לעומת המצויין באתר הרכבת.

easylivin

New member
על סמך ההתקדמות ציפיתי שלא יעמדו בלו"ז,

מפתיע לטובה או לרעה?
על סמך ההתקדמות ציפיתי שלא יעמדו בלו"ז,
אז אותי זה מפתיע לטובה... הקובץ הוא אישור רשמי לכך שבאמת מתכוונים לעמוד בתאריכים האלה.

שדרות היא ההתפעה הגדולה ללא ספק, חששתי שלא יפתחו את קטע שקמה-שדרות בנפרד מקטע שדרות-נתיבות (המתעכב בגלל התחנה בנתיבות), זה הגיוני מאוד לפתוח אותו קודם, פשוט זה לא היה התכנון המקורי. ולא ציפיתי שזה מתוכנן כבר ל-2013.

luckydude

Active member
תודה על הקבצים.

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

תודה על הקבצים.
כדאי לשים לב לעבודה הרבה שנעשית במסגרת מסוף המטענים החדש שבעורף נמל היובל באשדוד - פרוייקט של כרבע מיליארד ש״ח שאיכשהו עובר ״מתחת לראדאר״ של הפורום

jarondl

New member
רגע מה יש ביוני בב"ש? השבתה?

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

רגע מה יש ביוני בב"ש? השבתה?

בועז ל

New member
הכפלת הקו לב"ש

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

הכפלת הקו לב"ש
הקובץ השני מעניק הזדמנות מצוינת להיווכח איזה מאמץ ותפוקה הושקעו בפרויקט ההכפלה של הקו לב"ש, שבו הונחו 40 ק"מ מסילות בשנה אחת. תודה רבה, אביתר, לך ולידידיך היקרים ברכבת.

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה רבה על החומר המעניין. אגב -

2 קבצים חשובים מאוד לשבת

על העבודות על הגשרים אחראית חברה קבלנית ירושלמית בשם אלעד סלע הנדסה. החברה אחראית בין היתר על תחזוקת רוב הגשרים של ר"י ושל מוריה. באחרונה נוספו למאגר הלקוחות בהם אני מטפל שני ארגונים מהתחום שלנו: אוטו-חן ואלעד סלע.

יפה יפה ! כל הכבוד ! והרבה הצלחה ב

על העבודות על הגשרים אחראית חברה קבלנית ירושלמית בשם אלעד סלע הנדסה. החברה אחראית בין היתר על תחזוקת רוב הגשרים של ר"י ושל מוריה. באחרונה נוספו למאגר הלקוחות בהם אני מטפל שני ארגונים מהתחום שלנו: אוטו-חן ואלעד סלע.
יפה יפה ! כל הכבוד ! והרבה הצלחה ב
בהגדלת מאגר הלקוחות !

מצב
הנושא נעול.
למעלה