שרשור הכוונה ומודיעין 20-21/1

מצב
הנושא נעול.

Talice

New member
שאלת רב קו

שאלת רב קו
אני די חדשה בכל העסק של הרב קו ולא ממש הבנתי איך זה הולך - אם הכרטיס ריק מנסיעות, אני יכולה לעלות לאוטובוס ולהגיד לנהג שימלא לי אותו? ואם אני כבר שואלת - כל פעם שאני מכניסה את הכרטיס למכונה של הנהג מופיע אור כתום ורק אז כשהנהג לוחץ על משהו זה משתנה לירוק. זה לא אמור להיות ככה, נכון? מה אפשר לעשות כדי לסדר? תודה מראש! :)

ניתן לטעון מנויים על הכרטיס אצל הנהגים או

שאלת רב קו
אני די חדשה בכל העסק של הרב קו ולא ממש הבנתי איך זה הולך - אם הכרטיס ריק מנסיעות, אני יכולה לעלות לאוטובוס ולהגיד לנהג שימלא לי אותו? ואם אני כבר שואלת - כל פעם שאני מכניסה את הכרטיס למכונה של הנהג מופיע אור כתום ורק אז כשהנהג לוחץ על משהו זה משתנה לירוק. זה לא אמור להיות ככה, נכון? מה אפשר לעשות כדי לסדר? תודה מראש! :)
ניתן לטעון מנויים על הכרטיס אצל הנהגים או
בקופות המאוישות. אופן תפעול מכשירי הכירטוס שונה מסוג לסוג, כשלכל מפעיל יש את הסוג שלו. אם הנהג "לוחץ על משהו" ואח"כ האור נהיה ירוק, סימן שהנסיעה אושרה=שולמה.

אצל הנהג ניתן לטעון חוזים בהתאם לצורך

שאלת רב קו
האפשרויות הן כרטיסיה: מספר מוגדר של נסיעות בקוד מסויים. ערך צבור: סכום כסף המוטען לכרטיס וממנו אפשר לשלם על נסיעות. חופשי חודשי: כרטיס מנוי למשך חודש קלנדרי באיזור מסויים ובחברות מסוימות. חופשי יומי: כמו חופשי חודשי רק יומי. ניתן לטעון ולהשתמש החל משעה 9:00 בקשר לצבעים במכשיר, זה בדרך כלל קורה כשיש יותר מאפשרות תשלום אחת, או קוד נסיעה אחד באוטובוס. והנהג צריך להחליט מה מתאים לנסיעה הספציפית.

Talice

New member
תודה רבה לשניכם!

האפשרויות הן כרטיסיה: מספר מוגדר של נסיעות בקוד מסויים. ערך צבור: סכום כסף המוטען לכרטיס וממנו אפשר לשלם על נסיעות. חופשי חודשי: כרטיס מנוי למשך חודש קלנדרי באיזור מסויים ובחברות מסוימות. חופשי יומי: כמו חופשי חודשי רק יומי. ניתן לטעון ולהשתמש החל משעה 9:00 בקשר לצבעים במכשיר, זה בדרך כלל קורה כשיש יותר מאפשרות תשלום אחת, או קוד נסיעה אחד באוטובוס. והנהג צריך להחליט מה מתאים לנסיעה הספציפית.
תודה רבה לשניכם!

למרכזית המפרץ אתה יודע איך להגיע?

מיסעור לדרכי איש 3 בביתר עילית

צריך להגיע לשם מחר בסביבות 15:00-16:00 תודה רבה!
למרכזית המפרץ אתה יודע איך להגיע?
אם אתה רוצה להגיע ב13 אז אתה צריך לתפוס 960 בשעה 12:00 אם להגיע ב4 אז לתפוס בשעה13:00 הליכה ברגל או טרמפ לצומת אחיהוד. 262 מצומת אחיהוד מערבה (בתחנה לכיוון יסעור) עד מרכזית המפרץ עדיף לתפוס את של 10:50, והוא גם עלול להקדים או לאחר קצת. 960 ממרכזית המפרץ למרכזית ירושלים. אתה לא צריךלהכנס לתחנה בירושלים, העליה היא מהרחוב ליד בניני האומה מירושלים 293 נוסע בדרכי איש ועוצר ליד מספר 6 292 עוצתר בצומת דרכי איש / החוזה מלובלין

Wish Master13

New member
חדרה לר"ג

חדרה לר"ג
טוב אני צריך להגיע מחדרה (נגיד תחנה מרכזית) לבסיס השלישות בר"ג (גם ת"א סבידור מרכז זורם, רק לא תחנה מרכזית למה זה רחוק). רכבת אני לא אקח וגם לא את האוטובוסים ברכבת למה נראה לי יהיה שם בלגן. איך אני עושה את זה? תודה.

700/852/872

חדרה לר"ג
טוב אני צריך להגיע מחדרה (נגיד תחנה מרכזית) לבסיס השלישות בר"ג (גם ת"א סבידור מרכז זורם, רק לא תחנה מרכזית למה זה רחוק). רכבת אני לא אקח וגם לא את האוטובוסים ברכבת למה נראה לי יהיה שם בלגן. איך אני עושה את זה? תודה.
700/852/872
אתה יכול לתפוס אותם בתחנה מרכזית, או ליד הרכבת. וגם בעוד כמה מקומות בחדרה. אתה יכול להגיע לארלוזרוב או להחליף ליד סמנינר הקיבוצים לקו 33. שנוסע דרך צפון תל אביב ואולי יחסוך קצת פקקים. חבל שהאוטובוסים של הרכבת לא מורידים גם בארלוזרוב ובקריה, זאת הייתה האופציה העדיפה לרבים המשרתים בגוש דן.

הוסיפו הערה בעמוד של הרכבת

700/852/872
אתה יכול לתפוס אותם בתחנה מרכזית, או ליד הרכבת. וגם בעוד כמה מקומות בחדרה. אתה יכול להגיע לארלוזרוב או להחליף ליד סמנינר הקיבוצים לקו 33. שנוסע דרך צפון תל אביב ואולי יחסוך קצת פקקים. חבל שהאוטובוסים של הרכבת לא מורידים גם בארלוזרוב ובקריה, זאת הייתה האופציה העדיפה לרבים המשרתים בגוש דן.
הוסיפו הערה בעמוד של הרכבת
"כל האוטובוסים שנוסעים לבאר שבע ימשיכו את נסיעתם עד למחנה נתן. האוטובוסים המגיעים לת"א יאפשרו הורדת חיילים בצומת גלילות ובסמוך לקריה." נראה לי שעדיף לך לעלות על האוטובוס של הרכבת ולרדת בקריה. בכל מקרה אתה יכול להגיע לרכבת, ואם יהיה בלאגן אז לעלות על האוטובוסים של אגד שם. אם לא אז לעלות על אוטובוס של הרכבת.

oschlick

New member
הכי טוב קו 819 מחדרה עד משטרת ר''ג

חדרה לר"ג
הכי טוב קו 819 מחדרה עד משטרת ר''ג

oschlick

New member
אני לא יודע איך הולך עם 852/872 בבוקר וכמה

תודה אבל הוא מוקדם מדי
,
אני לא יודע איך הולך עם 852/872 בבוקר וכמה
הם עמוסים, אבל לדעתי עם הפקקים בכביש החוף והעומס בקווים הללו אולי עדיף לך אם אתה חייל שלא משלם לנסוע ב-821/823/921/841 לצומת רעננה ומשם 567 עד משטרת ר''ג.

Wish Master13

New member
תודה אבל הוא מוקדם מדי

חדרה לר"ג
תודה אבל הוא מוקדם מדי

חן המלך2

New member
הגעה לבית לוינשטיין מחר...

חבר'ה שבוע טוב... אני צריך להגיע מחר לבית לוינשטיין עד השעה 9 בבוקר.... אני יוצא מחיפה ועל מדים........... איזה קו מיוחד לקחת ואיך בכלל להגיע בסידור החדש? תודה

אוטובוס של הרכבת מחוף הכרמל לתחנת הרצליה

חבר'ה שבוע טוב... אני צריך להגיע מחר לבית לוינשטיין עד השעה 9 בבוקר.... אני יוצא מחיפה ועל מדים........... איזה קו מיוחד לקחת ואיך בכלל להגיע בסידור החדש? תודה
אוטובוס של הרכבת מחוף הכרמל לתחנת הרצליה
ומשם קווים 29/39 של מטרופולין

לחנקין פינת ההסתדרות בחולון מ:

1. רכבת מרכז 2. ז'בוטינסקי בבני ברק 3. שדרות ירושלים פינת הגיבורים בבת ים (באוטובוסים, לא כולל רכבת, אפשר כולל החלפות) תודה רבה!!

אוהד11

New member
1 ו- 2 = 271/76 עד המקום.

1. רכבת מרכז 2. ז'בוטינסקי בבני ברק 3. שדרות ירושלים פינת הגיבורים בבת ים (באוטובוסים, לא כולל רכבת, אפשר כולל החלפות) תודה רבה!!
1 ו- 2 = 271/76 עד המקום.
3. 87 עד המקום

מצב
הנושא נעול.
למעלה