שרשור הכוונה ומודיעין 5/3

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
בעצם יש שירות הסעות מקרית אריה לראש העין.

מתחנת רכבת ראש העין בימי ראשון יש שירות
הסעות ישיר למחנה נתן. יוצא אוטובוס מהוד השרון, עובר בכפר סבא וממשיך לתחנת ראש העין, משם יורד לכביש 6 וממשיך למרכזית באר שבע ומחנה נתן. אם יש לך איך להגיע לשם, הרווחת, אם לא אפשר לנסוע ברכבת (בתשלום) לראש העין ומשם לעלות על ההסעה. לחילופין ניתן להגיע לרכבת מרכז בת"א ולקחת משם את 380 הישיר לבאר שבע. ממרכזית באר שבע קווים 32 מטרודן (במסוף הקווים העירוניים, בין המרכזית לתחנת הרכבת) או קו 46 של מטרופולין מרציף מספר 1, בתוך המרכזית. קו 46 עדיף כי הוא ריק ו32 דחוס עם 100 חיילים עליו. קו 46 יוצא ממרכזית ב"ש בשעה 10:00, והוא מגיע תוך 5 דקות למחנה נתן. מאם המושבות לרכבת מרכז, נוסעים עם 38/51 דן (יש ל51 שתי חלופות בוקר שעוברות באם המושבות). 38 לא תדיר ואפשר לקחת את 53 של קווים לז'בוטינסקי ומשם להחליף לכל קו של אגד ודן שנוסע לת"א מלבד 66. 380 מופעל ע"י מטרופולין ואגד תעבורה לסירוגין. זמנים לכל הקווים ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il
מתחנת רכבת קרית אריה לתחנת רכבת ראש העין יש שירות הסעות, תוכלי לעלות על ההסעה לתחנת ראש העין ומשם על הסעה ישירה למחנה נתן. ההסעה מגיע למתחם הרציפים שיש במחנה נתן, מהיכן שיוצאות ההסעות לכל בסיסי הדרום. על מנת להגיע חר"פ, אם את צריכה לשם... את צריכה ללכת על הכביש בצמוד לגדר המחנה עד לכניסה הבאה או לעלות על 32/46 מתחנת הבטון שנמצאת שם (לא נראה לי שיש שלט על התחנה, לפחות אז לא היה) לנסיעה של תחנה אחת לחר"פ. אישית עדיף ללכת ברגל, זה לא יותר מ10 דקות הליכה והאוטובוסים לא באים כל רגע.

olli3

New member
מנהל
עוד תוספת>>>

מתחנת רכבת קרית אריה לתחנת רכבת ראש העין יש שירות הסעות, תוכלי לעלות על ההסעה לתחנת ראש העין ומשם על הסעה ישירה למחנה נתן. ההסעה מגיע למתחם הרציפים שיש במחנה נתן, מהיכן שיוצאות ההסעות לכל בסיסי הדרום. על מנת להגיע חר"פ, אם את צריכה לשם... את צריכה ללכת על הכביש בצמוד לגדר המחנה עד לכניסה הבאה או לעלות על 32/46 מתחנת הבטון שנמצאת שם (לא נראה לי שיש שלט על התחנה, לפחות אז לא היה) לנסיעה של תחנה אחת לחר"פ. אישית עדיף ללכת ברגל, זה לא יותר מ10 דקות הליכה והאוטובוסים לא באים כל רגע.
עוד תוספת>>>
ההסעה מקרית אריה לראש העין יוצאת פעם בשעה (לא יודע מה זה אומר לגבי מתי...) ומראש העין לבאר שבע כל חצי שעה מגיע אוטובוס שמתחיל את נסיעתו בהוד השרון ועובר גם בכפר סבא. כל זה על עובד על פי תפוסה... אם מקרית אריה מתמלא אוטובוס תוך חצי שעה אז הוא יוצא, מגיע חדש ומאז מחכים או שיתמלא או שתעבור שעה. לגבי הנסיעה מראש העין, ממה שהבנתי מכמה אנשים, התדירות יותר גבוהה מחצי שעה כי אוטובוסים מתמלאים מהר. אם תרצי תוכלי לעיין כאן על רשימת הקווים ויעדם: http://rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Documents/SoldiersShuttle/טבלה דרומה.pdf

iris707

New member
לגבי ההסעות מקרית אריה - פ"ת

האם ההסעה ישירה לתחנת הרכבת בראש העין או שההסעה היא להוד השרון ורק אח"כ לראש העין? תודה!

יש את הפרטים הללו באתר הרכבת

האם ההסעה ישירה לתחנת הרכבת בראש העין או שההסעה היא להוד השרון ורק אח"כ לראש העין? תודה!
יש את הפרטים הללו באתר הרכבת
יש הסעה שמתחילה בקרית אריה, דרך ראש העין וכפר סבא להוד השרון, ב-7 וב-8 בבוקר. ויש הסעה שמתחילה בתל אביב דרך קרית אריה וסגולה עד ראש העין, כל חצי שעה בין 6:30 ל-8:30 (זמני היציאה מהתחנה המרכזית בתל אביב).

יש מספר אפשרויות:

פ"ת פינת העצמאות/הנשיאים לקו 51?
(אני משער שתחנת 51 בז'בוטינסקי/רוטשילד הכי הגיונית?) וגם, יש משהו שימושי מתחנת רכבת קרית אריה לאזור העצמאות/הנשיאים?
יש מספר אפשרויות:
1. ללכת לתחנה ברחוב כץ או ברחוב רוטשילד ליד המרכז המסחרי (היכן שנמצאים הסופר פארם, המקדונלדס, השופרסל וכו') ולעלות על 22 או 98 (של קווים) לכיוון בילינסון / מסוף החרש ולהחליף בבילניסון ל-51. 2. לעלות ברחוב העצמאות לכיוון מערב על קו 53 (של קווים) וליסוע איתו עד זנקנר פינת ז'בוטינסקי (זו דרך ארוכה יותר). 3. בשעות הבוקר אפשר ללכת ברגל עד רחוב סלנט ולעלות על קו 50 של דן (במקום 51), אם תחנות ההורדה שלו מתאימות לך. ויש גם את האפשרות של ה-82. לגבי תחנת הרכבת קרית אריה, הנגישות שלה ידועה לשמצה. אפשר ליסוע עם 46 של קווים (בשעות שבהן הוא פעיל) עד בילינסון ומשם ליסוע עם 22 או 98. אפשר גם ללכת ברגל מבילינסון לבית חולים שניידר ושם יש עוד אפשרויות - 53,16,62 (כולם של קווים). אפשר ליסוע עם קו 44 של קווים מתחנת הרכבת עד לשכונת הדר המושבות ושם להחליף לקו 53 עד לעצמאות פינת הנשיאים. ואפשר ללכת ברגל מתחנת הרכבת בקרית אריה עד לתיכון אחד העם ברחוב זכרון יעקב בשכונת הדר המושבות (הותיקה) - להיכנס לשכונה מדרך זבולון המר דרך רחוב מטולה, ולעלות ליד התיכון על קו 53. זו הליכה של כ-20 דקות, אבל במצב הנגישות והתדירות של קו 44, לעיתים היא עדיפה. זה המצב עד אשר תוכנית "שילובים" תיזכר גם בתחנות הרכבת של פתח תקוה...

pril

New member
תודה!

יש מספר אפשרויות:
1. ללכת לתחנה ברחוב כץ או ברחוב רוטשילד ליד המרכז המסחרי (היכן שנמצאים הסופר פארם, המקדונלדס, השופרסל וכו') ולעלות על 22 או 98 (של קווים) לכיוון בילינסון / מסוף החרש ולהחליף בבילניסון ל-51. 2. לעלות ברחוב העצמאות לכיוון מערב על קו 53 (של קווים) וליסוע איתו עד זנקנר פינת ז'בוטינסקי (זו דרך ארוכה יותר). 3. בשעות הבוקר אפשר ללכת ברגל עד רחוב סלנט ולעלות על קו 50 של דן (במקום 51), אם תחנות ההורדה שלו מתאימות לך. ויש גם את האפשרות של ה-82. לגבי תחנת הרכבת קרית אריה, הנגישות שלה ידועה לשמצה. אפשר ליסוע עם 46 של קווים (בשעות שבהן הוא פעיל) עד בילינסון ומשם ליסוע עם 22 או 98. אפשר גם ללכת ברגל מבילינסון לבית חולים שניידר ושם יש עוד אפשרויות - 53,16,62 (כולם של קווים). אפשר ליסוע עם קו 44 של קווים מתחנת הרכבת עד לשכונת הדר המושבות ושם להחליף לקו 53 עד לעצמאות פינת הנשיאים. ואפשר ללכת ברגל מתחנת הרכבת בקרית אריה עד לתיכון אחד העם ברחוב זכרון יעקב בשכונת הדר המושבות (הותיקה) - להיכנס לשכונה מדרך זבולון המר דרך רחוב מטולה, ולעלות ליד התיכון על קו 53. זו הליכה של כ-20 דקות, אבל במצב הנגישות והתדירות של קו 44, לעיתים היא עדיפה. זה המצב עד אשר תוכנית "שילובים" תיזכר גם בתחנות הרכבת של פתח תקוה...
תודה!

Galuush

New member
הגעה לרחוב ישראל בק בתל אביב

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי, אני אני מגיעה לרחוב ישראל בק 41 בשכונת מוטיפיורי מעזריאלי? תודה מראש

אני2010

New member
ללכת ברגל. זה מרחק הליכה קצר

היי, אני אני מגיעה לרחוב ישראל בק 41 בשכונת מוטיפיורי מעזריאלי? תודה מראש
ללכת ברגל. זה מרחק הליכה קצר
יש ללכת לכיוון בית קלקא תשאלי אנשים שם יסבירו לך איפה זה

Meitavi

New member
איזה קווים אוטובוסים מצפוון ת"א עד לתל השומר?

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אני2010

New member
מה זה צפון תל אביב אצלך?

מה זה צפון תל אביב אצלך?
רמת אביב?דיזינגוף? אבן גבירול??? איפה ? תהיי יותר ספציפית... וגם לתל השומר תהיי יותר ספציפית... לבית החולים? לאוניברסיטה???

sivi18

New member
מראשון לציון לרמת גן

מראשון לציון לרמת גן
איך אני מגיעה מראשון לציון אזור התחנה המרכזית הישנה או לחילופין מתל אביב אזור ארלוזורוב למכללת רמת גן-רחוב פנחס רוטנברג 87? פעם ראשונה שאני שם ואין לי מושג איך להגיע תודה לעוזרים

olli3

New member
מנהל
164/166 לאלוף שדה ומשם>>>

מראשון לציון לרמת גן
איך אני מגיעה מראשון לציון אזור התחנה המרכזית הישנה או לחילופין מתל אביב אזור ארלוזורוב למכללת רמת גן-רחוב פנחס רוטנברג 87? פעם ראשונה שאני שם ואין לי מושג איך להגיע תודה לעוזרים
164/166 לאלוף שדה ומשם>>>
יש שעושים את זה ברגל או שיוצאים מהמסוף לכיוון רמת גן (הכיוון המנוגד לתל השומר), יש לחצות שם כבישים ולקחת מהתחנה שם את קו 134 של דן (תדירות פעם בחצי שעה). קו זה יוצא בכל שעה עגולה ובכל מחצית השעה מתל השומר. לוקח לו כ10-15 דקות להגיע לתחנת מחלף אלוף שדה. יש שיורדים בבר אילן (עם 164 ו165 בלבד, 166 לא טוב לבר אילן) ומשם עוברים לצד של רמת גן והולכים ברגל או לוקחים את 61/67/134 לנסיעה קצרה. אם יש רב קו, הכי פשוט לטעמי זה לרדת באלוף שדה, מתוך המסוף לעלות על 55 של קווים, 63/139 של דן לנסיעה של שתי דקות לכל היותר לתחנת מנהרת אלוף שדה (צומת הרחובות אלוף שדה, הירדן, ברנשטיין) ולהחליף מרחוב הירדן ל67/134 דן לנסיעה קצרה של פחות מ-5 דקות. לטעמי בהחלט אפשר ללכת את זה ברגל, פשוט צריך עבור ברחובות וסמטאות כדי "לחתוך" את השכונה ולא כפי שהאוטובוס מבצע בעצם עיקוף על מנת להגיע למכללה. אם את צריכה הסברים נוספים על המקום, אפשר לצרף מפות שתביני על מה מדובר.

Wuthering

New member
מצומת גהה לרחוב ספיר בהצליה פיתוח?

olli3

New member
מנהל
בבוקר 3 נסיעות של קו 553 אגד ישירות ליעד.

יש לרדת בתחנה הראשונה שברחוב משכית. מדובר על תחנה אחת אחרי מחלף הסירה. לאחר הירידה מהאוטובוס יש להמשיך עם כייון הנסיעה של האוטובוס ולפנות ימינה לרחוב ספיר. בשאר השעות יש לנסוע עם 66 דן עד פנקס פינת נמיר (ת"א) ולעבורלנמיר ומשם 90 מטרופולין עד היעד.

Wuthering

New member
אני דווקא צריך את שעות הצהריים... חשבתי

יש לרדת בתחנה הראשונה שברחוב משכית. מדובר על תחנה אחת אחרי מחלף הסירה. לאחר הירידה מהאוטובוס יש להמשיך עם כייון הנסיעה של האוטובוס ולפנות ימינה לרחוב ספיר. בשאר השעות יש לנסוע עם 66 דן עד פנקס פינת נמיר (ת"א) ולעבורלנמיר ומשם 90 מטרופולין עד היעד.
אני דווקא צריך את שעות הצהריים... חשבתי
שלא אצטרך החלפה... תודה!

בועז ל

New member

קריית אונו לבני ברק, רחוב עזרא 11?

היי איך אני מגיעה? אני יכולה עם קו 18?

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 18/45,מגיעים לכהנמן פינת עזרא.

היי איך אני מגיעה? אני יכולה עם קו 18?
אפשר עם 18/45,מגיעים לכהנמן פינת עזרא.
משם זה הליכה של פחות מ-5 דקות לעזרא 11.

מצב
הנושא נעול.