שרשור הכוונה ומודיעין 15/12

מצב
הנושא נעול.

guyweiss

New member
164 לתחנה הישנה משם 10/11/14/20/83

מפתח תקוה לסינמה סיטי ראשל"צ
מ: פתח תקוה בי"ח בילינסון / הקניון הגדול ל: סינמה סיטי ראשון לציון
164 לתחנה הישנה משם 10/11/14/20/83
אפשר לנסות לקחת רכבת למשה דיין משם 10 אך זה יעלה לך משמעותית יותר (6.4 או 5.12 בערך צבור/ניקוב בכרטיסיה לעומת מעל 20 ש"ח)

Freemee

New member
קו 41 וקו 40 בתל אביב

קו 41 וקו 40 בתל אביב
אני צריך להגיע מרעננה לרחוב אילת 21 בתל אביב יפו. חשבתי לקחת קו 502 ואז לקחת קו 40 או 41. אם אני עובד עם רב קו, אני אמור לקבל נסיעת המשך נכון? אם אני יורד בעזריאלי ולוקח את 40 הנסיעת המשך תכסה עד רחוב אילת או שרק אם אני אמשיך עם 502 עד התחנה המרכזית ואז אקח 41 הנסיעת המשך תכסה? תודה.

ירחאפל

New member
את מבקש מהנהג נסיעה לתל אביב

קו 41 וקו 40 בתל אביב
אני צריך להגיע מרעננה לרחוב אילת 21 בתל אביב יפו. חשבתי לקחת קו 502 ואז לקחת קו 40 או 41. אם אני עובד עם רב קו, אני אמור לקבל נסיעת המשך נכון? אם אני יורד בעזריאלי ולוקח את 40 הנסיעת המשך תכסה עד רחוב אילת או שרק אם אני אמשיך עם 502 עד התחנה המרכזית ואז אקח 41 הנסיעת המשך תכסה? תודה.
את מבקש מהנהג נסיעה לתל אביב
שזה בעצם כרטיס בין איזורי בערך 10 שקלים. ואתה יכול להחליף אוטובוסים חופשי במשך 90 דקות בכל גוש דן. לא רק בתחנה מרכזית כמובן שזה ברב קו

olli3

New member
מנהל
הנסיעת המשך מכסה כל עוד לא עברו 90 דקות

קו 41 וקו 40 בתל אביב
מרגע העברת הרב קו באוטובוס הראשון. כניסה למרכזית ת"א תאריך לך את הדרך, מה גם שקו 41 יצא פעם ב20 דקות ואילו 40/240 תדירים יותר. כמו כן בשעות שקו 504 פעיל הוא יותר מהיר גם מ502. החלפה נוחה מתבצעת בעזריאלי או בבית קלקא (שם יש פחות תחנות ופחות אנשים - בית קלקא זו תחנה אחת אחרי עזריאלי). משני המקומות האלו ממשיכים בקווים 40/240 אל היעד שלך. בעליה על קו 504 ניתן להחליף לקווים 40/240 לאורך דרך ז'בוטינסקי ברמת גן. לטעמי מוטב להמשיך בנסיעה עד לעזריאלי/בית קלקא כי יש מצב טוב ש504 יעקוף בדרך 40/240... מנגד יש 90 דקות, כך שאם הזמן עומד להיגמר, עדיף לבצע את ההחלפה בז'בוטינסקי (דבר שלא סביר שיקרה כלל וכלל, אבל לידע כללי).

ירחאפל

New member
מבחינת מהירות אז 567 שמגיע מכפר סבא

מרגע העברת הרב קו באוטובוס הראשון. כניסה למרכזית ת"א תאריך לך את הדרך, מה גם שקו 41 יצא פעם ב20 דקות ואילו 40/240 תדירים יותר. כמו כן בשעות שקו 504 פעיל הוא יותר מהיר גם מ502. החלפה נוחה מתבצעת בעזריאלי או בבית קלקא (שם יש פחות תחנות ופחות אנשים - בית קלקא זו תחנה אחת אחרי עזריאלי). משני המקומות האלו ממשיכים בקווים 40/240 אל היעד שלך. בעליה על קו 504 ניתן להחליף לקווים 40/240 לאורך דרך ז'בוטינסקי ברמת גן. לטעמי מוטב להמשיך בנסיעה עד לעזריאלי/בית קלקא כי יש מצב טוב ש504 יעקוף בדרך 40/240... מנגד יש 90 דקות, כך שאם הזמן עומד להיגמר, עדיף לבצע את ההחלפה בז'בוטינסקי (דבר שלא סביר שיקרה כלל וכלל, אבל לידע כללי).
מבחינת מהירות אז 567 שמגיע מכפר סבא
כמובן שתלוי גם היכן ברעננה הוא עולה

