תחבורה מים המלח לתל אביב ולהפך.

haneuo

New member

שרשור הכוונה ומודיעין 8/1
שלום לכולם... האם יש תחבורה נורמלית מתל אביב לים המלח ומים המלח לתל אביב? לצערי, מסתבר שיש אוטובס רק מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה. מעבר לכך, שמוצ"ש אין בכלל אוטובוס מים המלח לתל אביב, צריך לעבור לירושלים. אני עומדת לבטל חופשה אלא אם כן מישהו כאן יעזור לי... נאמר לי שאין מיניבוסים... תודה מראש

mister K

New member
מה שרשום זה מה שיש.

שלום לכולם... האם יש תחבורה נורמלית מתל אביב לים המלח ומים המלח לתל אביב? לצערי, מסתבר שיש אוטובס רק מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה. מעבר לכך, שמוצ"ש אין בכלל אוטובוס מים המלח לתל אביב, צריך לעבור לירושלים. אני עומדת לבטל חופשה אלא אם כן מישהו כאן יעזור לי... נאמר לי שאין מיניבוסים... תודה מראש
מה שרשום זה מה שיש.
מתל אביב רק קו 421 לפי הזמנים באתר אגד או נסיעה דרך ירושלים (ומשם קו 486) או דרך באר שבע (ומשם קו 384). נסיעה דרך ירושלים היא האופציה העדיפה. אם את צריכה לחזור מים המלח לתל אביב במוצ"ש, תוכלי לנסוע דרך ירושלים בקו 486 או 444 ולהמשיך לתל אביב עם 405 או 480.

mister K

New member
בעצם יש גם את קו 389 פעם ביום.

מה שרשום זה מה שיש.
מתל אביב רק קו 421 לפי הזמנים באתר אגד או נסיעה דרך ירושלים (ומשם קו 486) או דרך באר שבע (ומשם קו 384). נסיעה דרך ירושלים היא האופציה העדיפה. אם את צריכה לחזור מים המלח לתל אביב במוצ"ש, תוכלי לנסוע דרך ירושלים בקו 486 או 444 ולהמשיך לתל אביב עם 405 או 480.
בעצם יש גם את קו 389 פעם ביום.
מתל אביב לים המלח דרך ערד בערב ומים המלח לתל אביב בבוקר.

olli3

New member
מנהל
אלו כל האופציות>>>

אלו כל האופציות>>>
1. בבוקר קו 421 מרכבת מרכז לים המלח דרך ירושלים. 2. בערב קו 389 ממרכזית תל אביב לים המלח (כל שאר הנסיעות של 389 מסתיימות בערד). 3. דרך באר שבע: 370 ממרכזית ת"א או 380 מרכבת מרכז (שני קווים ישירים). יורדים מהם בתחנת סורוקה / אוניברסיטת בן גוריון. עוברים לשדרות בן גוריון ועולים משם על 384 (3 פעמים ביום). 4. דרך ירושלים: 405 ממרכזית ת"א, 480 מרכבת מרכז ויש עוד קווים ישירים רבים מרחבי גוש דן לירושלים. ממרכזית ירושלים קו 486 לים המלח. 5. רכבת לתחנת באר שבע צפון האוניברסיטה ומתחנת הרכבת קו 384 לים המלח. יש לשים לב שבימים האחרונים הרכבת עושה קונצים... זמני נסיעה: דרך באר שבע מדובר בשעה ו15 דקות מת"א לב"ש באוטובוס. ברכבת מדובר על שעה וחצי נסיעה. עוד כשעה ו10 דקות מבאר שבע לים המלח. הבעיה שצריך להיות מתואמים עם קו 384. מתל אביב לים המלח דרך ירושלים זה זמן זהה אם כי משתנה כתלות בשעת הנסיעה (בבוקר פקקים בכניסה לירושלים ובכלל האטה בתנועה בעליות). לטעמי הדרך הנוחה היא דרך באר שבע (במידה והנסיעות הישירות לא מתאימות לך בזמנים). זאת עקב פחות טללים בדרך, נסיעה יותר חלקה מת"א ועד ערד. דרך ירושלים זה יותר סיבובים, ירידות ועליות וכו'. למי שרגיש לדברים האלו בנסיעה זה פחות נעים. כל המידע על כל הקווים של כל החברות נמצא באתר www.bus.gov.il

למעלה