שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
הכוונה בחיפה:רחוב אצ"ל לבי"ח רוטשילד

שלום לכם פורום יקר כיצד אוכל להגיע הכי מהר ויעיל, מרחוב אצ"ל סמוך לבי"ח 10 חיפה, לבי"ח רוטשילד??? תודה
שתי אופציות
הפשוטה - קו 3 או 5א עד רחוב ודג'ווד (תחנה אחרי מרכז הכרמל) ומשם קווים 28/37/132/133. אפשרות שנייה ומעניינת יותר (אך ארוכה) היא לקחת קו 114/115 עד הדר-רח' הנביאים, ומשם לעלות תחנה אחת עם הכרמלית לתחנת גולומב הסמוכה לבית חולים רוטשילד.

נעמהdj21

New member
שתי אופציות
הפשוטה - קו 3 או 5א עד רחוב ודג'ווד (תחנה אחרי מרכז הכרמל) ומשם קווים 28/37/132/133. אפשרות שנייה ומעניינת יותר (אך ארוכה) היא לקחת קו 114/115 עד הדר-רח' הנביאים, ומשם לעלות תחנה אחת עם הכרמלית לתחנת גולומב הסמוכה לבית חולים רוטשילד.
נלך על האופציה הראשונה חחח
וואו תודהההההה הבנתי שזה סרט להביא לשם אוטו לכמה שעות מבחינת חניה...מעדיפה את אגד להפעם!

GentlyWeeps

New member
שלום רב, מפולג לסינמה סיטי גלילות - שאלה
אם אני אמורה להיות בסינמה סיטי גלילות מחר ב 9 וחצי בבוקר, מתי כדאי לי לצאת מפולג כדי להגיע בזמן בהנחה שאני נוסעת בתחבורה ציבורית? תודה לכולם ולילה טוב@

oschlick

New member
שלום רב, מפולג לסינמה סיטי גלילות - שאלה
אם אני אמורה להיות בסינמה סיטי גלילות מחר ב 9 וחצי בבוקר, מתי כדאי לי לצאת מפולג כדי להגיע בזמן בהנחה שאני נוסעת בתחבורה ציבורית? תודה לכולם ולילה טוב@
אני לא בטוח, אבל בערך בשמונה.

Lamia2

New member
איזה אוטובוס
יש מת"א תחנת לונדון מינסטור, לגבעת שמואל (לא ממש משנה איפה)? אחרי השעה 11 בלילה. אפילו 11 וחצי. יש כזה דבר? תודה על התשובה מראש. ואותו דבר לפתי תקווה תחנה מרכזית.

oschlick

New member
איזה אוטובוס
יש מת"א תחנת לונדון מינסטור, לגבעת שמואל (לא ממש משנה איפה)? אחרי השעה 11 בלילה. אפילו 11 וחצי. יש כזה דבר? תודה על התשובה מראש. ואותו דבר לפתי תקווה תחנה מרכזית.
מלונדון מיניסטור יש 56 שיוצא מרידינג ב-00:15
ולפני ב-23:00, ומגיע לבר אילן לצומת של הכניסה לרמת אילן. יש קו 69 מרכבת מרכז ב-23:15, אבל להגיע לרכבת מרכז בשעה כזאת מלונדון מיניסטור זה רק עם שני אוטובוסים, 89/189/289/26/126 עד רחוב ארלוזורוב ומשם עם 55/61/161. לפ''ת צריך גם להגיע לרחוב ארלוזורוב ראשית בדרך הנ''ל ולאחר מכן להחליף לקו 66.

מצב
הנושא נעול.
למעלה