אוהד11

New member
מעזריאלי 40/240

קו 41 וקו 40 בתל אביב
מעזריאלי 40/240

Freemee

New member
תודה לכולכם, עזרתם לי מאוד

קו 41 וקו 40 בתל אביב
תודה לכולכם, עזרתם לי מאוד
504 זה לא אופציה כי אני יוצא היום ב6 בערב בערך

olli3

New member
מנהל
מרחוב על פרשת דרכים קווים 42/142 דן 75/76 אגד

ממסוף 2000 לבי"ס ניצנים ברמת גן.
וכמה זמן בערך זה אמור לקחת? תודה :)
מדרך בגין 524/525/531 אגד... אבל אני משער שאתה מגיע ב380 לשם אז לך לעל פרשת דרכים (איפה שהרמזור שמול פתח תחנת הרכבת). יורדים ברחוב אבא הילל פינת ערמונים (יש שם קופת חולים לאומית), הולכים על ערמונים עד הסוף ותראה את בית הספר מצד שמאל. אם אתה רואה במקרה את המיניבוס של קו 58 דן, תוכל להשתמש גם בו, יש לו תחנה גם בעל פרשת דרכים ויש גם תחנה ממש בין שני המסופים שברכבת מרכז (בין המסוף של מטרופולין וויאולה לבין זה של אגד ודן), אבל זכור לי שאמרו שהתחנה לא פעילה, לרמות שאני רואה את 58 עוצר שם פה ושם ומעלה נוסעים... מדובר בנסיעה של כ-7 דקות.

cwen

New member
אה, לא אותה תחנה...

מדרך בגין 524/525/531 אגד... אבל אני משער שאתה מגיע ב380 לשם אז לך לעל פרשת דרכים (איפה שהרמזור שמול פתח תחנת הרכבת). יורדים ברחוב אבא הילל פינת ערמונים (יש שם קופת חולים לאומית), הולכים על ערמונים עד הסוף ותראה את בית הספר מצד שמאל. אם אתה רואה במקרה את המיניבוס של קו 58 דן, תוכל להשתמש גם בו, יש לו תחנה גם בעל פרשת דרכים ויש גם תחנה ממש בין שני המסופים שברכבת מרכז (בין המסוף של מטרופולין וויאולה לבין זה של אגד ודן), אבל זכור לי שאמרו שהתחנה לא פעילה, לרמות שאני רואה את 58 עוצר שם פה ושם ומעלה נוסעים... מדובר בנסיעה של כ-7 דקות.
אה, לא אותה תחנה...
התחנה שאתה מדבר עליה היא בכיוון השני. 58 עוצר בעל פרשת דרכים בצד השני של הכביש בדרכו לאבא הלל. זה הפוך שם. אם רואים אותו מגיע משמאל מכיוון גבעתיים, אפשר ללכת לתחנה (ליד זו של 61) בצד הקרוב לרכבת ולעלות עליו. אם לא, חוצים את הכביש לתחנות שבצד השני של 42. התחנה של 58 שבתוך מתחם הרכבת של האוטובוס שבא מאבא הלל ונוסע לגבעתיים.

olli3

New member
מנהל
תודה, לא ידעתי את זה.

אה, לא אותה תחנה...
התחנה שאתה מדבר עליה היא בכיוון השני. 58 עוצר בעל פרשת דרכים בצד השני של הכביש בדרכו לאבא הלל. זה הפוך שם. אם רואים אותו מגיע משמאל מכיוון גבעתיים, אפשר ללכת לתחנה (ליד זו של 61) בצד הקרוב לרכבת ולעלות עליו. אם לא, חוצים את הכביש לתחנות שבצד השני של 42. התחנה של 58 שבתוך מתחם הרכבת של האוטובוס שבא מאבא הלל ונוסע לגבעתיים.
תודה, לא ידעתי את זה.

Domestica

New member
הכוונה דחופה בבקשה! מגבעתיים להר נבו בת"א

אני בכצנלסון פינת ויצמן. הר נבו זה אחד הרחובות ליד אבן גבירול, באיזור הצפון הישן. אשמח לתשובה מהירה תודה רבה!

guyweiss

New member
אם זה כבר לא מאוחר - 55 עד שלמה המלך וברגל

אני בכצנלסון פינת ויצמן. הר נבו זה אחד הרחובות ליד אבן גבירול, באיזור הצפון הישן. אשמח לתשובה מהירה תודה רבה!
אם זה כבר לא מאוחר - 55 עד שלמה המלך וברגל

ירחאפל

New member
בקו 33 אתה צריך להמשיך עד בני אפריים/שלונסקי

זה מרחק הליכה מרכבת אוניברסיטה? האם קו 33
גם מגיע לרכבת? מה יותר קצר?
בקו 33 אתה צריך להמשיך עד בני אפריים/שלונסקי
ושם לחצות את הכביש ולעלות על 89 מרכבת האוניברסיטה זה קילומטר וחצי לאורך הירקון, אם יש לך זמן וזה יום יפה, למה לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה