הודעת פריקה ! 1405-1406-1407:

מצב
הנושא נעול.
האוניה האטה מאוד מהירותה עקב גלים גבוהים

מיקום האונייה נכון ליום 13.02.12 שעה 08:35 ..
מישהו יכול לומר לי מהו רוחב המייצר במקום בו האונייה אמורה לחצות בשפיץ של המגף של איטליה ?
מאוד בים. אי לכך היא תאחר וצפוייה להגיע רק ביום 18.02. אני מקווה שאין נזק לקטרים כי הים שוצף וגועש ויתכן שמים חדרו גם לתאי האיחסון על-פי מה שדווחתי היום. נקווה ששלום הציוד מצויין. המשך לעקוב. תודה רבה.

משה343

New member
אני מקווה שהקטרים יעמדו בטלטולים בים התיכון..

מאוד בים. אי לכך היא תאחר וצפוייה להגיע רק ביום 18.02. אני מקווה שאין נזק לקטרים כי הים שוצף וגועש ויתכן שמים חדרו גם לתאי האיחסון על-פי מה שדווחתי היום. נקווה ששלום הציוד מצויין. המשך לעקוב. תודה רבה.
ויגיעו בשלום לנמל אשדוד
כשאני הפלגתי בעבר באונייה צים יפן מחיפה לפיראוס האונייה הפליגה מהר לכיוון פיראוס ככל הנראה לעמוד בלו"ז ובחזרה המהירות ירדה, אבל זה היה קיץ והים היה שקט . אני ישתדל להביא עדכונים

מצטרף לאיחולים. תודה !

ויגיעו בשלום לנמל אשדוד
כשאני הפלגתי בעבר באונייה צים יפן מחיפה לפיראוס האונייה הפליגה מהר לכיוון פיראוס ככל הנראה לעמוד בלו"ז ובחזרה המהירות ירדה, אבל זה היה קיץ והים היה שקט . אני ישתדל להביא עדכונים
מצטרף לאיחולים. תודה !

משה343

New member
‫מיקום האונייה נכון ליום 15.02.12 שעה 14:44..

ייפרקו מהאוניה (שמה שמור במע') והפעם בנמל אשדוד ולא בנמל הקישון ! הפריקה אמורה להתבצע או ביום 15.02 או ביום 16.02 ויש לכולכם בארץ ד"ש ישיר מהקפטן של האוניה ומכל הצוות ! עד כאן לערב זה.
האונייה נמצאת מדרום לאי כרתים ונראה כי הגבירה טיפה את המהירות .

תודה ! תמשיך לעקוב ולעדכן: לפי המיקום אכן

האונייה נמצאת מדרום לאי כרתים ונראה כי הגבירה טיפה את המהירות .
היא אמורה להגיע ארצה בלילה שבין ה-17 ל- 18 לפברואר (לא סופי).

משה343

New member
מה קורה עם מזג האויר בים התיכון ?....

היא אמורה להגיע ארצה בלילה שבין ה-17 ל- 18 לפברואר (לא סופי).
מה קורה עם מזג האויר בים התיכון ?....
יש שיפור ? שמתי לב שהאוניה הגבירה טיפה את המהירות.

משה343

New member
יכול להיות שהאונייה כ- 30 ק"מ מחופי ישראל ?..

ייפרקו מהאוניה (שמה שמור במע') והפעם בנמל אשדוד ולא בנמל הקישון ! הפריקה אמורה להתבצע או ביום 15.02 או ביום 16.02 ויש לכולכם בארץ ד"ש ישיר מהקפטן של האוניה ומכל הצוות ! עד כאן לערב זה.
משהו פה לא נראה לי .

כרגע האוניה 17.6 ק"מ מנמל אשדוד !

משהו פה לא נראה לי .
היא תגיע אליו הלילה. פרטיה: אשדוד ELTA (****) ACM SHIP (151) LIBERIA GENERAL CARG GENERAL CARG 12/4797 12/4797 18/02/2012 00:00 מידע נוסף כאן: http://www.israports.co.il/TargetServices/view/shippingschedule/Pages/ShippingSchedule.aspx

משה343

New member
אם כך איך היא נמצאת באזור חיפה כרגע ?

היא תגיע אליו הלילה. פרטיה: אשדוד ELTA (****) ACM SHIP (151) LIBERIA GENERAL CARG GENERAL CARG 12/4797 12/4797 18/02/2012 00:00 מידע נוסף כאן: http://www.israports.co.il/TargetServices/view/shippingschedule/Pages/ShippingSchedule.aspx
ובצהריים היא הופיעה במפה באזור אשדוד. חשבתי כבר שהיא פרקה באשדוד והמשיכה לכיוון חיפה .

התכוונתי לנמל חיפה שם היא תפרוק מחר סחורה קטנ

ובצהריים היא הופיעה במפה באזור אשדוד. חשבתי כבר שהיא פרקה באשדוד והמשיכה לכיוון חיפה .
התכוונתי לנמל חיפה שם היא תפרוק מחר סחורה קטנ
קטנה ותפליג מיד לאשדוד. תמשיך לעקוב. אני רץ למיטה - לא מרגיש טוב בגלל היין...לילה טוב.

משה343

New member
האנייה עדיין אוגנת בנמל חיפה ...

האנייה עדיין אוגנת בנמל חיפה ...
מעניין מתיי היא תגיע לנמל אשדוד, היה צפי ל- 18.2

מצב
הנושא נעול.
למעלה