מחר הרכבות תפעלנה, אבל אם השביתה תימשך

מצב
הנושא נעול.

באגד ובדן יהיו שיבושים. אני כותב שיבושים ולא כפי שכתוב בכתבה "אין אוטובסים", כי מדובר בנהגים השכירים שיצטרפו לשביתה.

אז מחר הסיוט האמיתי של התחברוה הציבורית

באגד ובדן יהיו שיבושים. אני כותב שיבושים ולא כפי שכתוב בכתבה "אין אוטובסים", כי מדובר בנהגים השכירים שיצטרפו לשביתה.
בלי הרכבת אפשר לשרוד, נוסעים קצת יותר אוטובוסים, קצת יותר פקקים. בלי אוטובוסים של שני המונופולים המושחתים האלה. המשק באמת יהיה מושבת.

magicbs

New member
אני באמת תוהה איך אני מגיע מחר לאנשהו.

בלי הרכבת אפשר לשרוד, נוסעים קצת יותר אוטובוסים, קצת יותר פקקים. בלי אוטובוסים של שני המונופולים המושחתים האלה. המשק באמת יהיה מושבת.
בתוך ירושלים וגם לת"א רציתי לנסוע. טוב שיש את דן וויאוליה, אבל מצד שני מבני ברק אני לא אגיע לשום מקום בלי דן. ניתן להגיע עם החברות האלה למקום שיש בהם את קווים למשל או מטרופולין לת"א?

mister K

New member
אתה תגיע בבטחה כי יהיו אוטובוסים. גם אגד ודן.

בתוך ירושלים וגם לת"א רציתי לנסוע. טוב שיש את דן וויאוליה, אבל מצד שני מבני ברק אני לא אגיע לשום מקום בלי דן. ניתן להגיע עם החברות האלה למקום שיש בהם את קווים למשל או מטרופולין לת"א?
אתה תגיע בבטחה כי יהיו אוטובוסים. גם אגד ודן.

mister K

New member
מספיק עם הסיסמאות האלה.

מספיק עם הסיסמאות האלה.
אגד ודן כבר מזמן לא "מונופולים מושחתים". מה אתה, נחמיה שטרסלר? ואני גם מבטיח לך שיהיו אוטובוסים מחר. לכל היותר יהיו שיבושים בקווים אם חלק מהשכירים ישבתו. כך זה בכל פעם שיש "שביתה באגד ובדן". כבר עשרות שנים הן לא שבתו שביתה אמיתית. החברים לא שובתים ובמקרה הצורך מגייסים בעלי תפקידים לעבוד בקו. בנוסף תמיד יש הרבה שכירים שבוחרים לא לשבות. זה לא כמו הועד של רכבת ישראל.

cwen

New member
בדרך כלל שביתות כמעט לא מורגשות באוטובוסים

כי אגד ודן מקפיצים את כל החברים, כל מי שיודע לנהוג עולה על אוטובוס. כבר היו שביתות בעבר באגד ודן והיתה מעט מאוד השפעה על הנוסעים.

846

Active member
השביתה הגדולה האחרונה שהיתה באגד

כי אגד ודן מקפיצים את כל החברים, כל מי שיודע לנהוג עולה על אוטובוס. כבר היו שביתות בעבר באגד ודן והיתה מעט מאוד השפעה על הנוסעים.
היתה בערך לפני שנולדת.... בדלל זה לא הרגשת את ההשפעה. על איזה שביתות אתה מדבר?????

cwen

New member
התכוונתי יותר לדן

היתה בערך לפני שנולדת.... בדלל זה לא הרגשת את ההשפעה. על איזה שביתות אתה מדבר?????
התכוונתי יותר לדן
אבל אני יודעת שבאגד יש את אותו המנגנון. אז הנחתי שעושים שם אותו דבר.

droriko

New member
זה תלוי

זה תלוי
אם השביתה היא נניח על תנאי השכר של השכירים אז הם ישבתו ואת תרגישי את זה היטב (כמו שהיה בשביתה של 2006). לעומת זאת כשהשביתה לא נוגעת להם אישית אז אין להם בעיה לצפצף עליה .

846

Active member
אתה מתבטא בצורה טיפשית

אתה מתבטא בצורה טיפשית

מושחתים? שב על הפה. יש לך הוכחות חותכות?

אם יש ברשותך הוכחות לשחיתות ואתה לא מדווח מיידית למשטרה, אתה שותף פעיל לשחיתות. למה מושחתים? מה עשו לך? לא רצו להעביר אותך טסט על אוטובוס?? גבו ממך יותר מדי כסף? לא עברו קרוב מדי לבית שלך? בכל הטרוניות שלך פנה למשרד התחבורה ולממשלה שלך. שם כל הבעיות ורק שם.

darkshadow1

New member
על דמגוגיה שמעת?

אם יש ברשותך הוכחות לשחיתות ואתה לא מדווח מיידית למשטרה, אתה שותף פעיל לשחיתות. למה מושחתים? מה עשו לך? לא רצו להעביר אותך טסט על אוטובוס?? גבו ממך יותר מדי כסף? לא עברו קרוב מדי לבית שלך? בכל הטרוניות שלך פנה למשרד התחבורה ולממשלה שלך. שם כל הבעיות ורק שם.
על דמגוגיה שמעת?
רק שתדע ככה אתה נשמע הרבה פעמים בנושאים אחרים
לילה טוב וקרדיט ל-楚歌 מ-http://www.photofans.cn/forum/showthread.php?forumid=40&threadyear=2012&threadid=24439

stratomaximus

New member
רוב הנהגים ועובדי המשק הם שכירים, לא?

רוב הנהגים ועובדי המשק הם שכירים, לא?
אם כן, אז בהחלט יהיה רע מחר.

dan120

New member
סוף סוף נראה את כוחנו האמיתי...

וזה יהיה רק פרומו לשביתה הגדולה שתיהיה באוטובוסים אם מאמצי הממשלה לחסל את הענף ימשיכו. נראה את כל הגיבורים חובבי הרכבת מסתדרים באמת בלי אוטובוסים.

mister K

New member
אתה לא מייצג את הענף. אתה סתם קשקשן זוטר.

וזה יהיה רק פרומו לשביתה הגדולה שתיהיה באוטובוסים אם מאמצי הממשלה לחסל את הענף ימשיכו. נראה את כל הגיבורים חובבי הרכבת מסתדרים באמת בלי אוטובוסים.
אתה לא מייצג את הענף. אתה סתם קשקשן זוטר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה