שרשור הכוונה ומודיעין 3-4/1

מצב
הנושא נעול.

some125

New member
מזה צומת נמיר איינשטין?

45 לא פעיל במוצאי שבת
אתה צריך לקחת 501/601 לכיוון צפון ולרדת בצומת נמיר/איינשטין אם אתה בא מצפון למה להגיע לארלוזרוב? מהיכן אתה מגיע
מזה צומת נמיר איינשטין?
כעיקרון אני צריך לאוניברסיטה. חחח אין לי כוח לרדת בכביש הראשי ( של סמינר הקיבוצים) וללכת ברגל עד לאוניברסיטה. אז אמרתי שאסע באוטובוס אממה, אני לא יודע מאיפה לקחת קו ואיזה. :)

אז אתה צריך חיים לבנון פינת אינשטיין

מזה צומת נמיר איינשטין?
כעיקרון אני צריך לאוניברסיטה. חחח אין לי כוח לרדת בכביש הראשי ( של סמינר הקיבוצים) וללכת ברגל עד לאוניברסיטה. אז אמרתי שאסע באוטובוס אממה, אני לא יודע מאיפה לקחת קו ואיזה. :)
באוטובוס שאתה בא דרומה רד תחנה אחת אחרי הירקון בצומת נמיר/יהודה המכבי (תבדוק שהקו שלך עוצר שם) תחצה את הכביש ותעלה על 24/25/126/171/271 אם האוטובוס שלך לא עוצר שם ואתה חייב להגיע לארלוזרוב. אז על דרך נמיר צפונה קווים 171/271

תיקון:271 עובר ממערב לאוניברסיטה

באוטובוס שאתה בא דרומה רד תחנה אחת אחרי הירקון בצומת נמיר/יהודה המכבי (תבדוק שהקו שלך עוצר שם) תחצה את הכביש ותעלה על 24/25/126/171/271 אם האוטובוס שלך לא עוצר שם ואתה חייב להגיע לארלוזרוב. אז על דרך נמיר צפונה קווים 171/271
תיקון:271 עובר ממערב לאוניברסיטה
ולא מגיע לצומת שרצית שאר הקווים נכונים

mister K

New member
אבל בשביל מה להמשיך לרכבת מרכז?

מזה צומת נמיר איינשטין?
אבל בשביל מה להמשיך לרכבת מרכז?
יש לך בדיוק את אותם קווים לאוניברסיטה גם מצומת סמינר הקיבוצים. אגב, לרוב הקווים הבינעירוניים קיימת תחנת הורדה גם בנמיר/איינשטיין. כך שאם אתה צריך להגיע לשם, אין צורך בשום אוטובוס נוסף.

mister K

New member
אין לשם קו מתחנה מרכזית.

שוב עזרתכם :)
אני צריכה להגיע מחר מי-ם אל רחוב קויפמן 2 תא , לבית הטקסטיל איזה קו מגיע מתחנה מרכזית ת"א? תודה!
אין לשם קו מתחנה מרכזית.
אפשר לקחת קו 41 עד מגדל נווה צדק ומשם ללכת ברגל דרך השכונה, או לחילופין קו 16 או 31 מלוינסקי עד מסוף כרמלית ומשם ברגל. אפשר גם לנסוע עם 480 לרכבת מרכז ומשם קו 18 עד בית הטכסטיל. אבל קחי בחשבון שזה סיבוב ארוך. מצד שני אולי הזמן ישתווה מכיוון שבאופציה הזאת אין הליכה כלל.

Adi522

New member
תודה :)

אין לשם קו מתחנה מרכזית.
אפשר לקחת קו 41 עד מגדל נווה צדק ומשם ללכת ברגל דרך השכונה, או לחילופין קו 16 או 31 מלוינסקי עד מסוף כרמלית ומשם ברגל. אפשר גם לנסוע עם 480 לרכבת מרכז ומשם קו 18 עד בית הטכסטיל. אבל קחי בחשבון שזה סיבוב ארוך. מצד שני אולי הזמן ישתווה מכיוון שבאופציה הזאת אין הליכה כלל.
תודה :)

אוהד11

New member
לחיל הרגלים בראשל"צ מגיע 10, שעובר

ת"א - ראשל"צ
שלום, אני צריכה להגיע משכונת כוכב הצפון לראשל"צ, חיל רגלים 2. אני צריכה להיות שם ב-10 בבוקר, ואשמח להכוונה. תודה!
ברחוב בלוך/עירית ת"א או בבן יהודה. לעירית ת"א יש להגיע עם קווי דן, מטרופולין ואגד שעוברים בש"י עגנון או ברוקח/אבן גבירול, או להגיע למסוף רדינג (ברגל או עם 6), ולהחליף ל- 4/104/204 עד לתחנה משותפת לאורך בן יהודה

koraliyah

New member
וואלה?

ברחוב בלוך/עירית ת"א או בבן יהודה. לעירית ת"א יש להגיע עם קווי דן, מטרופולין ואגד שעוברים בש"י עגנון או ברוקח/אבן גבירול, או להגיע למסוף רדינג (ברגל או עם 6), ולהחליף ל- 4/104/204 עד לתחנה משותפת לאורך בן יהודה
וואלה?
מעולה! אפילו עשר! :):) תודה רבה!!

mister K

New member
אין מיפו אבל יש קו 500 מתל אביב כמו בכל יום.

אוטובוס לשוהם
האם יש מחר אוטובוס לשוהם מיפו? תודה
אין מיפו אבל יש קו 500 מתל אביב כמו בכל יום.
מרכבת מרכז, עזריאלי, המסגר ותחנה מרכזית. הלו"ז באתר סופרבוס.

mister K

New member
280/281 או ברכבת לתל אביב מרכז ומשם קו 149.

אשדוד - מתחם פי גלילות
אני צריך להגיע מחר למתחם פי גלילות למשרדי חברה לראיון בשעה 16:00. האם בכלל יש תחבורה נוחה למקום?

Mishkafofer

New member
תודה, אבל איזה תחנה ברכבת

תודה, אבל איזה תחנה ברכבת
1. באיזה תחנת רכבת לרדת? 2. לאיזה חברה שייך קו 149? 3. בינתיים מצאתי שקו 501 מגיע לפי גלילות מתחנת רכבת אורלוזורוב, פורמאלי זה נסיע של 15 דקות, לא פורמאלית זה נראה לי קרוב לשעה (פקקים). תודה על העזרה

מצב
הנושא נעול.
למעלה