שרשור הכוונה ומודיעין 3-4/1

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
אבל אין דבר כזה רחוב כפר אברהם

איך אני מגיע מאיזור קרית ראשון לפתח תקווה
כפר אברהם בין השעות 2וחצי עד ארבע אחר הצהרים שבוע הבא?
בפתח תקווה. האם אתה בטוח בשם הרחוב? בעיקרון יש אוטובוסים מראשון לתל אביב(תחנה מרכזית, עזריאלי) משם ניתן להחליף לאוטובוס לפ"ת

mister K

New member
בשביל מה לנסוע דרך ת"א? יש 164 לפתח תקוה.

בפתח תקווה. האם אתה בטוח בשם הרחוב? בעיקרון יש אוטובוסים מראשון לתל אביב(תחנה מרכזית, עזריאלי) משם ניתן להחליף לאוטובוס לפ"ת
בשביל מה לנסוע דרך ת"א? יש 164 לפתח תקוה.
יש כמה נסיעות בודדות בבוקר שיוצאות מהתחנה החדשה. ביתר שעות היום מרחוב הרצל, אליו ניתן להגיע בכמה קווים מאזור קרית ראשון.

olli3

New member
מנהל
אבל יש שכונה כזאת...

אבל יש שכונה כזאת...

בשעה הזאת אין פקקים על כביש 4

איך אני מגיע מאיזור קרית ראשון לפתח תקווה
כפר אברהם בין השעות 2וחצי עד ארבע אחר הצהרים שבוע הבא?
בשעה הזאת אין פקקים על כביש 4
163 יגיע במהירות למרכזית תל אביב, יוצא כל שעה עגולה ממרכזית חדשה ראשון דרך גלילי משם תעבור לרציף 611. אוטובוסים 921/641 מורידים בכפר אברהם

איציק1014

New member
שאלה על קו 67 ברמת גן למי שיש לו מושג

שאלה על קו 67 ברמת גן למי שיש לו מושג
למה הקו לא סימטרי בנווה יהושע? הוא נוסע לקניון איילון דרך בן אליעזר ובכיוון השני דרך רוטנברג. כל הקווים מאוד סימטריים וזה יוצא דופן יש סיבה מיוחדת???

olli3

New member
מנהל
קו 475 ויאולה הראשון יוצא בשעה 18:45

הגעה לנתב"ג
איך אני מגיע מתל אביב לנתב"ג בשבת אחרי הצהריים, כיוון שאין רכבות? דיי דחוף.
קו 475 ויאולה הראשון יוצא בשעה 18:45
קו זה יוצא ממרכזית תל אביבי ואוסף גם מדרך לה גארדיה ודרך הטייסים. לקו 947 אגד יש חלופה בשבת שיוצאת בשעה 17:30 מצומת סירקין (פתח תקווה). קו זה מביא אותך עד לצומת אל על בנסיעה קצרה. תוכל להגיע לצומת סירקין באמצעות מוניות שירות 66 מתל אביב (נוסעות בעיקר במרכז תל אביב, במסלול דומה לקו 66 דן). מעבר לכך לא עולות לי אופציות אחרות, אבל אולי יש...

הגעה ביום ראשון מת"א לבית אליעזר בחדרה

מה הדרך המהירה ביותר ובכמה החלפות זה כרוך? (האם משתלם לנסוע ברכבת לחדרה, או שכדאי דווקא לקחת אוטובוס כדי לצמצם מספר החלפות קווים בדרך?). תודה מראש.

oschlick

New member
מאין בתל אביב?

מה הדרך המהירה ביותר ובכמה החלפות זה כרוך? (האם משתלם לנסוע ברכבת לחדרה, או שכדאי דווקא לקחת אוטובוס כדי לצמצם מספר החלפות קווים בדרך?). תודה מראש.
מאין בתל אביב?

olli3

New member
מנהל
לבית אליעזר בחדרה, אלו הדרכים>>>

מישהו בבקשה?
באוטובוס יש לנסוע עם 852/872 אגד למרכזית חדרה ומשם להחליף ל12/14 לבית אליעזר. מתחנת הרכבת החל מהצהרים המאוחרות והלאה קו 15 מתחנת הרכבת לבית אליעזר. כל המידע על כל הקווים כולל רכבת ישראל נמצא באתר www.bus.gov.il אם יש שאלות נוספות, נא לשאול בשרשור החדש ולא בשרשור זה.

נסעתי בצורה זו, אם כי עוד לפני תגובתך.. תודה.

באוטובוס יש לנסוע עם 852/872 אגד למרכזית חדרה ומשם להחליף ל12/14 לבית אליעזר. מתחנת הרכבת החל מהצהרים המאוחרות והלאה קו 15 מתחנת הרכבת לבית אליעזר. כל המידע על כל הקווים כולל רכבת ישראל נמצא באתר www.bus.gov.il אם יש שאלות נוספות, נא לשאול בשרשור החדש ולא בשרשור זה.
נסעתי בצורה זו, אם כי עוד לפני תגובתך.. תודה.

oschlick

New member
יש 49 אחד בבוקר שמגיע למחנה גלילות

פ"ת למחנה גלילות
בוקר טוב, אני יודעת שצריך לקחת קו 49 ואז 149, השאלה שלי זה איפה אני יורדת מה-49 ואיפה אני עולה ל-149? תודה!
יש 49 אחד בבוקר שמגיע למחנה גלילות
יוצא ב6:55 מתחנה מרכזית פתח תקווה. אם לא מסתדרות השעות אז 49 עד הכפר הירוק, חוזרת אחורה לצומת ופונה שמאלה אחרי שאת עוברת מעל כביש חמש ושם יש תחנה של 147/149/282 לגלילות

מצב
הנושא נעול.
למעלה