שרשור הכוונה ומודיעין 8/1

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member

ללכת ברגל לרחוב ששת הימים

מבני ברק רחוב כנרת 13 לרמה"ש
רחוב שמואל הנגיד 4. תודה מראש.
ללכת ברגל לרחוב ששת הימים
ליד מגדלי ב.ס.ר קו 524/525 לרדת ברחוב בית שמאי הוד השרון, תחנה אחרונה מתוך 3 התחנות שם. בצד שמאל אמור להיות רחוב שמואל הנגיד.

דוד311

New member
מעמק רפאים למרכז העיר

מירושלים, רח' עמק רפאים לירושלים, רח' הסורג
מעמק רפאים למרכז העיר
כל הקווים שעוברים בעמק רפאים (4, 4א, 18, 21) מגיעים למרכז העיר. אף אחד מהם לא עוצר ממש צמוד לרח' הסורג (רחוב קטן שיוצא מתחילת רחוב שלומציון), אז זה כמה דקות הליכה. בקווים 4 ו-21 אתה יורד בתחנה של מרכז העיר בסוף המלך ג'ור'ג. בקו 18 אני כנראה הייתי יורד בתחנת "שבטי ישראל/אלישע" והולך דרך כיכר ספרא לרח' שלומציון, אבל אם יש פקקים רציניים אז אפשר לרדת גם בתחנה שלפני ("המלך דוד/הס"). אם אתה נוסע גם חזור, אז בכיוון הזה יש לקו 18 תחנה ממש ליד רח' הסורג, בתחילת רח' שלומציון.

דוד311

New member
וגם - קו 49 מביא אותך לרחוב שלומציון בדיוק

מעמק רפאים למרכז העיר
כל הקווים שעוברים בעמק רפאים (4, 4א, 18, 21) מגיעים למרכז העיר. אף אחד מהם לא עוצר ממש צמוד לרח' הסורג (רחוב קטן שיוצא מתחילת רחוב שלומציון), אז זה כמה דקות הליכה. בקווים 4 ו-21 אתה יורד בתחנה של מרכז העיר בסוף המלך ג'ור'ג. בקו 18 אני כנראה הייתי יורד בתחנת "שבטי ישראל/אלישע" והולך דרך כיכר ספרא לרח' שלומציון, אבל אם יש פקקים רציניים אז אפשר לרדת גם בתחנה שלפני ("המלך דוד/הס"). אם אתה נוסע גם חזור, אז בכיוון הזה יש לקו 18 תחנה ממש ליד רח' הסורג, בתחילת רח' שלומציון.
וגם - קו 49 מביא אותך לרחוב שלומציון בדיוק
פספסתי את קו 49. הוא מביא אותך לרחוב שלומציון, ממש צמוד לאן שאת צריך.

אם את באה מתל אביב

להגיע לא.ת. ישן בראש העין מהרכבת
התכוונתי לקחת רכבת מת"א לראש העין צפון. האם אני צריכה לקחת אוטובוס מהרכבת או שהם אפשר לעשות את הדרך הזאת ברגל?
אם את באה מתל אביב
אז 921/641 לפתח תקוה כפר אברהם ומשם 7/138 של קווים כל קשר בין רכבת ראש העין צפון לראש העין הוא מקרי לחלוטין.

אם בכל זאת תרצי אוטובוס מתחנת קאסם

אם את באה מתל אביב
אז 921/641 לפתח תקוה כפר אברהם ומשם 7/138 של קווים כל קשר בין רכבת ראש העין צפון לראש העין הוא מקרי לחלוטין.
אם בכל זאת תרצי אוטובוס מתחנת קאסם
אז קווים 1,2

olli3

New member
מנהל
למה לקחת את 641/921 כשיש ישירים למחלף קסם?

אם את באה מתל אביב
250 דן 186/285/286/386 אפיקים כאשר 250/286 הם המהירים (לא נכנסים לפתח תקווה). איתם יורדים במחלף קסם ומשם ממשיכים ברגל לאיזור התעשיה. מדובר על 10-15 דקות הליכה (תלוי לאן באיזור התעשיה).

צודק

250 דן 186/285/286/386 אפיקים כאשר 250/286 הם המהירים (לא נכנסים לפתח תקווה). איתם יורדים במחלף קסם ומשם ממשיכים ברגל לאיזור התעשיה. מדובר על 10-15 דקות הליכה (תלוי לאן באיזור התעשיה).
צודק

AHDN

New member
מתל אביב לכרמיאל ביום רביעי הקרוב

היי, מה הדרך האופטימלית להגיע מת"א לכרמיאל? רכבת + אוטובוס (באיזו תחנה לרדת ברכבת בצפון? ואיך מגיעים מהתחנה שתמליצו עליה לכרמיאל?) רק אוטובוס? אני מעדיפה כמובן את הדרך המהירה ביותר.. :) תודה,

רכבת לעכו, ומשם 500

היי, מה הדרך האופטימלית להגיע מת"א לכרמיאל? רכבת + אוטובוס (באיזו תחנה לרדת ברכבת בצפון? ואיך מגיעים מהתחנה שתמליצו עליה לכרמיאל?) רק אוטובוס? אני מעדיפה כמובן את הדרך המהירה ביותר.. :) תודה,
רכבת לעכו, ומשם 500
זה הכי מהיר, או 361/236 שקצת יותר איטיים. עם רכבת מהירה זה יוצא שעה וחמישים, עם רכבת איטית תוסיפי 10 דקות. אבל בהתחשב בזה שיום רביעי כנראה תתחיל שביתה ברכבת. אז יש פעמיים ביום אוטובוס ישיר846, שעתיים וארבעים. או שילוב אוטובוסים 826 ליקנעם /184/188 180 לחיפה מרכזית המפרץ 500/361/262/265 לכרמיאל

AHDN

New member
תודה רבה, עם המזל שלי בטח תהיה שביתה..

רכבת לעכו, ומשם 500
זה הכי מהיר, או 361/236 שקצת יותר איטיים. עם רכבת מהירה זה יוצא שעה וחמישים, עם רכבת איטית תוסיפי 10 דקות. אבל בהתחשב בזה שיום רביעי כנראה תתחיל שביתה ברכבת. אז יש פעמיים ביום אוטובוס ישיר846, שעתיים וארבעים. או שילוב אוטובוסים 826 ליקנעם /184/188 180 לחיפה מרכזית המפרץ 500/361/262/265 לכרמיאל
תודה רבה, עם המזל שלי בטח תהיה שביתה..

olli3

New member
מנהל
בולשיט, אין דבר כזה מהדרין.

אני לא אעלה על קו מהדרין בשום פנים. תודה!
בולשיט, אין דבר כזה מהדרין.
זה קו רגיל לכל דבר. אני מאד אוהב לשבת מאחורה ולהירדם, במושב שלפני סוף, אף פעם לא הציקו לי ולא אמרו לי שום דבר. וזה לא קשור לזה שאני גבר. היו נשים שעלו וישבו בקדמת האוטובוס או באמצע ולא אמרו להן כלום. סתם עשו כאן טררם אחד גדול מקבוצה קטנה מאד באוכלוסיה החרדית שמשליטה טרור של ממש על כל המגזר החרדי - הסיקריקים. בכרמאיל עד כמה שידוע לי אין קיצונים, לא צפוייה נסיעה של קללות והשפלות כאלו ואחרות. מקסימום ישאלו אותך אם את מוכנה לעבור אחורה, אבל בזה זה יגמר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה