שרשור הכוונה ומודיעין 3-4/1

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מרגיז ש553 לא מבצע הורדה בגלילות - מטומטם

יש 49 אחד בבוקר שמגיע למחנה גלילות
יוצא ב6:55 מתחנה מרכזית פתח תקווה. אם לא מסתדרות השעות אז 49 עד הכפר הירוק, חוזרת אחורה לצומת ופונה שמאלה אחרי שאת עוברת מעל כביש חמש ושם יש תחנה של 147/149/282 לגלילות
מרגיז ש553 לא מבצע הורדה בגלילות - מטומטם
אפילו.

הגעה לרח נווה אפיקים בראש העין

אהלן. אני צריך להגיע מחר בבוקר לבית ספר נופים בראש העין, ברח' נווה אפיקים. איזה קו מגיע לשם מצומת קסם, או מגיע למקום קרוב? ראיתי במפה שהרחוב נמצא ליד רח' קיבוץ גלויות שהוא יותר ראשי. תודה.

oschlick

New member
קו 2 של קווים

אהלן. אני צריך להגיע מחר בבוקר לבית ספר נופים בראש העין, ברח' נווה אפיקים. איזה קו מגיע לשם מצומת קסם, או מגיע למקום קרוב? ראיתי במפה שהרחוב נמצא ליד רח' קיבוץ גלויות שהוא יותר ראשי. תודה.
קו 2 של קווים

matany

New member
תשובות

מחדרה לצומת רופין באוטובוס
(האם יש אוטובוס שנכנס עד המכללה?) ומצומת רופין בחזרה לאחת מהנקודות: צ. גן שמואל, פרדס חנה או צ. פל-ים. מישהו יכול לעזור לי?
תשובות
מחדרה לצומת רופין קוים 823/841/921/821/705 אני לא יודע אם יש קו שנכנס לתוך המכללה. בחזרה קו 821/823/841 לצמתים גן שמואל/חנה/כרכור. קו 921 לצומת פל ים כל הקווים של אגד מלבד 705 של נתיב אקספרס

oschlick

New member
לדעתי אין אוטובוס שנכנס עד המכללה אבל מצומת

מחדרה לצומת רופין באוטובוס
(האם יש אוטובוס שנכנס עד המכללה?) ומצומת רופין בחזרה לאחת מהנקודות: צ. גן שמואל, פרדס חנה או צ. פל-ים. מישהו יכול לעזור לי?
רופין עד המכללה מדובר בחמש דקות הליכה ממוצעת. מחדרה לצומת רופין יש 823/841/921 ועוד כמה קוים בתדירות יותר נמוכה. מצומת רופין לצומת גן שמואל יש 823/841, לפרדס חנה יש 708 פעם ביום באחת וחצי בצהריים, ולצומת פל ים 921.

תודה לשניכם! עזרתם מאד

רופין עד המכללה מדובר בחמש דקות הליכה ממוצעת. מחדרה לצומת רופין יש 823/841/921 ועוד כמה קוים בתדירות יותר נמוכה. מצומת רופין לצומת גן שמואל יש 823/841, לפרדס חנה יש 708 פעם ביום באחת וחצי בצהריים, ולצומת פל ים 921.
תודה לשניכם! עזרתם מאד
למישהו מכם יש מושג כמה עולה הנסיעה ב- 921 (מבחינת לו"ז הוא הכי מתאים)?

some125

New member
ארלוזרוב לאיינשטין

ארלוזרוב לאיינשטין
איך מגיעים מארלוזרוב לאיינשטין? איפה נמצאת התחנה. אם אני יורד מהצפון אני יורד בנתיב לכיוון הקיריה ויש לי לחצות את הכביש אבל השאלה היא איפה בדיוק נמצאת התחנה. כי כשאני יורד מהכיוון ההפוך, האוטובוס לוקח שמאלה ברמזור ומתחבר לרמת גן ( 45) האם רק 45 מגיע לאיינשטין? מדובר על היום בסביבות השעה 8 9 תודה

45 לא פעיל במוצאי שבת

ארלוזרוב לאיינשטין
איך מגיעים מארלוזרוב לאיינשטין? איפה נמצאת התחנה. אם אני יורד מהצפון אני יורד בנתיב לכיוון הקיריה ויש לי לחצות את הכביש אבל השאלה היא איפה בדיוק נמצאת התחנה. כי כשאני יורד מהכיוון ההפוך, האוטובוס לוקח שמאלה ברמזור ומתחבר לרמת גן ( 45) האם רק 45 מגיע לאיינשטין? מדובר על היום בסביבות השעה 8 9 תודה
45 לא פעיל במוצאי שבת
אתה צריך לקחת 501/601 לכיוון צפון ולרדת בצומת נמיר/איינשטין אם אתה בא מצפון למה להגיע לארלוזרוב? מהיכן אתה מגיע

מצב
הנושא נעול.
למעלה