שרשור הכוונה ומודיעין 8/1

מצב
הנושא נעול.
מעולה
רבה!!

201 איטי ולא מומלץ.יש לך את 301 ו-274 המהירים
אף קו אוטובוס לא עובר בחלק הזה של רחוב הירקון. קחי קו 4 עד בית אל על ומשם זו הליכה ממש קצרה. מרחוב לוינסקי גם קווים 104 ו-204.
מעולה
רבה!!
תמיד אני מסתמבכת עם לחפש מקומות עם תחבורה ציבורית

Vitamin C

New member
איך כדאי להגיע מהרצליה לרחוב הארבעה בתל-אביב?

שרשור הכוונה ומודיעין 8/1
ככל הנראה הנסיעה מהרצליה לת"א תהיה ברכבת, אז אני צריכה לדעת באיזו תחנה כדאי לרדת, ואיך להמשיך משם. הארבעה 24, אם זה משנה משהו. תודה מראש לכל המשיבים!

mister K

New member
מרכבת השלום אפשר ללכת ברגל לרחוב הארבעה.

ככל הנראה הנסיעה מהרצליה לת"א תהיה ברכבת, אז אני צריכה לדעת באיזו תחנה כדאי לרדת, ואיך להמשיך משם. הארבעה 24, אם זה משנה משהו. תודה מראש לכל המשיבים!
מרכבת השלום אפשר ללכת ברגל לרחוב הארבעה.

mister K

New member
בהליכה איטית מאוד על עקבים, 20 דקות גג.

תודה ושאלה
תודה על התגובה המהירה! כמה זמן הליכה פחות או יותר? בקצב של בחורה ממוצעת (על עקבים...)
בהליכה איטית מאוד על עקבים, 20 דקות גג.

mister K

New member
קו 33 של נתיב אקספרס מבת חפר לנתניה.

שאלת הכוונה
שבוע הבא אני צריך לנסוע מבת חפר לכיכר דיזנגוף. איך אני מגיע?
קו 33 של נתיב אקספרס מבת חפר לנתניה.
או שתרד במחלף נתניה, לך לתחנת הרכבת ומשם קח רכבת לתל אביב, או שתרד לתחנת האוטובוס בכביש החוף ומשם תיקח קו 650, 826, 852, 872, 910 לתל אביב, או שתמשיך עד ת.מ נתניה ומשם תיקח 600/605/650 (אבל זו האופציה הכי פחות מהירה). בכל אופן, מהרכבת אתה יורד בתל אביב מרכז, לוקח קו 18 מהמסוף או 38/82 לדיזנגוף סנטר ומשם ברגל לכיכר (אפשר גם עם קו 5 שמגיע עד הכיכר אבל עושה סיבוב ארוך לפני כן), או לחילופין לרדת בתחנת השלום, ללכת עד שער הקריה בדרך בגין, משם לקחת קו 63 עד בוגרשוב ומשם ברגל (זו לדעתי האופציה הכי מהירה אבל דורשת הליכה עד התחנה ומהתחנה). אם אתה נוסע באוטובוס, רד בסמינר הקיבוצים ומאותה תחנה קווים 25/125 לדיזנגוף סנטר או בעזריאלי ומאותה תחנה קו 63.

מצב
הנושא נעול.
למעלה