רשמים מהרפורמה בירושלים

magicbs

New member
רשמים מהרפורמה בירושלים

בקשות/שאלות (לא הכוונה)
רשמים מהרפורמה בירושלים
האם ישנם רשמים שבוע לאחר הפעלת הרפורמה בדרום-מערב העיר? לפי מה שאני שמתי לב אין עומס רב מדי על הרכבת, אך אין לי מושג על שעות העומס בבוקר. מה כן זה שחרר מאוד את רחוב יפו והתחנה בגשר המיתרים. וכמובן עד עתה הרכבת עם בעיות שרות שגורמות להמתנה של 20 ד'...

דוד311

New member
הנושא של חפצים חשודים עלול להתברר כבעיה ממשית

רשמים מהרפורמה בירושלים
האם ישנם רשמים שבוע לאחר הפעלת הרפורמה בדרום-מערב העיר? לפי מה שאני שמתי לב אין עומס רב מדי על הרכבת, אך אין לי מושג על שעות העומס בבוקר. מה כן זה שחרר מאוד את רחוב יפו והתחנה בגשר המיתרים. וכמובן עד עתה הרכבת עם בעיות שרות שגורמות להמתנה של 20 ד'...
הנושא של חפצים חשודים עלול להתברר כבעיה ממשית
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/232013 "מספר החפצים החשודים ירד משמעותית והוא עומד כיום בממוצע על כחפץ חשוד אחד ביום. על אף ירידה זו עדיין קיימים עיכובים משמעותיים בתנועת הרכבות הקלות כתוצאה מכך."

logan

New member
ההתרשמות שלי חיובית למדי

רשמים מהרפורמה בירושלים
ההתרשמות שלי חיובית למדי
כמי שמבלה חלק מימי השבוע ברמת בית הכרם השתמשתי בשבוע שעבר בשעות הבוקר (תשע עד עשר) פעם אחת בקו 50 ופעם אחת בקו 5 כדי להגיע לתחנןת יפה נוף או לתחנת כיכר דניה שבהן עליתי על הרק"ל. התדירות המוכרזת היא אחת לעשרים דקות לכל אחד משני הקווים, מה שאומר בפועל המתנה של עד עשר דקות לאוטובוס. פעם אחת חיכיתי חמש דקות, ובפעם השניה שבע. הרכבת שעליה עליתי יחד עם אבי בתחנת יפה נוף (השניה בקו) לאחר המתנה של תשע דקות נוספות היתה עמוסה לגמרי ובקרון לא היה מקום ישיבה. גבר צעיר פינה את המקום לאבי. גם כשעליתי לבדי ביום אחר לרכבת בכיכר דניה לאחר המתנה של שלוש דקות בלבד לא היה מקום בקרון ונסעתי בעמידה עד תחנת קרית משה, שם ירד אחד היושבים. בחזרה חיכינו אבי ואני עשר דקות לרכבת בתחנה המרכזית. וביום אחר המתנתי שמונה דקות לרכבת בתחנת יפו מרכז / המלך ג'ורג גם שתי הרכבות בחזור היו מלאות למדי אך אבי ואני הצלחנו למצוא מקום ישיבה כשירדו נוסעים בתחנת צומת האפט / החלוץ. מהנוסעים שעלו בתחנה המרכזית לכיוון הר הרצל שמעתי טענות על כך שהם נאלצים להשתמש ברכבת תחילה ואחר כך להחליף אוטובוס בהר הרצל כדי להגיע עם קו 27 לבית החולים הדסה. לי ולאבי העובדה שקו 5 וקו 50 כבר לא מגיעים לתחנה המרכזית איננה מפריעה כלל, משום שכבר התרגלנו מתחילת פעולתה של הרכבת בחודש אוגוסט 2011 לנסוע באוטובוס לתחנות לאורך שדרות הרצל ושם לעלות על הרכבת בדרכנו לאיזור התחנה המרכזית, שוק מחנה יהודה או מרכז העיר. .

למעלה