מחר הרכבות תפעלנה, אבל אם השביתה תימשך

מצב
הנושא נעול.
מה אתה קשור?

סוף סוף נראה את כוחנו האמיתי...
וזה יהיה רק פרומו לשביתה הגדולה שתיהיה באוטובוסים אם מאמצי הממשלה לחסל את הענף ימשיכו. נראה את כל הגיבורים חובבי הרכבת מסתדרים באמת בלי אוטובוסים.
מה אתה קשור?
אמרת שאתה אגד תעבורה לא אגד אתה עובד בכל מקרה (אם אתה באמת נהג אוטובוס)

stratomaximus

New member
יש לך הסתכלות צרה ותלושה מהמציאות על העניין

וזה יהיה רק פרומו לשביתה הגדולה שתיהיה באוטובוסים אם מאמצי הממשלה לחסל את הענף ימשיכו. נראה את כל הגיבורים חובבי הרכבת מסתדרים באמת בלי אוטובוסים.
יש לך הסתכלות צרה ותלושה מהמציאות על העניין
חבל שאתה מסרב להבין שרכבת מפותחת יותר תגביר את השימוש באוטובוסים = יותר מקומות עבודה לנהגים. נפנופי הידיים שלך לא יעזרו לך לשכנע את האחרים. אתה פשוט טועה.

אולי באמת "סוף סוף תראו את כוחכם האמיתי"

אולי באמת "סוף סוף תראו את כוחכם האמיתי"
והמדינה תשקיע יותר בפיתוח מערכות תחבורה ציבורית מודרניות ומתקדמות. רק שלא ברור בשם איזה קולקטיב אתה מדבר בדיוק... אתה כנראה לעולם לא תשתכנע שלא הרכבת היא המתחרה של האוטובוסים, אלא הרכב הפרטי. המצאת לעצמך תיאוריה מופרכת שאם מפתחים את הרכבת אז לא יהיה צורך באוטובוסים, אבל האמת היא שאם לא יפתחו את הרכבת יהיה עוד פחות צורך באוטובוסים, כי הרכב הפרטי ינחית מכת מחץ על האוטובוסים אני איתך - תראה, אתה והקולקטיב הדמיוני שאתה מדבר בשמו, את כוחך האמיתי. אם תצליח, אולי ייצא מהעז מתוק ומדינת ישראל תתקדם ממערכת תחבורה ציבורית מודל המאה העשרים למערכת תחבורה ציבורית מודל המאה העשרים ואחת. אז אתה שובת מחר, כן? אני סומך עליך...

benshap2

New member
כאילו אפשר לסמוך על הועד של הרכבת

באגד ובדן יהיו שיבושים. אני כותב שיבושים ולא כפי שכתוב בכתבה "אין אוטובסים", כי מדובר בנהגים השכירים שיצטרפו לשביתה.
התרגלו לחופש רוצים עוד...

חן המלך2

New member
אז אני רוצה להבין משהו...

התרגלו לחופש רוצים עוד...
יהיו אוטובוסים או לא?אני אמור להגיע מחר למחנה יפתח עם קו 500 ממרכזית המפרץ,ואני לא יודע מה לעשות...לנסוע לשם או לא?יהיה דרך להגיע?

benshap2

New member
לפי מה שכתוב בכלי התקשורת יהיו שיבושים באגד

יהיו אוטובוסים או לא?אני אמור להגיע מחר למחנה יפתח עם קו 500 ממרכזית המפרץ,ואני לא יודע מה לעשות...לנסוע לשם או לא?יהיה דרך להגיע?
לפי מה שכתוב בכלי התקשורת יהיו שיבושים באגד
ודן. זה אומר שיהיו אוטובוסים, אבל לא כולם, ואני לא יודע כמה ניתן לדעת מראש מה יעבוד ובאיזו תדירות. אם יש לך איזה קו של חברה אחרת, מהחברות הפרטיות שלא שובתות מחר, אשר נוסע לבסיס שלך - אולי עדיף לקחת אותו. בכל מקרה אם תאחר בגלל השביתה ותדווח בזמן אמת למפקד שלך מה קורה, אני בספק שיעשו לך משהו.

scooby5

Member
אני לא מאמין שתהיה לך בעיה

אני לא מאמין שתהיה לך בעיה
אבל אם בכל זאת אתה מודאג, קח רכבת לנהריה, 367 לצפת ומשם 511 לק.שמונה (שני האוטובוסים של נתיב אקספרס שלא תשבות בוודאות). שוב - זו סתם הארכה מטורפת של הדרך וקשה לי להאמין שקו 500 לא יפעל, זה בכל זאת יום ראשון.

דיווח מהשטח: קווי דן ואגד עובדים (לא יודע

באגד ובדן יהיו שיבושים. אני כותב שיבושים ולא כפי שכתוב בכתבה "אין אוטובסים", כי מדובר בנהגים השכירים שיצטרפו לשביתה.
דיווח מהשטח: קווי דן ואגד עובדים (לא יודע
אם כרגיל) אבל בהמתנה של 5 דקות בז'בוטינסקי עברו קווי אגד 641,164 וקווי דן 51,51,49,66,166,50 בקיצור- אין מה לדאוג ולחפש מוניות!!

תגידו מתי המטרונית תשבות,

תגידו מתי המטרונית תשבות,
כשיש שביתת אוטובוסים או שביתת רכבות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה