שרשור הכוונה ומודיעין 20-21/1

מצב
הנושא נעול.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
שלום לכולם - עזרה

שלום לכולם - עזרה
אני צריך להגיע מחר (שבת) מאשדוד לנהריה עם רכב פרטי. הבנתי שעדיף בהלוך לשם לנסוע דרך כביש החוף וחיפה, ובחזור (בסביבות 3 בצהריים) להשתמש בכביש 6 דווקא ( בגלל שיכולים להיות פקקים כבר בשעות כאלה)... כמה זה נכון? האם לנסוע על פי האופציה הזאת? שאלה נוספת לא ממש קשורה לנושא הפורום: אני אסע עם ג'יפיאס, ורציתי לדעת איך מגדירים אותו שיסע דווקא דרך כביש 6 לדוגמה או דרך כביש החוף? של חברת פוג'יקום אם זה עוזר.. תודה

arielguelman

New member
לא משנה המכשיר ..או התוכנה..

שלום לכולם - עזרה
אני צריך להגיע מחר (שבת) מאשדוד לנהריה עם רכב פרטי. הבנתי שעדיף בהלוך לשם לנסוע דרך כביש החוף וחיפה, ובחזור (בסביבות 3 בצהריים) להשתמש בכביש 6 דווקא ( בגלל שיכולים להיות פקקים כבר בשעות כאלה)... כמה זה נכון? האם לנסוע על פי האופציה הזאת? שאלה נוספת לא ממש קשורה לנושא הפורום: אני אסע עם ג'יפיאס, ורציתי לדעת איך מגדירים אותו שיסע דווקא דרך כביש 6 לדוגמה או דרך כביש החוף? של חברת פוג'יקום אם זה עוזר.. תודה
הכי טוב בשעות הבוקר המוקדמות סע על כביש החוף עד לחיפה תשתלב לכביש 22 תצא במחלף ידין תמשיך לצומת וולקן תפנה שמאלה לשדרות ההסתדרות וכל הזמן ישר תראה גם שלטים של עכו/נהריה . בחזור אם תרצה כביש 6 תסע את הדרך חזרה תעבור את צומת וולקן (תמשיך על שדרות ההסתדרות) עד שתגיע לצומת לב המפרץ תפנה שמאלה לכביש 75 עד ליקנעם. ביקנעם כביש 75 משתלב עם כביש 70 תמשיך עד למחלף עין תות תעלה על כביש 6 ותרד במחלף שורק. אם אתה רוצה לחזור כמו שבאת מכביש החוף המלצה אישית תיכנס למנהרות הכרמל זה שווה את ה12 שקלים בשביל החוויה של מי שלא מכיר את חיפה והקריות נסיעה טובה !

BrEt HaRt 4eVeR

New member
תודה רבה

הכי טוב בשעות הבוקר המוקדמות סע על כביש החוף עד לחיפה תשתלב לכביש 22 תצא במחלף ידין תמשיך לצומת וולקן תפנה שמאלה לשדרות ההסתדרות וכל הזמן ישר תראה גם שלטים של עכו/נהריה . בחזור אם תרצה כביש 6 תסע את הדרך חזרה תעבור את צומת וולקן (תמשיך על שדרות ההסתדרות) עד שתגיע לצומת לב המפרץ תפנה שמאלה לכביש 75 עד ליקנעם. ביקנעם כביש 75 משתלב עם כביש 70 תמשיך עד למחלף עין תות תעלה על כביש 6 ותרד במחלף שורק. אם אתה רוצה לחזור כמו שבאת מכביש החוף המלצה אישית תיכנס למנהרות הכרמל זה שווה את ה12 שקלים בשביל החוויה של מי שלא מכיר את חיפה והקריות נסיעה טובה !
תודה רבה
אבל בעקרון לא רציתי לתכנן מסלול.. פשוט חשבתי על להקליד נהריה בג'יפיאס ולנסוע איך שהוא יגיד לי... יש שם אפשרות להגדיר את המסלול שאתה אמרת? ז"א להכניס את כל הכבישים למכשיר? תודה

arielguelman

New member
בעקרון לא

תודה רבה
אבל בעקרון לא רציתי לתכנן מסלול.. פשוט חשבתי על להקליד נהריה בג'יפיאס ולנסוע איך שהוא יגיד לי... יש שם אפשרות להגדיר את המסלול שאתה אמרת? ז"א להכניס את כל הכבישים למכשיר? תודה
בעקרון לא
יש לך אפשרויות להגדיר לפי ההגדרות של התוכנה שיש לך הדרך הכי מהירה. הכי קצרה וכדומה

mister K

New member
הוא לא ציין שמדובר דווקא באזור הזה.

40/42/142/240/68/70 מז'בוטינסקי/אבא הלל.
הוא לא ציין שמדובר דווקא באזור הזה.
וגם אם כן, לא ממליצים על 70 ו-142 האיטיים להגעה מז'בוטינסקי לתחנה הישנה, בזמן שיש קווים מהירים יותר כמו 40 ו-240 (לבגין בלבד), 42 ו-68.

קו 415

Active member
את יכולה לקחת גם 497

בוקר טוב, צריכה להגיע מזכריה לבני ברק
באיזה קווים עליי להשתמש?
את יכולה לקחת גם 497
קו 26 עובר ברחוב לוי אשכול, וכן ה-497.... וגם, קו 26 עובר דרך מסוף ביג/רחוב יגאל אלון, אז אין טעם לקחת אוטובוס נוסף בתוך בני ברק אני לא מכיר.

מחדרה למגל זה בערך חצי שעה

אוטובוס משכ' הדר בהוד השרון לקיבוץ מגל
אני צריכה ליום חמישי שבוע הבא בשעה 19:00
מחדרה למגל זה בערך חצי שעה
ויש אוטובוס ב16:30 וב19:30. אז להגיע בשבע לא תוכלי, תצטרכי להקדים בשעתיים. ואם שעת היציאה מהוד השרון היא שבע, אז לא תצליחי בכלל. קו 11 לכיכר הנשיא או מסוף רעננה 841 או אם הזמנים לא מתאימים אז 921 למרכזית חדרה (אפשר גם לצומת גן שמואל) ומשם קו 65

Elor14

New member
מת"א לחרמון

מת"א לחרמון
חשבתי על לקחת אוטובוס מהתחנה המרכזית החדשה בת"א עד לקרית שמונה ומשם אוטובוס לנווה אטיב, אבל איך מגיעים מהיישוב עצמו עד לקופות החרמון? יש אופציה טובה יותר? תודה רבה :)

olli3

New member
מנהל
842/845 אגד בלבד לקרית שמונה.

מת"א לחרמון
חשבתי על לקחת אוטובוס מהתחנה המרכזית החדשה בת"א עד לקרית שמונה ומשם אוטובוס לנווה אטיב, אבל איך מגיעים מהיישוב עצמו עד לקופות החרמון? יש אופציה טובה יותר? תודה רבה :)
842/845 אגד בלבד לקרית שמונה.
כמו שאמרת יש להגיע לנווה אטיב, משם אין שום דרך עד החרמון אבל המוני ישראל שיגיעו לחרמון, לא נראה לי שתהיה להם בעיה לאסןף אותך בדרך לחרמון... בכל מקרה, בשום פנים ואופן לא לעלות על קו 841, זה קו מאסף שעושה טיול ארוך מאד. על 842/845 ניתן לעלות גם מרכבת מרכז (על דרך נמיר) וגם בתחנת סמינר הקיבוצים (נמיר פינת לבנון).

מצב
הנושא נעול.
למעלה