בקשות/שאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

svety

New member
שאלה לגבי רב קו.

בקשות/שאלות (לא הכוונה)
שאלה לגבי רב קו.
ברשותי כרטיס רב קו, עליו מוטען סטודן סמסטריאלי. הסטודן הינו בתוקף עד ה1/3/12. היום בבוקר, המכונה לא הצליחה לקרוא את הכרטיס שלי. הצעתי לנהג כי אראה לו את הקבלה שברשותי, אשר מאשרת כי אכן על הכרטיס הספציפי מוטען החוזה הזה (על הקבלה לא מופיע שמי, אבל כן מופיע סוג החוזה, והמספר הסידורי של כרטיס הרב-קו עליו החוזה מוטען). הנהג סירב, וטען כי עלי לשלם או לרדת מהאוטובוס. מה הנוהל במקרה שכזה? ברור שאלך להחליף את הכרטיס (גם באוטובוס הבא הוא לא עבר במכונה), אבל חשוב לי לדעת - האם הנהג פעל כשורה? ואם לא - יש טעם להתלונן?

846

Active member
ע"פ הנוהל, הנוסע חייב לשלם ואחרכך

שאלה לגבי רב קו.
ברשותי כרטיס רב קו, עליו מוטען סטודן סמסטריאלי. הסטודן הינו בתוקף עד ה1/3/12. היום בבוקר, המכונה לא הצליחה לקרוא את הכרטיס שלי. הצעתי לנהג כי אראה לו את הקבלה שברשותי, אשר מאשרת כי אכן על הכרטיס הספציפי מוטען החוזה הזה (על הקבלה לא מופיע שמי, אבל כן מופיע סוג החוזה, והמספר הסידורי של כרטיס הרב-קו עליו החוזה מוטען). הנהג סירב, וטען כי עלי לשלם או לרדת מהאוטובוס. מה הנוהל במקרה שכזה? ברור שאלך להחליף את הכרטיס (גם באוטובוס הבא הוא לא עבר במכונה), אבל חשוב לי לדעת - האם הנהג פעל כשורה? ואם לא - יש טעם להתלונן?
לגשת לעמדת הנפקה ולהסדיר את ענייניו ואולי אף לקבל זיכוי על התשלום. הנהג פעל כשורה.

svety

New member
תודה על התשובה,

לגשת לעמדת הנפקה ולהסדיר את ענייניו ואולי אף לקבל זיכוי על התשלום. הנהג פעל כשורה.
תודה על התשובה,
מרגיז, אך הנחתי שכך. האם אפשר למצוא את הנוהל הזה כתוב ברשת?

subatoi

New member
נסיעת המשך עם כרטיסית נייר?

בקשות/שאלות (לא הכוונה)
על כרטיסית הנייר שלי (ראשל"צ-י-ם) מצוין "נסיעות המשך בפ"ת, ראשל"צ בלבד". אולי עוד מקום. מה זה אומר? שכשאני נוסע מי-ם לראשל"צ אני זכאי לבקש מהנהג כרטיס לנסיעת המשך? איך זה עובד? תודה

תקרא כאן

על כרטיסית הנייר שלי (ראשל"צ-י-ם) מצוין "נסיעות המשך בפ"ת, ראשל"צ בלבד". אולי עוד מקום. מה זה אומר? שכשאני נוסע מי-ם לראשל"צ אני זכאי לבקש מהנהג כרטיס לנסיעת המשך? איך זה עובד? תודה
תקרא כאן
http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=1374

דווקא גם על פתח תקוה יש תשובה בעמוד הזה

אז הם פשוט מנקבים,
בלי שום אישור שהרגע ירדתי מקו בינעירוני? מגניב ומוזר. טוב לדעת את זה. ומזל שאני לא שואל לגבי פ"ת/נתב"ג, כי על זה אגד לא עונים באתר שלהם.
דווקא גם על פתח תקוה יש תשובה בעמוד הזה
מיועד לנסיעת המשך מבלינסון לתחנה מרכזית פתח תקוה שים לב שהנסיעת המשך היא רק בקווי אגד, ונסיעה אחת כלומר בלי מעברים בין אוטובוסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה