שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
מקניון איילון לשינקין 32?
אתה מדבר על שיינקין בתל אביב?
אם כן, אז עלה על קו 142 עד התחנה של שיינקין בשדרות רוטשילד, ושם פנה ימינה לשיינקין עד היעד. אם אתה מדבר על שיינקין בגבעתיים, אז סע ב 57 עד כיכר נוח, ומשם ברגל.

cwen

New member
אתה מדבר על שיינקין בתל אביב?
אם כן, אז עלה על קו 142 עד התחנה של שיינקין בשדרות רוטשילד, ושם פנה ימינה לשיינקין עד היעד. אם אתה מדבר על שיינקין בגבעתיים, אז סע ב 57 עד כיכר נוח, ומשם ברגל.
אם גבעתיים, אז גם קו 58 יהיה לך טוב
במקרה כזה יורדים בתחנה של כצנלסון פינת וויצמן. עולים על מה שיוצא מהתחנה ראשון, 57 או 58. (מ 57 אפשר גם לרדת בכצנלסון פינת וויצמן. זה נראה לי אותו מרחק משתי התחנות).

oschlick

New member
לבי"ח הלל יפה בחדרה
מבקשת דרכי הגעה לשם גם מכפר סבא וגם מת"א (אבן גבירול) תודה מראש!
מצומת רעננה קווים 823/841/921 עד תחנה מרכזית
חדרה, משם קו 3/74/76. מאבן גבירול קו 24/25/125/126 עד סמינר הקיבוצים, משם קווים 852/872 שמגיעים קרוב יחסית לבית החולים בתחנה הראשונה בחדרה.

arielguelman

New member
איך אני מגיעה לבי"ח קפלן מראשון?
היי איך אני מגיעה לבי"ח קפלן מראשון לציון? האם קו 164 עובר בקפלן? איך אוכל להגיע דרך קו 164? תודה לעוזרים!
מהרצל בראשון לציון קו 301/201/164 עד למרכזית
ברחובות ומשם קו 16 ישנה עוד אופציה לרדת תחנה אחת אחרי צומת ביל''ו עם קו 301 וללכת ברגל עד לבית חולים נסיעה טובה !

alantan

New member
איך אני מגיעה לבי"ח קפלן מראשון?
היי איך אני מגיעה לבי"ח קפלן מראשון לציון? האם קו 164 עובר בקפלן? איך אוכל להגיע דרך קו 164? תודה לעוזרים!
לא קו 164, אבל את יכולה לנסוע ממרכז ראשל"צ
בקווים 301, 367, 371 למסעף קפלן שבדרך 40. משם זה כ-700 מ' הליכה (כ-9 דקות).

olli3

New member
מנהל
226/301/367/371 מהתחנה הישנה
יש לציין שקווי מטרופולין זולים יותר מאגד.
קווי מטרופולין הם 367/371. 367 יוצא מהמרכזית החדשה ועובר גם במרכז ראשל"צ וממשיך על הרצל לכיוון רחובות. קו 371 מגיע מכיוון צומת בית דגן ונוסע על הרצל לכל אורכו.

elitrou

New member
שאלה לגבי קו 910 של אגד
מה מחירי הכרטיסיות של קו זה ? אני עולה לאוטובוס ממחלף אור עקיבא לכיוון עזריאלי ..האם יש כרטיסיה חודשית ? או של 10 נסיעות ? אם כן , כמה זה עולה ?
תשובות
ראשית, 910 הוא לא הקו היחיד ממחלף אור עקיבא לעזריאלי. בנוסף יש גם קו 826 שגם תדיר יותר ברוב שעות היום, וקו 909 עם כמה נסיעות בודדות ביום. ישנה כרטיסיה של 5 נסיעות במחיר של 98 שקלים.

Guronet

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10
מוניות שירות מחיפה לחולון ומתל אביב לחיפה
שבת שלום, אני צריכה להגיע היום בסביבות 19:00 לחולון (אם לדייק - לרחוב הציונות, או כל מה שקרוב לשם ויקח דקות ספורות של הליכה). כמו כן, אני צריכה לחזור לחיפה (לא חשוב לאן) מת"א (מאיזור קרליבך בסביבות 12 בלילה). מישהו מכיר חברת מוניות שירות שעושה נסיעות כאלה בימי שישי?

arielguelman

New member
מוניות שירות מחיפה לחולון ומתל אביב לחיפה
שבת שלום, אני צריכה להגיע היום בסביבות 19:00 לחולון (אם לדייק - לרחוב הציונות, או כל מה שקרוב לשם ויקח דקות ספורות של הליכה). כמו כן, אני צריכה לחזור לחיפה (לא חשוב לאן) מת"א (מאיזור קרליבך בסביבות 12 בלילה). מישהו מכיר חברת מוניות שירות שעושה נסיעות כאלה בימי שישי?
מוניות עמל מחיפה לת''א 04-8660720
תתקשרי תדעי

alantan

New member
ערב טוב לכולם...
אני צריך אפשרויות הגעה מכיכר מילאנו לשיכון דן, צריך את עזרתכם בהגעה וחזרה. תודה
לצד הדרומי של שיכון דן דווקא עדיף עם קו 189
עד לתחילת וולנברג. הקו גם יותר מהיר מ-24 כי הוא נוסע ברוקח ושטרית. ניתן גם להחליף שם לקו 33 או 42 ולנסוע תחנה או שתים בפנחס רוזן. מפת הקו (ניתן גם "להדליק" קווים אחרים): http://telaviv.busmappa.com/dynamic?routes=089,042

מצב
הנושא נעול.
למעלה