שרשור הכוונה ומודיעין 8/1

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
גם בקו 980 נהוג שנשים יושבות מאחור.

בולשיט, אין דבר כזה מהדרין.
זה קו רגיל לכל דבר. אני מאד אוהב לשבת מאחורה ולהירדם, במושב שלפני סוף, אף פעם לא הציקו לי ולא אמרו לי שום דבר. וזה לא קשור לזה שאני גבר. היו נשים שעלו וישבו בקדמת האוטובוס או באמצע ולא אמרו להן כלום. סתם עשו כאן טררם אחד גדול מקבוצה קטנה מאד באוכלוסיה החרדית שמשליטה טרור של ממש על כל המגזר החרדי - הסיקריקים. בכרמאיל עד כמה שידוע לי אין קיצונים, לא צפוייה נסיעה של קללות והשפלות כאלו ואחרות. מקסימום ישאלו אותך אם את מוכנה לעבור אחורה, אבל בזה זה יגמר.
גם בקו 980 נהוג שנשים יושבות מאחור.
באופן רשמי ולפי פסיקת בג"צ, אין דבר כזה קווי מהדרין. אבל מעשית יש וגם 980 הוא אחד מהם (אם כי הנוסעים בו לרוב פחות קיצוניים מהנוסעים של 984 שעובר בחצור).

mister K

New member
מעכו 263 ולא 236.

רכבת לעכו, ומשם 500
זה הכי מהיר, או 361/236 שקצת יותר איטיים. עם רכבת מהירה זה יוצא שעה וחמישים, עם רכבת איטית תוסיפי 10 דקות. אבל בהתחשב בזה שיום רביעי כנראה תתחיל שביתה ברכבת. אז יש פעמיים ביום אוטובוס ישיר846, שעתיים וארבעים. או שילוב אוטובוסים 826 ליקנעם /184/188 180 לחיפה מרכזית המפרץ 500/361/262/265 לכרמיאל
מעכו 263 ולא 236.
במידה ואין רכבות (מה שלא יקרה השבוע לדעתי אבל נניח), עדיף לנסוע לחיפה בקו 910, 101 למרכזית המפרץ ומשם 262 המהיר לכרמיאל. זה עדיף על נסיעה דרך יקנעם.

AHDN

New member
תודה!

מעכו 263 ולא 236.
במידה ואין רכבות (מה שלא יקרה השבוע לדעתי אבל נניח), עדיף לנסוע לחיפה בקו 910, 101 למרכזית המפרץ ומשם 262 המהיר לכרמיאל. זה עדיף על נסיעה דרך יקנעם.
תודה!

mister K

New member
וקו 846 פועל רק פעם ביום!

רכבת לעכו, ומשם 500
זה הכי מהיר, או 361/236 שקצת יותר איטיים. עם רכבת מהירה זה יוצא שעה וחמישים, עם רכבת איטית תוסיפי 10 דקות. אבל בהתחשב בזה שיום רביעי כנראה תתחיל שביתה ברכבת. אז יש פעמיים ביום אוטובוס ישיר846, שעתיים וארבעים. או שילוב אוטובוסים 826 ליקנעם /184/188 180 לחיפה מרכזית המפרץ 500/361/262/265 לכרמיאל
וקו 846 פועל רק פעם ביום!
אל תסתכל בלו"ז של יום א' ובכלל אל תסתמך על אתרים כשאתה נותן הכוונה אלא רק על נסיון אישי שלך.

olli3

New member
מנהל
בעקרון 129 של דן, אבל עם סיבוב ענק.

מראשל"צ לת"א
איזה קוים (אגד, דן) מגיעים מת.מרכזית הישנה בראשל"צ לת"א אזור כיכר דיזנגוף?
129 אוסף מז'בוטינסקי (קניון לב ראשון). אבל הוא נוסע דרך איזור בתי המשפט בראשל"צ ואיזור מתחם G ולשינסקי ואז נוסע לחולון ורק אח"כ ממשיך לת"א ועובר קודם בדרום ת"א... הכי טוב זה באמצעות 222/270 אגד ישירות לעזריאלי, לעבור לצד השני עם הגשר ולקחת משם את 63 דן עד לבוגרשוב איפה שהדיזינגוף סנטר. משם הליכה קצרה על פינסקר לכיכר דיזינגוף. קווים 222/270 נוסעים דרך הנתיב המהיר בכביש 1 וממשיכים על איילון עד עזריאלי - פעילים בבוקר בלבד. בשאר שעות היום ניתן לעלות על 274 (גם קו מהיר) עד להמסגר פינת יצחק שדה ומשם לקחת מיצחק שדה את 39/139/239 דן לנסיעה קצרה לכיכר דיזינגוף. כמו כן ניתן לכלות גם על 174 עד בית מעריב ושם לבצע החלפה ל39/139/239 דן.

mister K

New member
לא לא לא... יש קו 174 ששכחת אותו.

129 אוסף מז'בוטינסקי (קניון לב ראשון). אבל הוא נוסע דרך איזור בתי המשפט בראשל"צ ואיזור מתחם G ולשינסקי ואז נוסע לחולון ורק אח"כ ממשיך לת"א ועובר קודם בדרום ת"א... הכי טוב זה באמצעות 222/270 אגד ישירות לעזריאלי, לעבור לצד השני עם הגשר ולקחת משם את 63 דן עד לבוגרשוב איפה שהדיזינגוף סנטר. משם הליכה קצרה על פינסקר לכיכר דיזינגוף. קווים 222/270 נוסעים דרך הנתיב המהיר בכביש 1 וממשיכים על איילון עד עזריאלי - פעילים בבוקר בלבד. בשאר שעות היום ניתן לעלות על 274 (גם קו מהיר) עד להמסגר פינת יצחק שדה ומשם לקחת מיצחק שדה את 39/139/239 דן לנסיעה קצרה לכיכר דיזינגוף. כמו כן ניתן לכלות גם על 174 עד בית מעריב ושם לבצע החלפה ל39/139/239 דן.

olli3

New member
מנהל
לא שכחתי אותו, רשמתי עליו גם.

פשוט יש קצת הליכה מאיפה שהוא מוריד ועד לכיכר דיזינגוף ולכן אני הייתי יורד ממנו בבית מעריב ומחליף שם למזלג 39 - ציינתי את זה גם. לא רואה צורך להמשיך איתו עד לדיזינגוף פינת בן גוריון או עד כיכר רבין ולחזור חזרה כשיש את מזלג 39.

mister K

New member
174 זו האופציה הטובה ביותר במקרה זה.

פשוט יש קצת הליכה מאיפה שהוא מוריד ועד לכיכר דיזינגוף ולכן אני הייתי יורד ממנו בבית מעריב ומחליף שם למזלג 39 - ציינתי את זה גם. לא רואה צורך להמשיך איתו עד לדיזינגוף פינת בן גוריון או עד כיכר רבין ולחזור חזרה כשיש את מזלג 39.
וכמובן שלא ממשיכים איתו עד דיזנגוף. או שיורדים בכיכר רבין והולכים ברגל או שיורדים בקרליבך ומחליפים לאחד מקווי X39.

olli3

New member
מנהל
174 הוא אחלה של קו, לא אומר שלא.

וכמובן שלא ממשיכים איתו עד דיזנגוף. או שיורדים בכיכר רבין והולכים ברגל או שיורדים בקרליבך ומחליפים לאחד מקווי X39.
פשוט כשאני בראשל"צ אני משתמש ב274 ותוך 15 דקות אני כבר במסגר יצחק שדה, משם עוד כמה דקות נסיעה לסנטר וזהו (במקרה שלי). 174 קצת יותר איטי בקטע הזה. עליתי גם וגם כי אני לא מחכה ספציפית, גם אם 301 בא אני עולה. אישית לא הייתי ממתין במיוחד ל174, תדירות של כל 20 דקות זו לא סיבה להמתין דווקא לו. לכן ציינתי שאו 274 או 174, מה שבא... דר"א בבוקר נראה לי ש222/270 יעשו את זה מהר יותר, אבל יכול להיות שאני טועה. אני לא נוסע בבקרים במרכז.

mister K

New member
222 גם מגיע למסגר/יצחק שדה. זו עוד טעות שלך.

פשוט כשאני בראשל"צ אני משתמש ב274 ותוך 15 דקות אני כבר במסגר יצחק שדה, משם עוד כמה דקות נסיעה לסנטר וזהו (במקרה שלי). 174 קצת יותר איטי בקטע הזה. עליתי גם וגם כי אני לא מחכה ספציפית, גם אם 301 בא אני עולה. אישית לא הייתי ממתין במיוחד ל174, תדירות של כל 20 דקות זו לא סיבה להמתין דווקא לו. לכן ציינתי שאו 274 או 174, מה שבא... דר"א בבוקר נראה לי ש222/270 יעשו את זה מהר יותר, אבל יכול להיות שאני טועה. אני לא נוסע בבקרים במרכז.
222 גם מגיע למסגר/יצחק שדה. זו עוד טעות שלך.
הוא לא ממשיך על איילון עד עזריאלי כמו 270 אלא יורד בלה גווארדיה ונוסע דרך המסגר. לכן אין שום סיבה להמשיך איתו עד עזריאלי. אבל שוב, 174 הוא האופציה הכי טובה.

mister K

New member
קו 174 ממרכז ראשל"צ עד כיכר רבין.

מראשל"צ לת"א
איזה קוים (אגד, דן) מגיעים מת.מרכזית הישנה בראשל"צ לת"א אזור כיכר דיזנגוף?
קו 174 ממרכז ראשל"צ עד כיכר רבין.
משם לכיכר דיזנגוף זה מרחק הליכה דרך רחוב פרישמן.

olli3

New member
מנהל
שתי אופציות>>>

מתל אביב רחוב קינג ג'ורג' או בוגרשוב לאור
יהודה- אזור התעשייה אשמח להכוונה תודה
שתי אופציות>>>
מרחוב אלנבי, 3 פעמים ביום קו 236 של קווים. לחילופין 4/104/204 מבן יהודה עד למרכזית הישנה, שם יש לבצע החלפה לקו 36 של קווים. יש לרדת מקווים 4/104/204 בלוינסקי פינת הר ציון, לפנות שמאלה להר ציון ומשם לעלות על 36. לא מומלץ להמשיך למרכזית ת"א, זאת עקב החלפה לא נוחה (יש לעלות מקומה 4 אל קומה 7).

פרעצעלה

New member
את נהדרת,תודה

שתי אופציות>>>
מרחוב אלנבי, 3 פעמים ביום קו 236 של קווים. לחילופין 4/104/204 מבן יהודה עד למרכזית הישנה, שם יש לבצע החלפה לקו 36 של קווים. יש לרדת מקווים 4/104/204 בלוינסקי פינת הר ציון, לפנות שמאלה להר ציון ומשם לעלות על 36. לא מומלץ להמשיך למרכזית ת"א, זאת עקב החלפה לא נוחה (יש לעלות מקומה 4 אל קומה 7).
את נהדרת,תודה

דויד סן

New member
מרח' המרכבה בחולון לרחוב צוער בב"ש

שרשור הכוונה ומודיעין 8/1
היי אנשים אודה להכוונתכם להגיע מרח' המרכבה בחולון לרחוב צוער בבאר שבע. ומה תדירות הקווים? תודהה.

מתן276

New member
הגעה לבאר שבע

היי אנשים אודה להכוונתכם להגיע מרח' המרכבה בחולון לרחוב צוער בבאר שבע. ומה תדירות הקווים? תודהה.
הגעה לבאר שבע
קח קו 95 לשבענה, משם תמשיך עם 351/353/369/א369/371 לתחנה מרכזית ב"ש משם תיסע ב-56א/056/60/45/44. את התדירויות ניתן למצוא באתר כל-קו.

לא להתקרב ל351

הגעה לבאר שבע
קח קו 95 לשבענה, משם תמשיך עם 351/353/369/א369/371 לתחנה מרכזית ב"ש משם תיסע ב-56א/056/60/45/44. את התדירויות ניתן למצוא באתר כל-קו.
לא להתקרב ל351
ואם מדובר על שעות של פקקים אז רק 369 או 369א ובבאר שבע רק קו 17 הוא מוריד אותך ברחוב הפועלים מרחק 500 מטר מהיעד שלך כל האחרים מורידים במרחק של קילומטר (קו 56) או קילומטר וחצי (שאר הקווים) בכבישים הראשיים

olli3

New member
מנהל
גם לא נכון, 370 ממרכזית ת"א הכי טוב שיש.

לא להתקרב ל351
ואם מדובר על שעות של פקקים אז רק 369 או 369א ובבאר שבע רק קו 17 הוא מוריד אותך ברחוב הפועלים מרחק 500 מטר מהיעד שלך כל האחרים מורידים במרחק של קילומטר (קו 56) או קילומטר וחצי (שאר הקווים) בכבישים הראשיים
שעה ו10 דקות ואתה בבאר שבע, גם יותר זול מ369 וגם יותר מהיר.

יותר זול כן, יותר מהר אני לא בטוח

שעה ו10 דקות ואתה בבאר שבע, גם יותר זול מ369 וגם יותר מהיר.
יותר זול כן, יותר מהר אני לא בטוח
רחוב המרכבה הוא בחלקו במרחק הליכה משבענה. וגם בשאר אורכו, יותר מהר להגיע ממנו לשבענה עם 95 מאשר להגיע למרכזית לתל אביב עם שני אוטובוסים. אז גם אם 370 יותר מהיר מנקודה לנקודה, הזמן שיקח להגיע למרכזית תל אביב יגרום לנסיעה להיות ארוכה יותר. ובמקרה שנקודת המוצא היא מהחלק הצפוני של רחוב המרכבה, גם יקר יותר בגלל שדרושה נסיעה ולא רק הליכה ברגל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה