שרשור הכוונה ומודיעין 24/1

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
מה רע בלרדת במלך ג'ורג'?

לרדת בקינג' ג'ורג' הכי טוב
לא עדיף לרדת במקום אחר? איפה לרדת עם קו 24? באמת דרוש שעתיים וחצי קודם לצאת? אוף :( יש פורום טרמפים ? :) חח סתם מחכה לתשובה
מה רע בלרדת במלך ג'ורג'?
אין הרבה קווים שמגיעים לרמת השרון לאזור שאת צריכה להגיע אליו. את מעדיפה אופציה של 3 אוטובוסים? (במלך ג'ורג', יש לרדת לפני דיזנגוף סנטר כי 129 ממשיך לדיזנגוף ו24 ממשיך במלך ג'ורג'). לגבי יציאה שעתיים וחצי - אתר כל קו ממליץ לקחת את 129 שעובר בסביבות 17:20, את יכולה לצאת גם ב17:10-17:15. אני לא יודע מתי האוטובוס יעבור שם, אבל להגיע עם 129 למלך ג'ורג' ייקח בטח 45 דק', וגם עם 24 ייקח מספר דקות דומה + המתנה לשניהם ייתן לך בערך שעתיים. קו 24 מגיע לרח' טרומפלדור פינת החרש (תחנת קופת חולים לאומית).

תותית16

New member
אוקי אחלה ארשום לעצמי

מה רע בלרדת במלך ג'ורג'?
אין הרבה קווים שמגיעים לרמת השרון לאזור שאת צריכה להגיע אליו. את מעדיפה אופציה של 3 אוטובוסים? (במלך ג'ורג', יש לרדת לפני דיזנגוף סנטר כי 129 ממשיך לדיזנגוף ו24 ממשיך במלך ג'ורג'). לגבי יציאה שעתיים וחצי - אתר כל קו ממליץ לקחת את 129 שעובר בסביבות 17:20, את יכולה לצאת גם ב17:10-17:15. אני לא יודע מתי האוטובוס יעבור שם, אבל להגיע עם 129 למלך ג'ורג' ייקח בטח 45 דק', וגם עם 24 ייקח מספר דקות דומה + המתנה לשניהם ייתן לך בערך שעתיים. קו 24 מגיע לרח' טרומפלדור פינת החרש (תחנת קופת חולים לאומית).
אוקי אחלה ארשום לעצמי
יחד עם זאת, בחזור האוטובוסים כבר לא יהיו זמינים, משמע 129 כבר לא עובד החל מ9 מה אוכל לעשותכ די להגיע הביתה? שכונת כרמים רב תודות

orchilit

New member
כך-

אוקי אחלה ארשום לעצמי
יחד עם זאת, בחזור האוטובוסים כבר לא יהיו זמינים, משמע 129 כבר לא עובד החל מ9 מה אוכל לעשותכ די להגיע הביתה? שכונת כרמים רב תודות
כך-
א. אם מגיע 24 קודם, לקחת אותו עד סמינר הקיבוצים, להחליף עם 71/171/271 עד עזריאלי ולהחליף עם 83. ב. אם מגיעים 524/525 לקחת עד רכבת מרכז (דרך בגין) ולהחליף עם 83.

olli3

New member
מנהל
אני לא יודע למה אתה מכווין אותה דרך מרכז ת"א.

מה רע בלרדת במלך ג'ורג'?
אני לא יודע למה אתה מכווין אותה דרך מרכז ת"א.
יש את 163 זה אחד, יש גם את 173... הנסיעה דרך מרכז ת"א וההמשך עם קו 24 היא נסיעה ארוכה מאד. 163 למרכזית ת"א ומשם 524/525 זו האופציה השפוייה ביותר. ולעשות את הדרך חזרה עם קו 83.... תן לבחורה לבחור אם בא לה לנסוע עם אוטובוסים מאספים ומייגעים או בא לה לנסוע דרך מרכזית ת"א שזו האופציה השפוייה והמהירה ביותר בשעות אלו. דר"א כמו שאני מניח שראית, מרכזית ת"א כבר לא מה שהייה לפני כמה חודשים אפילו, ניקיון וסדר הוא שמאפיין אותה כעת.

olli3

New member
מנהל
163/303 אגד למרכזית ת"א ומשם 524/525 ליעד.

אנשים יקרים , מראשון לרמת שרון
עזרו לי בבקשה מראשון לציון מערב חדש- שכונת כרמים לרמת שרון רחוק החרש 8 איך אני מגיעה בדרך הכי טובה? מדובר על היום בשעות הערב- להגיע ב7 וחצי שעות פקוקות איך עושים זאת בתחבורה ?
זו הדרך המהירה ביותר עם מעט ההחלפות שניתן. 163 יותר רלוונטי עבורך, 303 הוא קו לא תדיר בעליל (אם כי יורד אח"כ לאיילון וחיש מהר מגיע למרכזית), בנוסף הוא אוסף מהמרכזית בלבד. כמו כן ממרכזית ראשל"צ ניתן לקחת את 173 שמסתובב קצת במערב ראשל"צ (לא באיזור שלך) אך ממחלף ראשל"צ ועד וולפסון הוא נוסע באיילון. יורדים ממנו בעזריאלי ומחליפים ל524/525. לו"ז מלא של כל הקווים נמצא באתר www.bus.gov.il יש לשים לב שאם האוטובוס הראשון עליו עולים הוא של חברת דן, יש להדגיש בפני הנהג שהינך נוסעים לרמת השרון ושיחייב אותך ברב קו על נסיעה לאיזור השרון. במידה והוא לא יודע איך עושים זאת, אמרי לו שעליו לשנות את מספר הקו במכונת הכרטוס ל24 או 444 ושאז תיפתח לו אופציה לחיוב על סך נסיעה לאיזור השרון. בשעות החזרה בלילה קו 24 עוד פועל, ניתן לרדת ממנו בדרך נמיר, משם להמשיך עם קווים שפעילים עד מאוחר כמו 501 למרכזית ת"א ולהחליף ל163 או ל174 שבלילה מגיע למרכזית ראשל"צ וגם ל314 של ויאולה המהיר שמגיע למרכזית ראשל"צ - קו 314 הוא קו מהיר, נוסע ישירות למרכזית ראשל"צ - פעיל בלילה בלבד.

תותית16

New member
אוףףףףףףףףףףףף

זו הדרך המהירה ביותר עם מעט ההחלפות שניתן. 163 יותר רלוונטי עבורך, 303 הוא קו לא תדיר בעליל (אם כי יורד אח"כ לאיילון וחיש מהר מגיע למרכזית), בנוסף הוא אוסף מהמרכזית בלבד. כמו כן ממרכזית ראשל"צ ניתן לקחת את 173 שמסתובב קצת במערב ראשל"צ (לא באיזור שלך) אך ממחלף ראשל"צ ועד וולפסון הוא נוסע באיילון. יורדים ממנו בעזריאלי ומחליפים ל524/525. לו"ז מלא של כל הקווים נמצא באתר www.bus.gov.il יש לשים לב שאם האוטובוס הראשון עליו עולים הוא של חברת דן, יש להדגיש בפני הנהג שהינך נוסעים לרמת השרון ושיחייב אותך ברב קו על נסיעה לאיזור השרון. במידה והוא לא יודע איך עושים זאת, אמרי לו שעליו לשנות את מספר הקו במכונת הכרטוס ל24 או 444 ושאז תיפתח לו אופציה לחיוב על סך נסיעה לאיזור השרון. בשעות החזרה בלילה קו 24 עוד פועל, ניתן לרדת ממנו בדרך נמיר, משם להמשיך עם קווים שפעילים עד מאוחר כמו 501 למרכזית ת"א ולהחליף ל163 או ל174 שבלילה מגיע למרכזית ראשל"צ וגם ל314 של ויאולה המהיר שמגיע למרכזית ראשל"צ - קו 314 הוא קו מהיר, נוסע ישירות למרכזית ראשל"צ - פעיל בלילה בלבד.
אוףףףףףףףףףףףף
הקשבתי לאופציה הראשונה (שרק אותה הספקתי לראות) ונסעתי במשך שעתיים וחצי מראשון לרמת השרון :( בא לי לבכות בחזור נסעתי לרמת גן עם 525 אז היה קצת יותר שפוי למרות שחייבו אותי פעמיים עכשיו אני צריכה את עזרתם שוב מרמת גן קריניצי להגיע לחולון באיזור הקניון איך מגיעים??? תודה רבה מתארת לעצמי שצריכה להגיע לארלוזורוב אבל משם יש לחולון איזור הקניון ?מכון טכנולוגי חולון?תודה

guyweiss

New member
להתקדם לארלוזורוב עם 61/161 ומדרך נמיר דרום

אוףףףףףףףףףףףף
הקשבתי לאופציה הראשונה (שרק אותה הספקתי לראות) ונסעתי במשך שעתיים וחצי מראשון לרמת השרון :( בא לי לבכות בחזור נסעתי לרמת גן עם 525 אז היה קצת יותר שפוי למרות שחייבו אותי פעמיים עכשיו אני צריכה את עזרתם שוב מרמת גן קריניצי להגיע לחולון באיזור הקניון איך מגיעים??? תודה רבה מתארת לעצמי שצריכה להגיע לארלוזורוב אבל משם יש לחולון איזור הקניון ?מכון טכנולוגי חולון?תודה
1) למכון הטכנולוגי - 71 (ו - 75 מהבורסה בשעות אחה"צ) 2) לאזור קניון חולון - 71 עד הופיין/ברקת ו - 5 דקות ברגל דרך רח' הופיין או 271 עד חנקין/ההסתדרות וכ -7-10 דקות ברגל דרומה דרך חנקין אפשר להגיע לקניון עצמו עם החלפה נוספת - לקחת 71/171/271 עד שד' קוגל ולהחליף ל 3/89

תותית16

New member
רב תודות יא מהממם :)))

1) למכון הטכנולוגי - 71 (ו - 75 מהבורסה בשעות אחה"צ) 2) לאזור קניון חולון - 71 עד הופיין/ברקת ו - 5 דקות ברגל דרך רח' הופיין או 271 עד חנקין/ההסתדרות וכ -7-10 דקות ברגל דרומה דרך חנקין אפשר להגיע לקניון עצמו עם החלפה נוספת - לקחת 71/171/271 עד שד' קוגל ולהחליף ל 3/89
רב תודות יא מהממם :)))

olli3

New member
מנהל
איפה חייבו אותך פעמיים?

אוףףףףףףףףףףףף
איפה חייבו אותך פעמיים?

olli3

New member
מנהל
354 דן הכי מהר שיש.

מבני ברק לבאר יעקב
אני נמצא ברחוב אברבנאל בבני ברק ורוצה להגיע לבאר יעקב בבקרים/צהריים. איזה אופציות יש לי ומה הכי מהירה? תודה רבה מראש
354 דן הכי מהר שיש.
הבעיה היא להגיע אליו מאיפה שאתה נמצא... תוכל לקחת מציר ז'בוטינסקי את 68 של קווים או 70 של דן למחלף גבעת שמואל ומשם לעלות על קו 354 דן. לחילופין תוכל לקחת כל קו לצומת גהה, להחליף ל164 אגד עד לצומת בית דגן ומשם 157 של סופרבוס לבאר יעקב. כומ כן ניתן להמשיך עם 164 למרכזית הישנה בראשל"צ ושם לעבור לקו 247 של סופרבוס (מדובר בקו תדיר יחיסת - כל 30 דקות אשר פועל לאורך כל היום). יש לשים לב שגם ל354 וגם ל157 יש מספר נסיעות מצומצם. קו 157 יוצא ממרכזית תל אביב, לוקח לו כ20-25 דקות להגיע לצומת בית דגן מהרגע בו עזב את מרכזית ת"א. אופציה שלישית היא באמצעות רכבת, יש להגיע לרכבת מרכז בת"א או עזריאלי (לא משנה), ולעלות על רכבת לבאר יעקב, יש שעות שלא נדרשת החלפה, אך יש שעות שיש לבצע החלפה בתחנת הרכבת בלוד. פרטים מלאים על לו"ז ותחנות ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il - לכל האוטובוסים וגם לרכבת. אם כי מומלץ להיכנס גם לאתר הרכבת www.rail.co.il

olli3

New member
מנהל
יורדים ברכבת האוניברסיטה ומשם 47/48/49/521.

לבית העלמין קרית שאול מחיפה
נוסעים ברכבת ואיפה לרדת, חוץ מ127 מה מגיע המספרים באתר חברה קדישא הם לפני הרפורמה
יורדים ברכבת האוניברסיטה ומשם 47/48/49/521.
קו 49 דן יוצא ממסוף האוטובוסים שברכבת האונ'. קווים 47/48 מטרופולין ו521 אגד עוצרים בשדרות רוקח, הם גם מהירים טיפה יותר מ49. ממליץ להצטייד בלו"ז של קו 49 (הוא מתחיל את מסלול מתחנת הרכבת), כך ניתן לדעת האם שווה להמתין לו בירידה מהרכבת או לעבור לשדרות רוקח. תדירותם המשותפת של 47/48 גבוהה למדיי ואילו 521 הוא קו זניח שאם בא - בא.

olli3

New member
מנהל
לה ממש קל לביצוע, אבל הנה הדרכים:

לרמת החייל מסביון
הבנתי שזה קרוב לתחנת רכבת בני ברק? מישהו יודע עם איזה אוטובוס אפשר להגיע לראול ולנברג 6?
לה ממש קל לביצוע, אבל הנה הדרכים:
56 לקרית אונו ומשם 4 פעמים ביום קו 137 ליעד שלך. בשאר השעות אפשר להמשיך עם 56 לכיוון תל אביב ולרדת בדרך השלום פינת הטייסים ושם לבצע החלפה לקו 52 בכיוון הנסיעה לעתידים, גם הוא מביא אותך ליעד. אבל, בבוקר דרך השלום פקוקה לה... וקו 52 מתברבר קצת עד שהוא מגיע ליעד שלך וגם הוא לא הכי תדיר (כל 15-20 דקות ברוב השעות). אופציה נוספת מוקדם בבוקר היא קו 95 של קווים עד לצפון תל אביב, יש לרדת בצומת הרחובות: בני אפרים/ קק"ל/ שלונסקי ומשם להחליף לקו 89 של דן לנסיעה קצרה לעתידים, משם לקחת לנסיעה של שתי דקות ואף פחות את 12/142/189 דן ו75/76 אגד. האופציה הכי מהירה בשעות שאין 137 היא לצערי ב4 החלפות, קו 56 לבר אילן, משם 68/70 למכון מור בבני ברק, לעבור לדרך בן גוריון הצמודה ומשם 52/141 ישירות ליעד או לעלות על 7/33/40 (עם תדירות גבוהה מאד), עד לרכבת בני ברק ושם מאותה תחנה להחליף ל/52/141/142 דן ו75/76 אגד (כאשר 142 הוא קו הכי תדיר, אחריו 52 והשאר דיי זניחים). לא עולה לי שום אופציה הגיונית אחרת.

alantan

New member
בהנחה שאת נוסעת מת"מ ירושלים

מירושלים לגאולים
בהנחה שאת נוסעת מת"מ ירושלים
קו 930, 947 ו-950 עד צומת השרון ("בית ליד"). משם קו 45 שיוצא מת"מ נתניה בשעות 9:30, 11:20, 12:50, 14:15, 15:30, 17:30, 19:45, ועובר בצומת כ-10 ד' מאוחר יותר. יש גם שתי נסיעות מוקדם בבוקר, אבל לא תגיעי לבית ליד לפני 7:30 לכל המוקדם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה