שרשור הכוונה ומודיעין 31/1

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
אחד העם 9 זה מגדל שלום עצמו

אין תחנת רכבת קרובה, אך יש לרדת בתחנת הגנה
בעיקרון מתחנת רכבת ההגנה (מהצד שמול פתח הכניסה לתחנה), עולים על 16/31/104/204 דן לנסיעה קצרה למדיי עד לאלנבי, ליד מגדל שלום (היעד שלך נמצא ממש מול מגדל שלום). אם יש כריזה באוטובוס, יש לרדת בתחנת אלנבי, בית הכנסת הגדול או אלנבי פינת רוטשילד (תלוי במספר הקו, התחנות מפוזרות שם לאורך אלנבי). בתכל'ס זה אלנבי פינת רוטשילד או אלנבי פינת אחד העם, משני המקומות מדובר על הליכה של 3 דקות + - לא ממליץ על ירידה בתחנות אחרות משתי סיבות: רק בתחנת ההגנה האוטובוס אוסף ממש ממול לפתח התחנה בעוד בשאר תחנות הרכבת יש ללכת בין תחנת הרכבת לאוטובוס. והסיבה השנייה היא שתחנת ההגנה נמצאת בקו אווירי ישר (וכך גם מסלולי האוטובוסים, ליעד שלך. מה שנותן זמן נסיעה קצר והתדירות שם הקווים גם ככה גבוהה.
אחד העם 9 זה מגדל שלום עצמו

כמה זמן נסיעה ת"א-רעננה

כמה זמן נסיעה ת"א-רעננה
שלום, צריכה בבקשה לדעת כמה זמן בערך לוקחת הנסיעה בקו 149 מתל אביב רכבת מרכז לכפר סבא (צומת רעענה בעצם) בשעות הבוקר ? ומתי כדאי לצאת אם אני צריכה להיות שם ב9 בבוקר? תודה רבה.

חופשי חודשי ברכבת+אוטובוס
שלום רציתי לדעת אם אני קונה חופשי חודשי בקו ראשון לציון משה דיין-תל אביב, כרטיס גוש דן מרכזי, הוא תקף באזור 1 של אוטובוסים, האם זה אומר שאני יכולה לנסוע מכל מקום בראשון לכל עיר שהיא בתוך אזור 1?? או רק מאיזשהו מקום בראשון לתחנת רכבת בראשון וממקום כלשהו בתל אביב עד לתחנת רכבת בתל אביב??

חופשי חודשי ברכבת+אוטובוס
שלום רציתי לדעת אם אני קונה חופשי חודשי בקו ראשון לציון משה דיין-תל אביב, כרטיס גוש דן מרכזי, הוא תקף באזור 1 של אוטובוסים, האם זה אומר שאני יכולה לנסוע מכל מקום בראשון לכל עיר שהיא בתוך אזור 1?? או רק מאיזשהו מקום בראשון לתחנת רכבת בראשון וממקום כלשהו בתל אביב עד לתחנת רכבת בתל אביב??
מבחינת אוטובוסים זה מרכזי גוש דן
כלומר פתח תקווה-בני ברק-רמת גן-ראשון לציון-בת ים-חולון-תל אביב ומה שבינהם מבחינת רכבת זה נסיעה מתחנות ראשון לתחנות תל אביב. באופן רשמי לא כולל מה שבינהם, בפועל בקשה מהסדרן ותוכלי לצאת גם בתחנות הביניים.

מבחינת אוטובוסים זה מרכזי גוש דן
כלומר פתח תקווה-בני ברק-רמת גן-ראשון לציון-בת ים-חולון-תל אביב ומה שבינהם מבחינת רכבת זה נסיעה מתחנות ראשון לתחנות תל אביב. באופן רשמי לא כולל מה שבינהם, בפועל בקשה מהסדרן ותוכלי לצאת גם בתחנות הביניים.
תיקון: במקום מתחנות ראשון צ"ל מתחנת משה דיין

droriko

New member
2 שאלות על קוים של אגד

2 שאלות על קוים של אגד
1)איזה קוים מגיעים מרכבת הקוממיות לאיזור מסוף המרינה? 2)איזה קוים מגיעים מרכבת יוספל מגיעים לאותו מקום?

GoldenEyes

Well-known member
הכוונה

2 שאלות על קוים של אגד
1)איזה קוים מגיעים מרכבת הקוממיות לאיזור מסוף המרינה? 2)איזה קוים מגיעים מרכבת יוספל מגיעים לאותו מקום?
הכוונה
מרכבת הקוממיות למסוף מרינה יש את קוים 11 ו-87 של אגד מרכבת יוספטל למסוף מרינה יש את קו 87 מהצד השני של הכביש מול התחנה אולם הוא עושה סיבוב בעיר עד למסוף מרינה

אוהד11

New member
מרכבת הקוממיות 11 ממש עד המסוף ו- 6 עד הכניסה

הכוונה
מרכבת הקוממיות למסוף מרינה יש את קוים 11 ו-87 של אגד מרכבת יוספטל למסוף מרינה יש את קו 87 מהצד השני של הכביש מול התחנה אולם הוא עושה סיבוב בעיר עד למסוף מרינה
מרכבת הקוממיות 11 ממש עד המסוף ו- 6 עד הכניסה
למסוף. 87 עובר ברחוב הנביאים-בלפור. מרכבת יוספטל למסוף המרינה 6/99 עד הכניסה

Amazing18

New member
הגעה לבית העלמין סגולה בפתח תקווה

אודה לעזרתכם, האם ניתן להגיע מרכבת פתח תקווה על ידי איזה שהוא אוטובוס לבית העלמין בעיר? אם כן , איך? האם יש קו ישיר מת"א? מנתניה? ואיך חוזרים משם לנתניה? אודה לכם מאוד!

oschlick

New member
יש קו 641 מת''א עד צומת סגולה, משם או ברגל או

אודה לעזרתכם, האם ניתן להגיע מרכבת פתח תקווה על ידי איזה שהוא אוטובוס לבית העלמין בעיר? אם כן , איך? האם יש קו ישיר מת"א? מנתניה? ואיך חוזרים משם לנתניה? אודה לכם מאוד!
יש קו 641 מת''א עד צומת סגולה, משם או ברגל או
קו 62. אם יש לך רב קו 6.60 שתי הנסיעות ביחד תוך 90 דקות. 641 ממשיך לנתניה מצומת סגולה

Another Girl

New member
מגבעתיים לכיכר המדינה

מגבעתיים לכיכר המדינה
היי חבר'ה, אודה לעזרתכם שוב.
(בעיקר בהתחשב בכך שהאתר של דן לא מתפקד כרגע...) צריכה מחר בבוקר להגיע מגבעתיים (כיכר נוח, סוף כצנלסון או תחנה אחרת בסביבה) לכיכר המדינה. מהי הדרך המהירה ביותר? תודה מראש

אוהד11

New member
מוייצמן/כצנסלון 55 עד ארלוזרוב/וייצמן בת"א

מגבעתיים לכיכר המדינה
(בעיקר בהתחשב בכך שהאתר של דן לא מתפקד כרגע...) צריכה מחר בבוקר להגיע מגבעתיים (כיכר נוח, סוף כצנלסון או תחנה אחרת בסביבה) לכיכר המדינה. מהי הדרך המהירה ביותר? תודה מראש
מוייצמן/כצנסלון 55 עד ארלוזרוב/וייצמן בת"א
ומשם ברגל הליכה קצרה

cwen

New member
לא, 55 לא מתאים לך.

מגבעתיים לכיכר המדינה
לא, 55 לא מתאים לך.
מכיכר נוח לכי שתי דקות עד לכופר היישוב (ארלוזורוב של רמת גן פינת ביאליק) וקחי משם קו 61 או 161. לרדת בארלוזורוב של תל אביב בתחנה של איכילוב. כיכר המדינה זה חמש דקות הליכה משם.

Another Girl

New member

לא, 55 לא מתאים לך.
מכיכר נוח לכי שתי דקות עד לכופר היישוב (ארלוזורוב של רמת גן פינת ביאליק) וקחי משם קו 61 או 161. לרדת בארלוזורוב של תל אביב בתחנה של איכילוב. כיכר המדינה זה חמש דקות הליכה משם.

כבר ברור לי שאני הולכת לאכול בלבול על הבוקר... שאלה קטנה אחרונה: מה זה התחנה של איכילוב? באתר של דן כתוב ליד התחנות של ארלוזורוב - דיזינגוף, שלמה המלך, הוועד הפועל, וייצמן ודרך נמיר. באיזו מהן מדובר ולאיזה כיוון אני אמורה ללכת לאחר מכן? (מצטערת על החפירה. פשוט חוש ההתמצאות שלי גרוע ביותר ויש לי הסטוריה ארוכה של הליכה לאיבוד במצבים הפשוטים ביותר, מחר ממש לא יהיה לי זמן לזה...)

אוהד11

New member
ארלוזרוב/וייצמן בת"א

כבר ברור לי שאני הולכת לאכול בלבול על הבוקר... שאלה קטנה אחרונה: מה זה התחנה של איכילוב? באתר של דן כתוב ליד התחנות של ארלוזורוב - דיזינגוף, שלמה המלך, הוועד הפועל, וייצמן ודרך נמיר. באיזו מהן מדובר ולאיזה כיוון אני אמורה ללכת לאחר מכן? (מצטערת על החפירה. פשוט חוש ההתמצאות שלי גרוע ביותר ויש לי הסטוריה ארוכה של הליכה לאיבוד במצבים הפשוטים ביותר, מחר ממש לא יהיה לי זמן לזה...)
ארלוזרוב/וייצמן בת"א

מצב
הנושא נעול.
למעלה