שרשור הכוונה ומודיעין 3-4/1

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מה לא היה ברור? אמרתי תל אביב מרכז.

תודה, אבל איזה תחנה ברכבת
1. באיזה תחנת רכבת לרדת? 2. לאיזה חברה שייך קו 149? 3. בינתיים מצאתי שקו 501 מגיע לפי גלילות מתחנת רכבת אורלוזורוב, פורמאלי זה נסיע של 15 דקות, לא פורמאלית זה נראה לי קרוב לשעה (פקקים). תודה על העזרה
מה לא היה ברור? אמרתי תל אביב מרכז.
אם כי אני ממליץ לנסוע בקווים 280/281. סע ברכבת רק אם קל לך להגיע לעד הלום. קו 149 מופעל על ידי חברת מטרופולין. אפשר לנסוע גם עם 501 או 601 שעוצרים קצת יותר רחוק אבל זה גם בסדר. זמן הנסיעה הממוצע הוא 15-20 דקות ולא רק פורמלית. כשיש פקקים זה אולי לוקח קצת יותר אבל עדיין לא מתקרב לשעה, אלא אם יש משהו מאוד יוצא דופן.

olli3

New member
מנהל
כמה חידודים נוספים>>>

תודה, אבל איזה תחנה ברכבת
1. באיזה תחנת רכבת לרדת? 2. לאיזה חברה שייך קו 149? 3. בינתיים מצאתי שקו 501 מגיע לפי גלילות מתחנת רכבת אורלוזורוב, פורמאלי זה נסיע של 15 דקות, לא פורמאלית זה נראה לי קרוב לשעה (פקקים). תודה על העזרה
כמה חידודים נוספים>>>
280/281 ויאולה מגיעים לרכבת מרכז בתל אביב - תחנה סופית (הם קווים ישירים). ברגע שתרד מהאוטובוס אתה תראה מולך את פתח הכניסה לתחנת רכבת מרכז. לך שמאלה, והיכנס למסוף אוטובוסים נוסף (יש שם מחסום עולה כמו של חניון ומצד ימים מודיעין של חברת דן), תעבור רציפי אוטובוסים של דן ואח"כ של אגד, תגיע לחניון קטן יחסית שבקצהו כביש עם רציף של כ-10 תחנות אוטובוסים. התחנה שנייה או השלישית היא תחנת קו 149 של מטרופולין. זמן הנסיעה עומד על 15-/20 דקות ללא פקקים כמו שנאמר וגם אם פקקים זה ייקח עוד טיפה, משהו בסביבות החצי שעה, אבל ממש לא יותר מזה. מה גם שצפוי לנו מזג אוויר נעים כך שגשם לא יגרום לעומסים גדולים יותר. ניתן לנסוע גם עם 501 אגד או 601/606 נתיב אקספרס (גם זולים יותר אם זה משנה לך נתיב אקספרס) ולרדת גם בצומת גלילות, רק שהתחנה של 149 קרובה יותר, אם פספסת את 149 ואתה לחוץ בזמן, אז הייתי עולה גם על שאר הקווים שציינתי. 501 נמצא בתחנה הסמוכה לתחנה של 149 ותחנה אחרי 501 אלו קווים 601/606. לו"ז מלא של כל הקווים תוכל למצוא באתר www.bus.gov.il

rigidid

New member
ירושלים: תחנה מרכזית-->הדסה עין כרם...

פעם הייתי עולה על קו 27 מהתחנה המרכזית בירושלים, לבית חולים הדסה עין כרם. התחנה המרכזית בוטלה ממסלול הקו, איזו דרך נוספת יש להגעה? אוטובוס אחר?

mister K

New member
ברכבת הקלה עד הר הרצל ומשם 27 להדסה.

פעם הייתי עולה על קו 27 מהתחנה המרכזית בירושלים, לבית חולים הדסה עין כרם. התחנה המרכזית בוטלה ממסלול הקו, איזו דרך נוספת יש להגעה? אוטובוס אחר?
ברכבת הקלה עד הר הרצל ומשם 27 להדסה.
ההחלפה היא באמצעות אותו כרטיס.

Hawkgirl

New member
קו 947 של אגד

קו 947 של אגד
האם קו 947 גם עובר בצומת סירקין לכיוון צומת רעננה? אם לא.. אילו קווים עוברים בצומת סירקים אל צומת רעננה/מרכז הוד השרון? ניסיתי לבדוק באתר של אגד אבל האתר קצת מקרטע..... :\ תודה לעוזרים~!

arielguelman

New member
היחיד זה 947

קו 947 של אגד
האם קו 947 גם עובר בצומת סירקין לכיוון צומת רעננה? אם לא.. אילו קווים עוברים בצומת סירקים אל צומת רעננה/מרכז הוד השרון? ניסיתי לבדוק באתר של אגד אבל האתר קצת מקרטע..... :\ תודה לעוזרים~!
היחיד זה 947
את יכולה לעלות עליו בצומת סירקין ולרדת בצומת רעננה המחיר 10.40 ש''ח

olli3

New member
מנהל
קווים 947/950 אגד מצומת סירקין להוד השרון

קו 947 של אגד
קווים 947/950 אגד מצומת סירקין להוד השרון
וצומת רעננה מרכז. אם האתר של אגד מקרתע וגם אם לא, חפשי באתר הזה: www.bus.gov.il האתר מקנה מידע על כל קווי האוטובוס בישראל, כל החברות כולל רכבת ישראל, הרכבת הקלה בירושלים והכרמלית בחיפה. הממשק דומה לממשק של אתר אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה