בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
שכחת שצריך לקנות אוטו ולטפל בו :)

תרשה לי לחלוק עליך

המשווה הפשוטה אומרת ככה:

נסיעה באוטו -
עלות דלק כ-35 ש"ח (סך הכל)
זמן נסיעה לכל כיוון (מיציאה מהבית עד כניסה לכיתה) - 45 דקות
נסיעה באוטובוס-
עלות - 19 ש"ח (סל הכל)
זמן נסיעה לכל כיוון (מיציאה מהבית עד כניסה לכיתה) - 85 דקות

על בסיס משכורת מינימום - רכב לוקח בגדול. תוסיף לזה גם בלת"מים כמו שהיו לי היום והמשוואה מתחיחה להיות ממש ברורה.
בכל מקרה, קבלתי היום בפורום עצות טובות, אנסה ונראה אם יש אור בקצה המנהרה.
שכחת שצריך לקנות אוטו ולטפל בו :)

846

Active member
אין בעיה לבקש "ברור יתרה" בכל שלב

כלומר "הכסף הלך, חבל על העצבים"?
זה שאני הולך לחזור לנסיעות באוטו פרטי כבר ברור לי, עדיין אין לי כוונה להפוך לתורם בארגון הצדקה "אגד"...
אין בעיה לבקש "ברור יתרה" בכל שלב
של הנסיעה ולא רק בזמן העליה לאוטובוס. רצוי לעשות את זה מיד ולראות אם היתה טעות,
התהליך לוקח שניה ורבע והתדפיס יוצא.

846

Active member
אתה מתחיל להגזים!

וכשתגיע למרכזית חוף הכרמל שוב ישלחו אותך
אגד שמה לה למטרה לגנוב ניקובים וכסף מהלקוחות.
בתור התחלה הורידו את השוברים שמודפסים. ועכשיו הבנתי שגם נתנו הוראות לנהגים לנקב קודים גבוהים יותר.

רק תלונה למשרד התחבורה ופניה לתוכניות בתקשורת בנושא צרכנות יכולה אולי להואיל.
אתה מתחיל להגזים!
עד עכשיו התאפקתי לא לענות להאשמות הטיפשיות שלך ולתאוריות המופרחות שלך!
אבל " ועכשיו הבנתי שגם נתנו הוראות לנהגים לנקב קודים גבוהים יותר" הרעיונות שלך כבר גובלים במחלת נפש...
ניראה לי שאתה פרנואיד שמיד ניתקף בהתקף חרדה כשאתה רואה אוטובוס של אגד שעובר לידך והחרדה הזאת מעבירה אותך על דעתך וגורמת לך להמציא רעיונות שונים ומשונים כמו הנ"ל!

האופן בו אתה מאשים את אגד ואת נהגיה כבר גובל בלשון הרע, אתה מוציא את דיבתם של אגד ונהגיה ואתה עלול למצא את עצמך מול תביעה פלילית!
כדי שתירגע וכמה שיותר מהר!
ואם יש לך הוכחות אמיתיות לתאוריות ההזויות שלך, תיגש למשרד התחבורה ואולי אפילו למישטרה ותגיש תלונה.
תעזוב אותנו במנוחה בפורום מהחרדות שלך!
נימאסת!

תגיד לבוסים שלך שיחזירו את הפתקים

אתה מתחיל להגזים!
עד עכשיו התאפקתי לא לענות להאשמות הטיפשיות שלך ולתאוריות המופרחות שלך!
אבל " ועכשיו הבנתי שגם נתנו הוראות לנהגים לנקב קודים גבוהים יותר" הרעיונות שלך כבר גובלים במחלת נפש...
ניראה לי שאתה פרנואיד שמיד ניתקף בהתקף חרדה כשאתה רואה אוטובוס של אגד שעובר לידך והחרדה הזאת מעבירה אותך על דעתך וגורמת לך להמציא רעיונות שונים ומשונים כמו הנ"ל!

האופן בו אתה מאשים את אגד ואת נהגיה כבר גובל בלשון הרע, אתה מוציא את דיבתם של אגד ונהגיה ואתה עלול למצא את עצמך מול תביעה פלילית!
כדי שתירגע וכמה שיותר מהר!
ואם יש לך הוכחות אמיתיות לתאוריות ההזויות שלך, תיגש למשרד התחבורה ואולי אפילו למישטרה ותגיש תלונה.
תעזוב אותנו במנוחה בפורום מהחרדות שלך!
נימאסת!
תגיד לבוסים שלך שיחזירו את הפתקים
זאת תהיה ההוכחה היחידה שהם מפסיקים לנסות לגנוב.

846

Active member
תגיע למרכזית חוף הכרמל שםן יש

שאלה לגבי גניבת ניקובים ברב קו ע"י הנהג
גם לי זה קרה היום בבוקר!

קניתי כרטיסיה מעכו לחיפה (סטודנט 33%). בחיפה החלפתי לאוטובוס לטכניון מס' 142 איפה שהנהג היה אמור לנקב את כרטיסיית ההמשך. כשסיימתי ללמוד, עליתי על 142 בטכניון וראיתי על צג הנהג משהו בעייתי. בקשתי הדפס ו... נשארו רק 3 ניקובים בכרטיסייה (מ6).

מעצבן ביותר.

איך אפשר לקבל את הכסף שנגנב בחזרה? בעמדה של רב קו במרכזית המפרץ טענו שזה אפשרי רק בחוף הכרמל... אם זה נכון, זה הופך את החזרת ה-10 ש"ח שנגנבו לי ללא כדאית...

אנא עזרו לי להבין מי נגד מי בסיפור הזה...
עמדת רב קו, הפקיד / פקידה יראו את הפעולות שבוצעו בכרטיס ויזכו אותך במידת הצורך. אפשר לבקש גם פיצוי קטן על הטירחה בהגעה למרכזית חוף הכרמל.

MightyKnight

New member
רק בחוף הכרמל?

עמדת רב קו, הפקיד / פקידה יראו את הפעולות שבוצעו בכרטיס ויזכו אותך במידת הצורך. אפשר לבקש גם פיצוי קטן על הטירחה בהגעה למרכזית חוף הכרמל.
רק בחוף הכרמל?
למה כל העמדות שיש לרב קו לא יכולות לעשול את זה (לב המפרץ, עכו או נהריה)? פשוט לנסוע לחוף הכרמל זו טרחה של עוד שעה וחצי שאין לי אותם...

ויש לי עוד שאלה - מה נהג אגד צריך לעשות כדי "לנקב" רק את נסיעת ההמשך ולא את הכרטיסיה עצמה? אני שואל כדי שאוכל להסתכל לנהג בידיים ולזהות בזמן אמת שאינו טועה.

cwen

New member
שאלה, אתה מחזיק את הכרטיס על המתקן

רק בחוף הכרמל?
למה כל העמדות שיש לרב קו לא יכולות לעשול את זה (לב המפרץ, עכו או נהריה)? פשוט לנסוע לחוף הכרמל זו טרחה של עוד שעה וחצי שאין לי אותם...

ויש לי עוד שאלה - מה נהג אגד צריך לעשות כדי "לנקב" רק את נסיעת ההמשך ולא את הכרטיסיה עצמה? אני שואל כדי שאוכל להסתכל לנהג בידיים ולזהות בזמן אמת שאינו טועה.
עד שיש אור ירוק?

מהנסיון שלי עם הרב קו, עד כה המערכת לא זיהתה לי נסיעת המשך רק פעמיים, ובשתיהן הרמתי מאוד מהר את הכרטיס מהמתקן. אחר כך למדתי ואני מקפידה בנסיעה הראשונה להשאיר את הכרטיס מספיק זמן על המתקן כדי שהוא יספיק לכתוב את המידע על הכרטיס. זה לא קרה לי מעולם מאז אפילו פעם אחת. אני נוסעת גם בדן, אגד, קווים ומטרופולין, עושה נסיעות המשך שמחליפות בין החברות, ולא נעלמו לי שום נסיעות, גם לא כשאגד היתה המסיע השני או השלישי.

MightyKnight

New member
כלומר נסיעת ההמשך לא דורשת מהנהג ללחוץ?

עד שיש אור ירוק?

מהנסיון שלי עם הרב קו, עד כה המערכת לא זיהתה לי נסיעת המשך רק פעמיים, ובשתיהן הרמתי מאוד מהר את הכרטיס מהמתקן. אחר כך למדתי ואני מקפידה בנסיעה הראשונה להשאיר את הכרטיס מספיק זמן על המתקן כדי שהוא יספיק לכתוב את המידע על הכרטיס. זה לא קרה לי מעולם מאז אפילו פעם אחת. אני נוסעת גם בדן, אגד, קווים ומטרופולין, עושה נסיעות המשך שמחליפות בין החברות, ולא נעלמו לי שום נסיעות, גם לא כשאגד היתה המסיע השני או השלישי.
מכניס את הרב קו, מהבהב ירוק, לוקח את הרב קו?

846

Active member
לא להניח את הכרטיס על המכשיר

לא להניח את הכרטיס על המכשיר
לפי שאומרים לנהג מה נידרש, רק אז הנהג ידע בוודאות איזה כרטיס לחייב.

cwen

New member
אצלי הנהג לא לוחץ על כלום

מצד שני, אצלי מוטען רק חוזה אחד. אז אני לא יודעת איך זה במצב של כמה חוזים.

846

Active member
אם החוזה המוטען עלך הכרטיס שלך

מצד שני, אצלי מוטען רק חוזה אחד. אז אני לא יודעת איך זה במצב של כמה חוזים.
הוא ברירת המחדל של הקו אזי הניקוב "מנוקב" אוטומטית.

MightyKnight

New member
היום בבוקר קרה לי אותו הסיפור

הוא ברירת המחדל של הקו אזי הניקוב "מנוקב" אוטומטית.
דבר ראשון - גיליתי שאתמול גם קו הבין-עירוני בחזרה הוריד ניקוב נוסף. כלומר שלמתי 4 כרטיסים עבור 2 נסיעות.

היום בבוקר, נסעתי קודם קן בין עירוני ולאחר מיכן שעלתי על קו העירוני - היה נהג צדיק. אמר לי "המכונה לקחה ממך קוד 6 במקום כרטיס המשך" וביטל את החיוב. הוא גם אמר שראה שזה קורה הרבה - המכונה מנקבת את קוד הגבוה יותר (וזה דברי הנהג).
היום אשלח פקס עם בקשה להחזר... אך עדיין כל הסיפור הזה משאיר אותי בתחושה של חוסר עונים מול המערכת.

cwen

New member
באמת תנסה כל פעם להבהיר לנהג

דבר ראשון - גיליתי שאתמול גם קו הבין-עירוני בחזרה הוריד ניקוב נוסף. כלומר שלמתי 4 כרטיסים עבור 2 נסיעות.

היום בבוקר, נסעתי קודם קן בין עירוני ולאחר מיכן שעלתי על קו העירוני - היה נהג צדיק. אמר לי "המכונה לקחה ממך קוד 6 במקום כרטיס המשך" וביטל את החיוב. הוא גם אמר שראה שזה קורה הרבה - המכונה מנקבת את קוד הגבוה יותר (וזה דברי הנהג).
היום אשלח פקס עם בקשה להחזר... אך עדיין כל הסיפור הזה משאיר אותי בתחושה של חוסר עונים מול המערכת.
באמת תנסה כל פעם להבהיר לנהג
שמדובר בנסיעת המשך לפני שאתה מניח את הכרטיס על המכונה. אז הם ישימו לב.

846

Active member
בכל עמדת רב קו של אגד

רק בחוף הכרמל?

בכל עמדת רב קו של אגד
אני לא יודע היכן יש באיזור חיפה והצפון.

כרטיסיית זכאי 15נסיעות בעלות 66₪

כמה עולה
כמה עולה כרטיסיית זכאי של מינימום נסיעות בכרטיסיה, בתוך תל אביב בחברת דן?

תודה רבה למי שעונה!!!!
אבל ניתן גם לטעון ערך צבור זכאי בעלות 30₪ כשהטעינה בפועל היא 45₪
מספיק ל6 נסיעות ונשאר עוד עודף להמשך. אבל כמובן לא שומר על המחיר בעליית המחירים שצפויה בראשון לחודש.

תודה רבה על התשובה

אבל ניתן גם לטעון ערך צבור זכאי בעלות 30₪ כשהטעינה בפועל היא 45₪
מספיק ל6 נסיעות ונשאר עוד עודף להמשך. אבל כמובן לא שומר על המחיר בעליית המחירים שצפויה בראשון לחודש.
תודה רבה על התשובה

מצב
הנושא נעול.
למעלה