קואופרטיב אגד הפר הסכם עם עירית כרמיאל

מצב
הנושא נעול.

25306yosef

New member

כלומר, למיטב הבנתי וידיעתי בקואופרטיב אגד החליטו להפר הסכם ולא לספק שירותי הסעות בשעות הלילה עבור עיריית כרמיאל למרות שקואופרטיב אגד התחייב לספק את ההסעות האלה על פי הסכם בין הצדדים שנחתם לפני כחצי שנה והתבסס על אותו הסכם מהשנה שעברה שפעל ללא כל תקלות.

להלן ההודעה הרשמית שפורסמה על ידי מטה הפסטיבל בדף הפייסבוק:

"לכל אורחי הפסטיבל בוקר טוב,
אנו מתנצלים מעומק הלב על אי הנעימות שנגרמה לכם אמש בהמתנה לאוטובוסים בשעות הלילה הקטנות.
אנו כעת בודקים באופן מקיף את הגורמים לתקלה שנוצרה.
אנו מבטיחים לכם שהעניין מטופל באופן יסודי וכי הדבר לא יחזור על עצמו שנית.
מקוים לראותכם גם היום בין אורחינו.
החווייה שלכם ושביעות הרצון שלכם היא נר לרגלינו.
בהערכה רבה,
צוות הפסטיבל"

http://www.facebook.com/karmielfestival?ref=stream

25306yosef

New member
ועוד הערה קטנה וחשובה,

כלומר, למיטב הבנתי וידיעתי בקואופרטיב אגד החליטו להפר הסכם ולא לספק שירותי הסעות בשעות הלילה עבור עיריית כרמיאל למרות שקואופרטיב אגד התחייב לספק את ההסעות האלה על פי הסכם בין הצדדים שנחתם לפני כחצי שנה והתבסס על אותו הסכם מהשנה שעברה שפעל ללא כל תקלות.

להלן ההודעה הרשמית שפורסמה על ידי מטה הפסטיבל בדף הפייסבוק:

"לכל אורחי הפסטיבל בוקר טוב,
אנו מתנצלים מעומק הלב על אי הנעימות שנגרמה לכם אמש בהמתנה לאוטובוסים בשעות הלילה הקטנות.
אנו כעת בודקים באופן מקיף את הגורמים לתקלה שנוצרה.
אנו מבטיחים לכם שהעניין מטופל באופן יסודי וכי הדבר לא יחזור על עצמו שנית.
מקוים לראותכם גם היום בין אורחינו.
החווייה שלכם ושביעות הרצון שלכם היא נר לרגלינו.
בהערכה רבה,
צוות הפסטיבל"

http://www.facebook.com/karmielfestival?ref=stream
ועוד הערה קטנה וחשובה,
כמובן שעיריית כרמיאל שילמה כבר לפני חצי שנה עבור ההסעות האלה שקואופרטיב אגד התחייב לספק על פי הסכם בין הצדדים.

ה2

New member
ומהיכן מסיק כבודו שאגד הפרה הסכם עם עיריית

ועוד הערה קטנה וחשובה,
כמובן שעיריית כרמיאל שילמה כבר לפני חצי שנה עבור ההסעות האלה שקואופרטיב אגד התחייב לספק על פי הסכם בין הצדדים.
כרמיאל???? אולי כבודו יודע ויספר לכולם מדוע אגד לא מפעילה השנה את ההסעות לפסטיבל?????

25306yosef

New member
מתי בכלל היה הסעות אל הפסטיבל ?

כרמיאל???? אולי כבודו יודע ויספר לכולם מדוע אגד לא מפעילה השנה את ההסעות לפסטיבל?????
מדובר בכלל על שאטלים פנימיים בתוך כרמיאל מקרית הפסטיבל אל שני מגרשי החניה בכניסה לעיר.

ולעניין שאלתך,

אם מטה הפסטיבל פרסם הודעה רשמית על כך שעקב "תקלה" שירות השאטלים לא פעל בשעות הלילה, אז ככל הנראה מדובר בהפרת הסכם. אחרת מה יכולה להיות הסיבה ל"תקלה" ?

ה2

New member
מדברי כבודו משתמע שאם יש לי אחות אז ככל הנראה

מדובר בכלל על שאטלים פנימיים בתוך כרמיאל מקרית הפסטיבל אל שני מגרשי החניה בכניסה לעיר.

ולעניין שאלתך,

אם מטה הפסטיבל פרסם הודעה רשמית על כך שעקב "תקלה" שירות השאטלים לא פעל בשעות הלילה, אז ככל הנראה מדובר בהפרת הסכם. אחרת מה יכולה להיות הסיבה ל"תקלה" ?
היא עוסקת במקצוע לא מכובד ועתיק......
ולענייננו - בנוסף לשאטלים מ- ואל קריית הפסטיבל, ההסעות כוללות גם העברת רקדנים בתוך כרמיאל ומחוצה לה לכל חלקי הארץ. ואם יש הודעה על תקלה, אולי מדובר כלל ועיקר על התארגנות לא נאותה מצד חברה פרטית שמועסקת השנה בהסעות . אותה חברה/חברות נשכרו ע"י עיריית כרמיאל לאחר שאגד הודיעה מבעוד מועד שהשנה היא אינה מבצעת את ההסעות מאחר ועיריית כרמיאל טרם שילמה לאגד אגורה בעד ביצוע הסעות הפסטיבל בשנה שעברה, מה גם שככל הנראה אין זו השנה הראשונה שיש סחבת בתשלומים............... ולכן צר לי לאכזב את כבודו שכן הטלת הרפש על אגד לא היתה הפעם במקומה ומודה ועוזב - ירוחם!!!

25306yosef

New member
תודה על תשובתך המפורטת

היא עוסקת במקצוע לא מכובד ועתיק......
ולענייננו - בנוסף לשאטלים מ- ואל קריית הפסטיבל, ההסעות כוללות גם העברת רקדנים בתוך כרמיאל ומחוצה לה לכל חלקי הארץ. ואם יש הודעה על תקלה, אולי מדובר כלל ועיקר על התארגנות לא נאותה מצד חברה פרטית שמועסקת השנה בהסעות . אותה חברה/חברות נשכרו ע"י עיריית כרמיאל לאחר שאגד הודיעה מבעוד מועד שהשנה היא אינה מבצעת את ההסעות מאחר ועיריית כרמיאל טרם שילמה לאגד אגורה בעד ביצוע הסעות הפסטיבל בשנה שעברה, מה גם שככל הנראה אין זו השנה הראשונה שיש סחבת בתשלומים............... ולכן צר לי לאכזב את כבודו שכן הטלת הרפש על אגד לא היתה הפעם במקומה ומודה ועוזב - ירוחם!!!
תודה על תשובתך המפורטת

לפעמים צריך להטיל רפש ואפילו לכתוב בצורה נזעמת ובוטה על מנת לקבל התייחסות ותשובה עניינית ומפורטת. אני בטוח שתשובה כזאת לא הייתי מקבל מאגד, וגם לא מעיריית כרמיאל...

mister K

New member
הדבר היחיד שאתה עלול לקבל זו תביעת לשון הרע.

תודה על תשובתך המפורטת

לפעמים צריך להטיל רפש ואפילו לכתוב בצורה נזעמת ובוטה על מנת לקבל התייחסות ותשובה עניינית ומפורטת. אני בטוח שתשובה כזאת לא הייתי מקבל מאגד, וגם לא מעיריית כרמיאל...

יש הבדל בין כתיבה בצורה נזעמת לבין כתיבת שקרים שאתה המצאת.

25306yosef

New member
רשמתי למיטב הבנתי וידיעתי

יש הבדל בין כתיבה בצורה נזעמת לבין כתיבת שקרים שאתה המצאת.
כך שיש כאן השערה, ולא שקר שהמצאתי.

mister K

New member
כתבת באופן מפורש ולא מסויג שאגד הפרה הסכם.

כך שיש כאן השערה, ולא שקר שהמצאתי.
אם זה לא נכון, אזי שיש כאן עילה לתביעת לשון הרע.

25306yosef

New member
בתוכן ההודעה עצמה רשמתי למיטב הבנתי וידיעתי

אם זה לא נכון, אזי שיש כאן עילה לתביעת לשון הרע.
בתוכן ההודעה עצמה רשמתי למיטב הבנתי וידיעתי
בכותרת ההודעה לא ניתן לרשום הודעות ארוכות.

אתה לא אמור לקבל תשובה רישמית מאגד...

תודה על תשובתך המפורטת

אתה לא אמור לקבל תשובה רישמית מאגד...
אגד לא צריכה לנהל את עסקיה הפרטיים ע"ג פורום תחבורה ציבורית בתפוז....

מצב
הנושא נעול.
למעלה