שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
בת ים -בה"ד 15 (גלילות)
אשמח להכוונה, איך הכי נוח להגיע יום ראשון בשעות הבוקר?
עם כל קו שמגיע מבת ים לרכבת מרכז ומשם 149/532
כמו כן, אפשר גם לנסוע ברכבת מהקוממיות או יוספטל עד רכבת מרכז.

alantan

New member
מקרית אונו ללשכת בריאות מחוזית, ת"א
מקרית אונו לרחוב הארבעה 14 (לשכת בריאות מחוזית), תל אביב ממש אשמח להכוונה... תודה רבה!
קו 68, רדי בדרך בגין (בית קלקא)
אם יותר נוח לך עם קו 56, אפשר גם - לרדת בקפלן וללכת 2-3 ד' ברגל עד לרחוב הארבעה. מפת קו 68 וקווים אחרים: http://telaviv.busmappa.com/dynamic?routes=068

מתן276

New member
שאלת הגעה
אם אני רוצה להגיע מנווה אילן ביבנה לשוק הפשפשים ביפו, איך הכי מומלץ לעשות את זה? תודה מראש! אדם
מיבנה עם 178/179 לתחנה מרכזית ת"א
מהתחנה המרכזית תמשיך עם קו 41. יש לציין ש-178 ו-179 מורידים בקומה 6, וקו 41 יוצא מקומה 7

oschlick

New member
מיבנה עם 178/179 לתחנה מרכזית ת"א
מהתחנה המרכזית תמשיך עם קו 41. יש לציין ש-178 ו-179 מורידים בקומה 6, וקו 41 יוצא מקומה 7
אפשר גם לרדת בצומת חולון ולנסוע בקו 11 עד
שדרות ירושלים פינת עולי ציון

vip 12

New member
עזרתם תוערך...
שבת שלום לתושבים, 1. אני מנסה להגיע היום לכצנלסון בגבעתיים מרחוב יגאל אלון (היכל נוקיה). ע"פ BUS.CO.IL קו 52 אמור להביא אותי לשם...אך בשיחה עם חבר שגר על כצנלסון נאמר לי שזה לא ממש נכון - האם מישהו מכיר את הקו? 2. אני אמור לחזור חזרה לת"מ ת"א מאותו מקום, איזה קו יסיעני לשם? תודה מראש, אלעד

oschlick

New member
עזרתם תוערך...
שבת שלום לתושבים, 1. אני מנסה להגיע היום לכצנלסון בגבעתיים מרחוב יגאל אלון (היכל נוקיה). ע"פ BUS.CO.IL קו 52 אמור להביא אותי לשם...אך בשיחה עם חבר שגר על כצנלסון נאמר לי שזה לא ממש נכון - האם מישהו מכיר את הקו? 2. אני אמור לחזור חזרה לת"מ ת"א מאותו מקום, איזה קו יסיעני לשם? תודה מראש, אלעד
52 מגיע לתחילת רחוב כצנלסון בפינת בן גוריון
אם אתה צריך לחלק המערבי יותר של כצנלסון תחליף ל-55/57 בקניון גבעתיים

vip 12

New member
תודה....+שאלה נוספת...
האם אותו קו גם מגיע לת"מ ת"א בכיוון ההפוך ? אלעד

olli3

New member
מנהל
תודה....+שאלה נוספת...
האם אותו קו גם מגיע לת"מ ת"א בכיוון ההפוך ? אלעד
קו 52 בכיוון ההפוך אכן מגיע למרכזית ת"א.
מכצנלסון עצמו גם קווים 60/160 דן מגיעים למרכזית ת"א. השאלה שנשאלת היא מדוע דווקא מרכזית ת"א? אם אתה צריך להגיע לצפון הארץ או בעצם לכל נקודה צפונית מת"א, תוכל לבצע החלפה ברכבת מרכז (קווים 60/160 מגיעים לשם). בנוסף קווים נוספים למקומות שונים בארץ יוצאים מרכבת מרכז, גם לדרום, גם לירושלים. כמו כן, גם מבר אילן/אלוף שדה יש קווים שונים לרחבי הארץ ובמיוחד במוצ"ש בה כל החרדים נוסעים מפה לשם ומשם לפה... הרבה פעמים זה גם מהיר יותר בקווים האלו שיוצאים מבני ברק.

vip 12

New member
קו 52 בכיוון ההפוך אכן מגיע למרכזית ת"א.
מכצנלסון עצמו גם קווים 60/160 דן מגיעים למרכזית ת"א. השאלה שנשאלת היא מדוע דווקא מרכזית ת"א? אם אתה צריך להגיע לצפון הארץ או בעצם לכל נקודה צפונית מת"א, תוכל לבצע החלפה ברכבת מרכז (קווים 60/160 מגיעים לשם). בנוסף קווים נוספים למקומות שונים בארץ יוצאים מרכבת מרכז, גם לדרום, גם לירושלים. כמו כן, גם מבר אילן/אלוף שדה יש קווים שונים לרחבי הארץ ובמיוחד במוצ"ש בה כל החרדים נוסעים מפה לשם ומשם לפה... הרבה פעמים זה גם מהיר יותר בקווים האלו שיוצאים מבני ברק.
תודה על התשובות...
אני צריך להגיע לרחובות, בת"מ יש את מוניות השירות שפועלות אחריי השעה 12 בלילה ולכן... תודה שוב, אלעד

olli3

New member
מנהל
תודה על התשובות...
אני צריך להגיע לרחובות, בת"מ יש את מוניות השירות שפועלות אחריי השעה 12 בלילה ולכן... תודה שוב, אלעד
לרחובות יש גם קו לילה, 273 של אגד.
מידע על כל הקווים של כל החברות תוכל למצוא באתר: www.bus.gov.il

cwen

New member
תיקונון - הוא מגיע לסוף של כצנלסון, למספרים
הגבוהים.

L m a o

New member
מתל אביב לירושלים במוצ"ש
היי, אני מתכנן לחזור מתל אביב לירושלים היום בערב. לא יודע מתי בדיוק, אני מניח שבין 11 ל-1. האם זה יהיה קשה לאור העצרת? יש שינויים באוטובוסים? עומס? ושאלה נוספת- איפה בדיוק במסוף ארלוזורוב עובר קו הלילה לירושלים? ברציף הרגיל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה