שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10

מצב
הנושא נעול.

GIOVANINI

New member
קו מהרצליה להפגנה הערב בת"א?
איזה קו עובר מהרצליה(הרצליה הירוקה למי שמכיר) כמה שיותר קרוב לכיכר רבין ולהפגנה? ועוד שאלה האם הקו הזה גם מחזיר להרצליה והיכן צריכים לעמוד? הפגנה קודמת לקחתי קו 247 שעמדתי ממול לאיפה שהוא הוריד , הוא לא עצר שם, ואיזה חצי שעה 40 דקות חיפשתי היכן יש לעמוד ושהאוטובוס יעצור ולא עצר בסוף נאלצתי לקחת מונית חזרה תודה מראש לעונים

oschlick

New member
קו מהרצליה להפגנה הערב בת"א?
איזה קו עובר מהרצליה(הרצליה הירוקה למי שמכיר) כמה שיותר קרוב לכיכר רבין ולהפגנה? ועוד שאלה האם הקו הזה גם מחזיר להרצליה והיכן צריכים לעמוד? הפגנה קודמת לקחתי קו 247 שעמדתי ממול לאיפה שהוא הוריד , הוא לא עצר שם, ואיזה חצי שעה 40 דקות חיפשתי היכן יש לעמוד ושהאוטובוס יעצור ולא עצר בסוף נאלצתי לקחת מונית חזרה תודה מראש לעונים
בגלל ההפגנה אני מעריך ש-247 יפנה שמאלה ב
מלך ג'ורג' לדיזנגוף ויסע עד ז'בוטינסקי, משם שמאלה לאבן גבירול והמשך במסלול הרגיל, כך שבסיום ההפגנה כדאי לך לחכות בתחנת אבן גבירול פינת פנקס, שהיא קצת רחוקה מכיכר רבין. עדיף לדעתי לקחת 61/161/55 עד רכבת מרכז ולעלות שם על 501.

olli3

New member
מנהל
מלך ג'ורג' לדיזנגוף ויסע עד ז'בוטינסקי, משם שמאלה לאבן גבירול והמשך במסלול הרגיל, כך שבסיום ההפגנה כדאי לך לחכות בתחנת אבן גבירול פינת פנקס, שהיא קצת רחוקה מכיכר רבין. עדיף לדעתי לקחת 61/161/55 עד רכבת מרכז ולעלות שם על 501.
קווי הלילה להרצליה לא יעזרו לו?
לא מכיר אותם פשוט.

GIOVANINI

New member
סורי לא הבנתי,איזה קו לקחת ואיזה קו לחזור?

cwen

New member
אוטובוסים ברחוב שבזי 10 בתל אביב
התייאשתי מהחיפושים באתר משרד התחבורה. מישהו יודע על קווי אוטובוס שעוברים קרוב לרחוב שבזי 10 יותר מקו 18 שעוצר ברחוב המרד? אני יודעת שאפשר להגיע עם קו 18 ולרדת ברחוב המרד או בקויפמן. השאלה אם יש קו כלשהו שעובר קרוב יותר ליעד או לא. (שיהיה פחות ללכת).

oschlick

New member
התייאשתי מהחיפושים באתר משרד התחבורה. מישהו יודע על קווי אוטובוס שעוברים קרוב לרחוב שבזי 10 יותר מקו 18 שעוצר ברחוב המרד? אני יודעת שאפשר להגיע עם קו 18 ולרדת ברחוב המרד או בקויפמן. השאלה אם יש קו כלשהו שעובר קרוב יותר ליעד או לא. (שיהיה פחות ללכת).
לדעתי רק ברחוב המרד ויש גם קווים 10 ו-88 במרד

olli3

New member
מנהל
כולם עוברים ברחוב המרד או בקויפמן או באילת
לא מכיר אף קו שנכנס לרחובות האלו שם, לא הכי מכיר את האיזור. אבל ממה שטיילתי קצת שם, זה לא הכי נגיש תחבורתית. הכל צפוף וצר וחד סטרי. מלבד 18 יש עוד קווים נוספים שנוסעים על המרד, קו 10 למשל.

cwen

New member
כולם עוברים ברחוב המרד או בקויפמן או באילת
לא מכיר אף קו שנכנס לרחובות האלו שם, לא הכי מכיר את האיזור. אבל ממה שטיילתי קצת שם, זה לא הכי נגיש תחבורתית. הכל צפוף וצר וחד סטרי. מלבד 18 יש עוד קווים נוספים שנוסעים על המרד, קו 10 למשל.
אז חייבים לנסוע לרחוב המרד
אילת על המפה נראה רחוק יותר. אז מה עדיף לי לומר לאמא שלי? לעלות ברכבת על קו 18 או על 10, או על מה שיוצא ראשון?

olli3

New member
מנהל
אז חייבים לנסוע לרחוב המרד
אילת על המפה נראה רחוק יותר. אז מה עדיף לי לומר לאמא שלי? לעלות ברכבת על קו 18 או על 10, או על מה שיוצא ראשון?
מה שבא ברוך הבא, עם עדיפות ל10.

mister K

New member
אור יהודה-קרית אריה (פ"ת)
שלום, אשמח לעזרה בנודע להגעה מחר בצהריים מאור יהודה, לרחוב המרץ באזור קריית אריה בפתח תקווה, תודה מראש, אלכס.
קו 136 שפועל מספר פעמים ביום מגיע ישירות.
בדוק את הלו"ז שלו באתר קווים. אם הלו"ז לא מתאים, סע מאור יהודה בקווים 36/59/94/236 עד מחלף מסובים ומשם עם 164 עד ז'בוטינסקי פינת שנקר. רחוב המרץ נמצא ממש צמוד לז'בוטינסקי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה